Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 mar 2012, 10:33

Murchinson, dzięki. A jak Mateuszek już chodzi trzymając się jedną rączką to ani się obejrzysz jak się puści i będzie biegał sam. Wystarczy chwila naprawdę.
On od jakiegoś tygodnia próbuje się puszczać przy łóżeczku ale ustoi tylko chwilkę, dosłownie 1-2 sekundy i albo bach na pupsko albo leci na twarz i łapie się szczebelków.

Co do mięska to my ostatnio jedliśmy udka kurczaka z rusztu. Robi się sos (imbir, sos sojowy, papryka, pieprz, czosnek i jakie kto zioła lubi) i smaruje kurczaka między skórką a mięsem. Zostawić w lodówce na ok.3h, piec. Można włożyć jeszcze listki bazylii jeśli ktoś lubi, a jak bardziej na słodko to dodać miód tylko trzeba uważać by się nie przypaliło. Jeśli chcesz podać takie typowo mięsne danie to nie wiem co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 mar 2012, 10:45

Hej Kobietki...
u nas też wieje tak że masakra chyba odpuszczę sobie spacer z małym bo nam głowy urwie

Jeśli chodzi o fajne miejsce to my czasem do Bałtowa jeździmy, są konie dinozaury i zwierzątka, można przejechać się autobusem po ogrodzie i zobaczyć zwierzęta przez szybę jak sobie żyją a 2 część ogrodu jest spacerowa, jest plac zabaw dla maluszków, bary gdzie można zjeść coś dobrego np. prosto z grilla jest spływ tratwą i coś w stylu małego wesołego miasteczka i namiot z kinem 5d z krótkim filmem o powstaniu dinozaurów... Miejsce na prawdę sympatyczne
Jak chcecie to poszukajcie stronki albo wyślę na PW :-)
W Gołuchowie bardzo fajnie jest
Nie wiem nawet gdzie to jest :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 mar 2012, 11:06

Koroneczka Tosia ma rowerek niezniszczony trojkolowy p Marcelu, uwielbia na nim jezdzic - tylko trxeba sie schylac, bo nie ma pchacza, ale z pchaczem ma jezdzik z chicco :ico_oczko: tez po mlodym

ogolnie to mlody wcale nie niszczy zabawek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

heeh Koroneczka ostatnio podawalas przepis na bardzo ciekawe roladki z mieskiem i grzybkami :-D :-D :-D
na ulotce z biedronki widzialam ciekawy przepis na szynke z ziolami i miodem
eśli chodzi o fajne miejsce to my czasem do Bałtowa jeździmy,
slyszalam, ze tam super jest

[ Dodano: 29-03-2012, 11:09 ]
Obrazek co myslicie o tym?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 mar 2012, 11:18

co myslicie o tym?
Fajny-my mieliśmy taki kupić ale w końcu kupiliśmy inny samochód na płozach. Na tym koniku to i Tosia i Marcel się pobawi.

Mariola, hi, hi, hi, na wizytę w Bałtowie jestem umówiona z siostrą w wakacje., no chyba że siostrzeńcowi się odwidzi. Teraz jak do nas przyjadą w maju na dłużej to pewnie podjedziemy (jeśli będzie pogoda) do Borysewa-do zoo safari.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 mar 2012, 11:29

Na tym koniku to i Tosia i Marcel się pobawi.
racja

Murchinson, chyba nie zauwazylac mojego posta wczesniejszego, pytalam :ico_oczko: czy w kwietniu Wam bedzie pasowalo ten Goluchow?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 mar 2012, 11:46

Murchinson, chyba nie zauwazylac mojego posta wczesniejszego, pytalam :ico_oczko: czy w kwietniu Wam bedzie pasowalo ten Goluchow?
Gapa i ślepota jestem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Pasuje, może być ten weekend 21-21.04 bo w ten zaraz po świętach to wracam od mamy.
Matuś dostał też taka kule do raczkowania od znajomych z Niemiec i w ogóle go nie interesuje jako kula, co najwyżej jako piłka i to nie szczególnie. On ma ze smoby a głośne to jest że :ico_szoking: zakleiłam plastrem z opatrunkiem głośnik. Pociąg widziałam tylko na zdjęciach i chciałam by kupiła go siostra D jak miała do nas przyjechać i zobaczyć małego ale wiadomo dla niej to problem.

[ Dodano: 29-03-2012, 11:48 ]
Emilia, wysłałam raz jeszcze. A do Rogowa to albo jak wszystko kwitnie albo po pierwszych przymrozkach wtedy pięknie wybarwione :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 mar 2012, 11:58

może być ten weekend 21-21.04
to mozemy sie wstepnie umowic, Koroneczka a Wam pasuje wtedy?
On ma ze smoby a głośne to jest że
my mamy v-tech i ma regulacje glosnosci wiec ok
[ Dodano: 29-03-2012, 11:48 ]
Emilia, wysłałam raz jeszcze.
dziekuje, doszlo
a Wy gdzis sie wybieracie w tym roku?

[ Dodano: 29-03-2012, 12:00 ]
A do Rogowa to albo jak wszystko kwitnie albo po pierwszych przymrozkach wtedy pięknie wybarwione :-)
to daj znac kiedy by Wam pasowalo :ico_sorki:

[ Dodano: 29-03-2012, 12:01 ]
ja dzis postawiam sobie jogurta na lawie, zamknietego, przychodze, a Tosia go trzyma, zebami sie wbila w wieczko i pije jogurt :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 mar 2012, 12:03

a Wy gdzis sie wybieracie w tym roku?
Nie wiem czy w ogóle coś wypali bo D musi iść na operację a jeszcze się nie umówił na termin w szpitalu. Jak mu wyznaczą w wakacje to nigdzie nie pojedziemy bo nie dostanie tyle urlopu.

[ Dodano: 29-03-2012, 12:04 ]
może być ten weekend 21-21.04
to mozemy sie wstepnie umowic, Koroneczka a Wam pasuje wtedy?
No właśnie Koroneczka, Wam pasuje ten termin?

[ Dodano: 29-03-2012, 12:31 ]
Zmykam bo młody wstał,pa.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 mar 2012, 12:40

Witam

normalnie szok,mam 2 strony do nadrobienia,rozpisałyście się :-D :-D

moja niunia w końcu dzisiaj nockę przespała,w pokoju chłodniej to się nie miała powodu budzić :ico_brawa_01:

Mariola_Larose Igorek faktycznie mało się zmienił :ico_brawa_01:

Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze samodzielne kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Martusia30 Miluś też bez cyca i mleka sztucznego od stycznia,je za to sery,jogurciki,czymś te mleczko trzeba zastąpić :ico_oczko: czasami płatki z mlekiem zje

patrycja_g tak o Dorę mi chodzi i w sumie Diego też fajne :-) fajnie,że paczuszke z nestle dostaliście,u nas od 4 mies nic :ico_noniewiem:
może niech napisze jakieś podanie, że dziewczyna w ciąży, to odroczą mu wykonanie kary albo zamienią :ico_noniewiem:
a może coś takiego pisać? bo ja się serio na tym nie znam :ico_sorki:

markotka fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson nie wiem czy ci lżej będzie jak Mati zacznie sam chodzić :-D :-D

emilia7895 u nas słodycze tylko będą :-)
co myslicie o tym?
bardzo fajne :ico_brawa_01:
Miluś ostatnio na tym się bujała jak z Hanią u Zosi byliśmy
parę razy ja ją bujałam a jak przestałam to ona sama się bujała :-D

[ Dodano: 29-03-2012, 12:41 ]
i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesięcy :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 mar 2012, 13:10

aniawlkp86, sto lat dla Milenki, i u was juz jedenastka stuknela :ico_oczko:
A na Dore to ostatnio i R z Filipem patrzyl, mowi ze sie angielskiego uczy i ze bardzo fajna ta bajka
Zmykam bo młody wstał,pa.
jedni wstaja inni dopiro spac ida. 5 min temu Filip zasnal a za jakies 40 musze go obudzic bo do lekarki nie zdazymy

emilia7895, a Tosia spi juz troche lepiej niz na pozatku? Filipowi sie na szczescie wyreguloalo od jakiegos czasu spi 1,5 - 2 godz wlasnie kolo 11 a jak dzis 13 ale to jest jego jedyna drzmka w dzien. Dobre i to

Ja do Goluchowa mam 220 km wiec pewnie nie pojade. My moz w cieplejsze dni odwiedzimy Zator czy Inwald tak tylko na spacer bo Filip niewiele z tego i tak bedzie mial

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość