Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 17:03

jesli bede rodzic normalnie to nie chce zadnego znieczulenia matki nasze nie mialy i przezyly a moja mnie rodzila 48 godz i chodzi i jeszcze dziecko po mnie urodzila..a jak cesarka to nie bede miala nic do gadania

[ Dodano: 2008-07-07, 18:04 ]
u nas burza ze hoho ale strzela po niebie ja tu chyba odkad tu jestem takiej nie slyszalam hehe

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

07 lip 2008, 18:28

Hej dziewczyny. Nie pisałam ostatnio bo niestety musiałam chodzic do pracy bo ta baba dalej mi tego zwolnienia nie chce dać. Jutro mam umówioną wizyte i jak mi nie da to zmieniam lekarza.

Dziewczyny napiszcie mi jeszcze jak mozecie jakie badania miałyście robione na tym etapie ciązy. Ja jestem w ciąży pierwszy raz i nie mam o tym pojecia a ta kobita nie robi nic. Mam wizyte co dwa tygodnie nie wiem po co. I za każdym razem mam usg takie moze ze dwie minuty i nic z tego nie wynika.

Dodam jeszcze ze to prywatny lekarz.l

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 18:44

wlasnie mnie olsnilo ile razy mialam krew pobierana jak bylam w ciazy z corka i mocz i inne badania a teraz nie mam nic oprucz badania na poczatku i scany czyli usg dziwne ..ale to nie polska sluzba zdrowia a do tego z przychodnia wile problemow...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lip 2008, 19:05

co do ZZO-się zobaczy :ico_oczko: tutaj w każdej chwili można poprosić o epidural, nawet cię namawiają do tego od pierwszej wizyty w szpitalu :ico_oczko: no i jest za darmochę :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 lip 2008, 20:22

Tosia ja miałam znieczulenie zewnątrzoponowe więc napiszę Ci o tym jak mój maluch mi na to pozwoli, mam nadzieję,że jeszcze dzisiaj :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 lip 2008, 21:07

Dziewczyny nie mogłam wcześniej wejść, wiec dopiero teraz napisze, ze jestem przeszczęśliwa, bo od wczoraj Czuję ruchy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) , po prostu leżałam na łóżku i raz po raz kopniaki, nie bulgotania czy motylki tylko właśnie prawdziwe kopniaki i dzisiaj to samo, Boze jak się cieszę :-) :-) :-) Jak cudownie być w ciąży! [K@tka życzę Ci z całego serca fasolki w brzusiu, tylke dobrych fluidów do Ciebie napływa,ze na pewno niedługo będziesz najszczęśliwszą kobieta na świecie :-)

Ja rodziłam sama, chciałam z mężem, ale on niestety sie bał, był ze mną i tak długo, bo wyszedł ode mnie około 20.30, a za 1,5 godziny malutki był juz na świecie, a na poródówce raczej nie myślałam o towarzystwie, tylko o sobie i o bólu :ico_wstydzioch: , więc wogóle mi go nie brakowało, przez całe dnie byli u mnie na zmianę maż i moja mama, tylko noce były samotne, brakowało mi natomiast towarzystwa innej mamy, bo leżałam sama na sali....

Ja znieczulenia nie miałam, teraz też raczej nie bedę mieć, nawet nie wiem czy u nas jest :ico_noniewiem: , w sumie to nawet się nie dowiadywała, założyłam sobie że będzie boleć...no i bolało :-D ..........ale jak widać zyję :-D :-D :-D

Ale jestem happy od wczoraj :-) .....

[ Dodano: 2008-07-07, 21:10 ]
ja to w sumie miałam tylko raz na razie robione wyniki i to były morfologia, mocz, WR, odczyn Coobsa, glikemię, toksoplazmozę i HIV, a le to w sumie dużo od lekarza zależy co i kiedy no i jak często się do niego chodzi, ale co 2 tygodnie to faktycznie często :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 22:26

gratuluje ruchow dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 lip 2008, 22:43

Czuję ruchy :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-07, 22:53 ]
tosia u mnie było tak,ze nie miałam wcale zamiaru załatwiać sobie ZZO ale ból okazał sie o wiele za duży do tego stopnia,ze nie byłam w stanie otworzyc oczu z bólu. U nas w szpitalu nie ma ZZO ale moje znajome miały załatwiane jakimiś znajomościami więc jak już było tak tragicznie to mój Marek poruszył niebo i ziemie no i się udało. Wyglada to tak,ze zakłada anestezjolog taki kabelek wzdłóż kręgosłupa a igiełka wbita jest w części lędzwiowej. Wbicia nic się nie czuje. Dawką znieczulenia podają jak lezysz na jednym a póżniej na drugim boku. Jak już zadziała to nie czujesz kompletnie żadnego bólu, musisz się wczówać żeby wiedzieć kiedy jest skurcz kiedy masz przeć. Jak dla mnie to było zbawienie, super było leżeć tak i słyszeć ,ze rozwarcie postępuje i nic nie boli. Czasem jak za dużo dadzą leku( dawkę ustala sie do wagi) to nie czuje się kiedy jest skurcz i moze nic nie wyjśc z naturalnego porodu. U mnie była cesarka bo Antoś był dla mnie za duży ale jeśli miałabym powtórzyć ten poród od razu załatwialibyśmy ZZO.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 23:18

dziewczyny musze tu do was tak pozno wiecie co mie sie stalo..otoz siedze sobie wieczorkiem w koszuli do spanka po kapieli na krzeselku przed kompem i czuje ze cos mi z cyca leci ja patrze tam kropelki i plamy na koszulce kurcze to chyba siara ale juz??? tak wczesnie troche mnie to martwi.. :ico_olaboga:

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

08 lip 2008, 08:38

Kasiulek nie martw sie. Ja czytałam ze to normalne.

A dzidziowi jakie badania robia?
Bo ja słyszałam ze mierza dzidzia coś tam z karkiem, sprawdzają czy nie ma wodogłowia. Nie wiem o co chodzi.
A ta babka nie robi nic.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość