Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 maja 2011, 14:26

hej
ja rzadko zaglądam, bo dzieci dają mi w kość, :ico_olaboga: najprzyjemniejsze są teraz dla mnie noce, bo śpią :ico_noniewiem: na dodatek Oli nasiliło się AZS :ico_placzek:drapie się niemiłosiernie no i znów sterydy :ico_placzek:
to chyba te lody.... jestem bardzo zmęczona....

@gniecha, śliczne fotki

manenka, ja też poproszę jeśli mozna :ico_sorki:

pinko, brawa dla zdolnego Stasieńka :ico_brawa_01:

a ja muszę się pochwalić, ze Mat dziś pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:


ni i będę rzadziej zaglądać, bo teściowie kupili przyczepę na działkę i teraz tam będziemy spędzać dużo czasu. tam wypoczywam, jezioro...świeże powietrze, z dala od problemów...

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 maja 2011, 20:35

@gniecha piekne fotki- tez prosze o przepis :ico_sorki: :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 maja 2011, 20:54

@gniecha piekne fotki- tez prosze o przepis :ico_sorki: :ico_brawa_01:
już na pw wysyłam .

Manenkapiękne fotki a Nell poprostu urocza

pinkopicasa to jeden z prostszych programów jaki znam
a ja muszę się pochwalić, ze Mat dziś pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:
BRAWO! :ico_brawa_01: Ale siłacz -mój Stefek próbuje i juz na boku leży jak się przekręci

[ Dodano: 23-05-2011, 10:25 ]
Dzień Dobry :ico_kawa: Ja dzisiaj wstałam z napęczniałą "stołówką" Stefana aż bolało -nie myślalam ,że będę się kiedyś cieszyć z jakiegokolwiek bólu :-D Synek rano tak się najadł ,że aż ulał pierwszy raz od b.dawna (chyba się najadł) moje staranie nie poszły na marne a i wasze kciuki mi się przydały a już myślałam ,że przyrosnę do laktatora .To nie było by fajne bo mam taki szklany z czerwoną gumową pompką ściąganie 50ml trwa około 15min uff i nadgarstki bolą ha ha :-D Ale jak widać warto było :-D :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 maja 2011, 13:39

@gniecha, dziekuje za przepis na bank skorzystam

ja to nawet mam wizje pierwszego tortu Julci ;D
Ja dzisiaj wstałam z napęczniałą "stołówką" Stefana aż bolało
:ico_brawa_01: :ico_sorki:

moja spi to mam chwile wolnego - bo teraz pannica tylko na rekach chce byc i trzeba do niej mowic - nie moze byc minuty bez dialogu ;D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 maja 2011, 14:39

Miałam wczoraj gości z daleka było super ,ale dzisiaj wychodzi mi zmęczenie .Wieczorem idę spać razem z chłopakami o 20h :ico_oczko: wtedy odpocznę .Dziś zrobiłam inne ciasto bo przychodzi narzeczona z p-kola z mamą do mego Lucusia :ico_oczko: jak zrobię fotkę to wam pokarzę .Uciekam po starszego u nas piękne słoneczko !W Polsce chyba też no nie?

[ Dodano: 23-05-2011, 14:41 ]
Tynusz1, nie ma za co :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 maja 2011, 20:47

Oli nasiliło się AZS :ico_placzek:drapie się niemiłosiernie no i znów sterydy :ico_placzek:
bidulka, oby jej szybko przeszło :ico_sorki:
ja muszę się pochwalić, ze Mat dziś pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:
brawo :-)
tam wypoczywam, jezioro...świeże powietrze, z dala od problemów...
odpoczywaj kochana, nabierz sił.
pinkopicasa to jeden z prostszych programów jaki znam
dzięki, już go pobrałam :-D i będę się w wolnej chwili bawić.
Ja dzisiaj wstałam z napęczniałą "stołówką" Stefana aż bolało
super :-D
nie moze byc minuty bez dialogu ;D
towarzyska jest :-) Mój Staś też uwielbia jak się do niego mówi, tak fajnie obserwuje wtedy i słucha i uśmiecha się często.
przychodzi narzeczona z p-kola z mamą do mego Lucusia
hehehe fajne są takie miłości przedszkolne :-)
W Polsce chyba też no nie?
we Wrocławiu na pewno :-) Cały dzień był słoneczny i cieplusi :ico_haha_01:
jak zrobię fotkę to wam pokarzę
koniecznie :-)

Ja dzisiaj odebrałam zdjęcia uli z tej akcji z królikiem bugsem, ale muszę je zeskanować, więc może jutro Wam pokaże.
Stasiu mi dzisiaj pięknie zasnął, w nocy też super spal, jedną pobudkę tylko zrobił i gdybym wczoraj nie poszła późno spać, to bym się wyspała :-) hehehe

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 maja 2011, 20:59

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A no proszę bardzo

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 maja 2011, 22:02

hej

u nas pogoda beznadziejna z 12st zimno jak nie wiem, do tego jeszcze ciągle pada i wieje :ico_chory: , już mogło by być ładnie :ico_sorki: , bo jeszcze ani razu nie założyłam spodenek w tym roku

dziękuję dziewczyny za miłe słowa co do zdjęć :-D :ico_sorki:

wrzucę filmik , jak pierwszy raz Nell się zaśmiała, normalnie udało nagrać mi się tą chwilę, bo tak pięknie gaworzyła , więc sobie myślę, hmm nagram ją , a ona się zaśmiała , aż nie mogłam uwierzyć , że udało mi się uchwycić ten moment :-D

http://www.youtube.com/watch?v=lkmhfFG0s88

Pinko widzę, że i twój synuś też zaczyna się śmiać na głos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajnie jest usłyszeć śmiech dziecka :-D
aż taka radość pojawia się na buzi :-D
Ja dzisiaj odebrałam zdjęcia uli z tej akcji z królikiem bugsem, ale muszę je zeskanować,
to w takim razie czekamy na zeskanowane zdjęcia :-D

Blanka26, zaraz zdjęcia ci wyśle :-)
u mnie to samo z tym AZS u Mikiego , też muszę sterydów używać, co się zagoją rany to nowe się robią, już sama nie wiem od czego, aż czasem sil braknie, tak bardzo bym chciała by miał taką piękna dziecięcą skórkę, a nie suche placki lub rany
ni i będę rzadziej zaglądać, bo teściowie kupili przyczepę na działkę i teraz tam będziemy spędzać dużo czasu. tam wypoczywam, jezioro...świeże powietrze, z dala od problemów...
pewnie, korzystaj ile możesz :-D

@gniecha, super, że z mleczkiem już jest lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka pompką to idzie się namęczyć :ico_olaboga:

wszystkie zdjęcia robisz w picassie??
a bawiłaś się kiedyś w corelu?? to mój ulubiony program :-D
A no proszę bardzo
mmm pyszne ciasto :ico_haha_02: , a dziś cały dzień za mną ciasto chodziło :-)



Dziewczyny, jak wygląda u was dzień??
bo u mnie Nell się rozregulowała trochę
nie chce mi spać w dzień i ona i ja się męczę
wstanie zje, pobawi się pośmieje i jęczy po 2h , więc ja ją chcę położyć spać to zaśnie na 10min i wstaje wyspana, potem to samo godzinę zabawy i znowu sen 10mi, i znowu to samo godzinę zabawy i sen 10min,potem jęczy i jęczy, ale spać nie chce, dopiero w nocy lepiej zasypia, ja wiem, że to przez zęby za pewne, bo się ślini, opuchnięte dziąsła ma, rączki pcha do buzi, a jak dam jej zimny gryzak to cisza

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 maja 2011, 08:56

a ja muszę się pochwalić, ze Mat dziś pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:
brawo ;) moja 8 maja przewrocila sie na brzuszek- ale ogolnie to wiecej juz nie - bo jak ja poloze na plecy to jest krzyk :/ i zaraz sie strasznie zlosci :ico_olaboga:
nasiliło się AZS :ico_placzek:drapie się niemiłosiernie no i znów sterydy :ico_placzek:
kurde jak te dzieci musza cierpiec :ico_zly:
towarzyska jest :-) Mój Staś też uwielbia jak się do niego mówi, tak fajnie obserwuje wtedy i słucha i uśmiecha się często.
fajne te Nasze dzieciaki ;)
A no proszę bardzo
mmmm jak pysznie wyglada ;d

manenka,
nie wiem co w tym drugim filmiku gdu Nell gaworzy Ona mowi ale moja zaczela sie usmiechac ;D i teraz krzyczy ;p
Moja pierwszy raz sie zasmiala na glos jak miala 2 tygodnie - zasnela przy cycu i jak jej wypadl z buzi to sie zasmiala- teraz juz non stop sie smieje - potem tez wrzuce jakies nagrania :p

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

24 maja 2011, 09:00

manenka, Po pierwsze sama widzisz ,że przez ząbki Nell żle sypia więc nic nie zrobisz uzbroj się w cierpliwość niestety mamusie mają z dziećmi takie okresy ,że raz śpią a raz nie :ico_haha_01: Zresztą od kiedy mam dzieci mój sen skrócił się o około 25% ha ha damy radę uszy do góry -niech się tylko te ząby przebiją znow będzie spokój do następnego zęba ha :-D

Co do corela ni w ząb nie umiem się z nim obchodzić tzn te podstawowe to ok ale reszta nic nie kapuję -może dlatego ,że ja biegle po francusku a nie po angielsku....corela mam nawet na pulpicie może kiedyś usiądę i pojmę go metodą prób i błędów he he :-D

Filmik bomba :ico_brawa_01: mój Stefan to tak jeszcze nie bardzo głowę sam trzyma no ale Nell starsza ciut.
A na ciasto wszystkich zapraszam hi hi

[ Dodano: 24-05-2011, 12:00 ]
No i wróciłam z kontroli mleczko super bo synuś ma 260g więcej niż w tamtym tygodniu więc super no i urusł 1 cm ma teraz 61cm .Szczepionkę miał jedną wogóle nie płakał tylko trochę pobuczał a ta na rotawirusy okazało się ,że jest do picia więc 50% stresu mniej dla mnie ha ha ah już coraz rzadziej się pojawiacie na forum :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość