Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

07 paź 2011, 09:39

agus niby jest miliony zdjec, ale ja nie chcialabym sie dowiedziec ze gdzies na pedofilskich stronach widnieje fotka mojego dziecka :ico_olaboga:
rozumiem, tez sobie nie wyobrazam, ale to chyba cos, na co niestety nie mamy wplywu.. no chyba ze w ogole nie bedziesz wrzucac nigdzie zdjec, a nawet nie trzymac ich na komputerze, bo podejrzewam, ze ludzie w Twojej sieci, albo ci ktorzy sie na tym znaja, moga miec dostep do tego, co masz na nim.. czasami nieswiadomie ludzie nie blokuja dostepu tym, ktorzy sa we wspolnej sieci np osiedlowej typu lan..

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

07 paź 2011, 09:54

Oj tak wiele osób nie zabezpiecza swojej sieci :ico_noniewiem:
malinka właśnie miałam pytać czy to plakatówka :-)
A powiedz mi do jakiej Ty szkoły chodzisz, że masz 21przedmiotów?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 paź 2011, 10:04

martasz, technikum architektury krajobrazu. technikum :D
polski
matma
chemia
geografia
biologia
fizyka
przedsiębiorczosc
projektowanie ogordów (podstawy projektowania ogrdów )
ochrona środowiska
rosliny ozodobne
urządzanie terenów zieleni
ekspolatacja maszyn
podstawy krajoznastwa
anieglski
niemiecki
PO
WOK
HISTORIA
kuras na traktor (liczy sie jako przedmiot bo ucze sie znaków drogowych itd blee)
wf
prowadzenie gospodarki

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 paź 2011, 12:36

Laski, ja Was wdzięcznie prosze - nie załamujcie Wy mnie. Naprawde myślałyście, że w internecie jest jakas prywatność typu "zaznaczę, żeby tylko znajomi wiedzieli" lub cos w tym stylu?????????????????? Helloł, mamy 2011 rok, a informacja za friko to najlepiej sprzedający sie towar!

Malinka, zdaje sie, że martasz Ci poradziła sprzątanie przy męzu. Normalnie to powinno zadziałac. On przychodzi, pełny bałagan, nie ugotowane, jego skarpetki na środku pokoju stoja, tak jak je zostawił... mówisz: zajmij sie mała, bo widzisz ze mi jest cięzko, nie miałam nawet kiedy ugotowac dla ciebie....wręczasz dzidzie i idziesz posprzątać i ugotować. Normalnie powinno zadziałac, ale biorąc pod uwage ile on ma lat i jak sie wcześniej zachowywał to mam watpliwości. Obawiam się, że trzasnie drzwiami i pojdzie do mamy. Po czym dostaniesz smsa, że dziecko nie jego i już więcej nie wróci....
Jednak mam nadzieje, że zadziała!!!!!! Napisz co i jak poszło?

Mój M. na szczęscie jeszcze mi przez 8 lat małżeństwa nigdy nie zrobił nawet wymówki, że nie ugotowane albo nie posprzatane. Ale kij ma zawsze dwa końce, ja nie słysze wyrzucania mi czegos, ale tez potem pewne rzeczy ciękzo egzekwować......
A o co chodzi z tym cuchnącym moczem, mocz chyba zawsze cuchnie - po czym rozpoznałas inny zapach??????????

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 paź 2011, 13:04

No martasz to patrze, że masz tak fajnego męża jak ja hehe i też ma na imię Łukasz :-). Mój mąż codziennie jak wstaje rano do pracy to robi sobie śniadanie, ja w tym czasie o 5 karmie małego, po czym on przynosi mi do łóżka śniadanie. Pyta czy mi jeszcze w czymś pomóc. Jak sobie radzę, to jedzie do pracy. Ale w sumie to śniadania zawsze mi robił, od podróży poślubnej i nigdy się to nie zmieniło :]. A kolacja też należy do niego. Wystarczy, że powiem "jestem głodna" i za chwilę mąż przynosi mi coś do zjedzenia hehe także jest kochany naprawdę. Jak każdy ma czasem swoje odchyły i gorsze dni ale kto ich nie ma, prawda :-P
Malinka dziewczyny mają rację, nie rób nic póki go nie ma w domu. Po co latać i się męczyć. Jak masz chwilę to odpocznij, albo zajmij się nauką i dzieckiem. To powinno być teraz dla Ciebie najważniejsze. Jak mąż przyjdzie to daj mu dziecko i zajmij się obowiązkami żony, a jeśli córcia śpi, to grzecznie go poproś o jakąś pomoc, typu odkurzenie, albo wyniesienie rzeczy. Nie zmuszaj go tylko poproś, i rób to systematycznie, żeby się przyzwyczaił, że też ma obowiązki w domu, a nie przy chodzi pan i siedzi w fotelu i wszystko "podaj, przynieś, pozamiataj"
Agus a Twój synek jak wstaje w nocy to na prawdę jest głodny czy tylko chce mu się pociumkać? Bo jak nie koniecznie głodny to może wystarczy wsadzić mu smoka i chwilę posiedzieć, żeby go nie wypluwał? Bo wg pewnej pani psycholog później dziecko oduczy się wstawać w tym czasie gdy podawano mu smoka i będzie wstawać tylko na karmienia konkretne
Malinka super rysunki :ico_brawa_01: Ja też będę niedługo ozdabiać pokój Alanka jak nam wyjdzie z tamtym mieszkaniem to już zimą ale ja to samochody będę malować
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 15:20 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 paź 2011, 13:57

beti, mocz to ma taki specyficzny zapach a u niej hm. śmierdzi zgniliymi jajami o tak powiem:(
dobra wiec zaczynam od jutra bo dzis juz ogarnełam :P

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

07 paź 2011, 15:18

Agus a Twój synek jak wstaje w nocy to na prawdę jest głodny czy tylko chce mu się pociumkać? Bo jak nie koniecznie głodny to może wystarczy wsadzić mu smoka i chwilę posiedzieć, żeby go nie wypluwał? Bo wg pewnej pani psycholog później dziecko oduczy się wstawać w tym czasie gdy podawano mu smoka i będzie wstawać tylko na karmienia konkretne
zazwyczaj je tak 10-20 min.. hmm.. ale chyba sprobuje jak mowisz, jak wytrzyma nawet z pol godziny dluzej to moze sie rzeczywiscie nauczy wstawac tylko jak naprawde zglodnieje, zobacze dzisiaj w nocy :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 paź 2011, 15:26

zazwyczaj je tak 10-20 min.. hmm.. ale chyba sprobuje jak mowisz, jak wytrzyma nawet z pol godziny dluzej to moze sie rzeczywiscie nauczy wstawac tylko jak naprawde zglodnieje, zobacze dzisiaj w nocy :-)
Agus to daj znać potem czy podziałał smoczek czy jednak Oli był naprawdę głodny
Bo jak raz na jakiś czas zdarzy się, że Alanek wstanie pomiędzy tymi godzinami, w których normalnie wstaje na jedzonko, to ja mu wciskam smoka i sprawdzam co się będzie dalej działo. Jak zasypia ładnie, to znaczy, że głodny nie był, a jak postękuje, popłakuje, wierci się i grymasi, to biorę go i karmię. Zazwyczaj u mnie smok działa w tych momentach i już kolejne nocki przesypia jak zawsze

A powiedzcie mi dziewczyny, które karmią piersią i tylko piersią czy miałyście jakieś plamienia albo bóle podbrzusza jak na okres? Bo ja ostatnio miałam takie bóle, a po kilku dniach miałam plamienie, ale tylko przez chwilkę. No i się zastanawiam o co chodzi, bo przecież karmię regularnie piersią, nie dokarmiam żadnym mlekiem i nie wiem czy to jeszcze jakaś końcówka tego połogu (bo niby może trwać 8tyg.) czy to może jajeczkowanie (chociaż nigdy w czasie jajeczkowania nie plamiłam) czy to może początek okresu (no ale w takim razie gdzie się podziała dalsza jego część)? :ico_noniewiem: Dodam jeszcze, że nie biorę żadnych tabletek, więc to na pewno nie od tego...

[ Dodano: 07-10-2011, 15:32 ]
moze postrasz go celibatem jesli Ci nie pomoze? ze jestes tak zmeczona, ze nie masz sily?
heh dobry pomysł :-P
A swoją drogą dziwny on jest Malinka, jaki podział obowiązków. Ty zajmujesz się domem i dzieckiem 24godziny na dobę, więc co on tu gada :/. On może wziąć wolne z pracy, zawsze np. niedziele ma wolne na pewno, a Ty masz pełny etat bez żadnego wolnego, więc trochę nie równy ten podział obowiązków :/

[ Dodano: 07-10-2011, 15:34 ]
ktoś mi powie w końcu czy mam za duże zdjęcie czy nie ? :-P

[ Dodano: 07-10-2011, 15:40 ]
przed chwileczką obejrzałam filmik jak Alanek się urodził i jak tatuś przecinał pępowinkę... boshe jaki był maleński, jaki słodki szok. A jak się darł głośno :ico_olaboga: :ico_szoking:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 paź 2011, 15:51

Malinkax33 piękny pokoik :-D
co do faceta... to sądzę że ciężko będzie ci go oduczyć tego typu nawyków bo on chyba wyniósł to z domu. Mamusia pewnie wyręczała ze wszystkiego, albo u niego był podział obowiązków: że mamusia wszystko robi, a tatuś z pilotem przed tv.
Za bardzo bym nie naciskała i nie darła kotów (sorki za stwierdzenie) ale to młode i głupie... i może faktycznie zwiać do mamusi... Spróbuj z nim pogadać, powiedzieć jak ty to widzisz... Pewnie chcesz aby wasze gniazdko błyszczało ale nie za wszelka cenę, teraz masz przed sobą egzaminy i nad tym skup swoją uwagę, a jak się okaże że twój nie będzie miał czystych gatek to mu wytłumacz jak pralka działa :-D

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 paź 2011, 17:11

moni26, hahaha dzieki kochana ;)
lece do nauki, opowiem wam co i jak jutro ;*

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości