Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 sty 2008, 10:54

nie bedzie juz tu nikogo????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 sty 2008, 12:36

ja jestem, chociaz tylko czasami :)

Piękną pogodę mamy ostatnio w Wawce, no nie? Mimo zimy , mozna sobie długo spacerować, uzupełniać się w wit. D :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 sty 2008, 13:44

Dokladnie Alineczq, ja bym dzis wyszla ale nie mam sily od rana juz zrobilam tyle rzeczy ze szok, poukladalam, posprzatalam, odkurzylam, umylam podlogi, zrobilam dwa prania, poprasowalam, nakarmilam malego, i zaraz ide go usypiac i moze troche odpoczne :) ale dzis naprwde piekna pogoda chociaz slyszlam ze maja jeszcze przyjsc przymrozki slyszlayscie cos takiego ????

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 sty 2008, 18:34

karolinko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale Cię na pracę wziłęło...podziwiać :ico_brawa_01:

my dzis do koleżanki pojechałyśmy, było b fajnie, znamy się z nutek i dogadujemy się i my i nasze córcie.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 sty 2008, 18:53

karolinko, alez sie napraacowałaś :ico_brawa_01: Poślij do mnie bakcyla, bo u mnie to zaraz mchem wszystko porośnie!

Co do pogody, to ja bardzo nawet czekam mrozów, zeby trocho wymroziło zarazki, wirusy i inne paskudztwa. Poza tym uwielbiam lekki mrozik i słoneczko. No i moze wreszcie śnieg zalegnie na dobre? Bo co to za zima??

Ale miałam dzisiaj aktywny dzień!

Najpierw byliśmy na badaniach, potem malutka spała prawie 2 godziny na balkonie, potem wybraliśmy się z Bozenką na spacerek i po spacerku pojechałam do sklepu kupiłam trochę rzeczy małej. Teraz czuję nogi az w uszach :ico_haha_01:

Matko jak ta moja Wanesska rośnie! Corusz trzeba jej coś nowego kupować, normalnie kazdy ciuch góra 2 miesiące nosi... Zastanawiam się czy nie wystawić na allegro te jej rzeczy.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 sty 2008, 19:07

Alineczq pisze:Zastanawiam się czy nie wystawić na allegro te jej rzeczy

dobry pomysł, ja niedawno zaczęłam wystawiać i całkiem nieźle się sprzedają - zawsze to te pare groszy w kieszeni a tak to by się oddało i tyle.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 sty 2008, 19:16

No właśnie mozna za nie kupić następne ubranka.

Kiedyś zbierano i oddawano komuś w rodzinie, bo nie mozna było tak łatwo kupić. Teraz wszyscy (no prawie) kompletują wyprawkę sami, więc chyba przegrzebię walizkę i wystawię.

A jak myślicie lepiej sprzedawać takimi zestawami np. po 40 szutk czy osobno?

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 sty 2008, 20:07

mi się nie chce nigdy robić tych zestawów...ale pewnie ludzie kupuja chętniej zestawami.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 sty 2008, 22:33

ja zostawiam rzeczy na drugie dziecko pozatym moja siostra bedzie tez miala no i koelzank izostaja bez dzietne wiec bedzie komu oddac rzeczy hehhe
ja jetsem padnieta, jak maly spal to ja jeszcze ogarnelam dwie plki potem sie z nim bawilam kapiel i normalnie padlam huk roboty na dzis :) ale dorbze bo jutro chyba tesciowa mnei nawiedzi a w piatek moja pciolka przyjezdza na caly dzien
a jutro z rana musze sie pospieszyc bo muszeejchac z rana na bazarek po warzywka bo nie mam zupki dla mojego dziecka
a wlasnie co dajecie jesc swoim dzieciom??? bo ja niewiem co sie na poczatku daje on jeszcze nie gryzie mimo 4 zebow na przodzie wiec polyka od razu tylk oszyne wciaga ale nie mam pomyslu co mu zrobic, jutro robie zupke kapusniakowa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 sty 2008, 22:39

Mała śpi, mamnadzieję, ze za chwilkę odwiedzi mnie jakaś choć malutka muza sprzątania, trzeba trochę ogarnąc, a nic mi sie nie chce...

Co do jedzenia, to moja troche mniejsza to wszytsko miksowane daję
poza tym ma alergię, więc zeby wyłapać 5-6 dni pod rząd podaję jej te sam produkt, uchh juz mam dośc tego testowania, oby szybciej do alergologa by zlecił badania :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość