Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

28 mar 2013, 15:09

Hej kochane na wstepie goraco Was pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuje za życzenia urodzinowe dla Oksanki!!Rowniez dla wszystkich dzieciaczkow z naszego forum najepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

28 mar 2013, 15:16

Tak dawno mnie tu nie bylo ze niewiem jak zmienic zdjecie malej, pomocy!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

28 mar 2013, 15:20

Udalo sie!!!!!!!! hehe

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

28 mar 2013, 21:48

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Ania duzo zdrówka dla Martynki


A mój synek przytył od grudnia 500g dla nas to rewelacja bo ostatnie pół roku nic nie przytył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wazy 8400g mało ale cóż zrobić wazne ze przybrał
Zdjęcie wstawie jak sobie przypomnę jak heheh

Ewelcia duza córcia twoja już ,i spóznione zyczenia na urodzinki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNKI
I PREZENTÓW OD ZAJACZKA DLA DZIECI

Buziaki od nas papa

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

29 mar 2013, 01:42

Hej :-D

Witaj ewelcia1245, zaglądaj do nas częściej !! Śliczne zdjęcie Oksanki :ico_brawa_01:

magda1614, dziękujemy :-D
Super,że Filipek przybrał na wadzę !! :ico_brawa_01: niby nie dużo ale zawsze coś :-D

Byłam dziś z Martynką na bilansie dwulatka :-)
Pani doktor przebadała Martynkę od góry do dołu i wszystko jest ok poza wagą. Ma 85 cm i mówiła,że w sam raz ale waży 10,7kg i Pani doktor troszkę się zmartwiła. Będziemy robić badania tarczycy,bo za tydzień będziemy mieli wizytę u endokrynologa to mam zapytać czy ta jej tarczyca nie ma związku z niską wagą.
Ale jestem dobrej myśli i z tego co widzę jak Martynka dużo się rusza i ciągle biega to to co zje to zaraz zrzuci i po prostu nie ma jak przytyć :ico_oczko:

Również życzę Wam Wesołych Świąt !!!

Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

29 mar 2013, 14:25

Witajcie dziewczyny
Wszystkim solenizantom życzę Wszystkiego Najlepszego Zdrówka Radości i Wielu Radosnych Chwil :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ania chyba nie ma co się martwić moja Paulina też waży w tych granicach a wzrost ma ten sam.....spokojnie nie martw się :ico_oczko:
Magda bravo za wagę Filipa ,no to już jakiś postep
Agusia ale już duża panienka

Moja gaduła jest teraz taka żywa wiecznie gdzieś biega,uczymy się też nocnikowac w dzień biega bez pieluszki,jeszcze nie do konca woła i wpadki sa,ale nie jest żle dopiero się uczymy!!!
no i zima u nas.......echhhh chyba z koszyczkiem do koscioła ja tylko pójdę bo ani nie chce sie wychodzić z domu :ico_sorki:
a to moja panienka na dwa latka
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

02 kwie 2013, 12:59

Hej :-)

aga216, to mnie uspokoiłaś skoro Paulinka ma podobny wzrost i wagę to już się nie martwię :-)

Brawa za nocnikowanie !! :ico_brawa_01:

Śliczne zdjęcie Paulinki !! :-D :-D :-D :-D

U nas też śniegu dużo i zimno. Dziś rano o 8 było -6 :ico_chory: dzisiaj piękne słoneczko świeci i czuć wiosną ale wszędzie śnieg i na jutro zapowiadają duże opady jeszcze. Mam tylko nadzieję,że w połowie kwietnia przyjdzie wyczekiwana wiosna :ico_oczko:

Byłam dziś z dziewczynami na pobraniu krwi. Dzielne były i jutro wyniki. Trzymajcie kciuki,żeby wszystkie wyszły dobrze :-)


Wszystkiego najlepszego dla Roksanki córci agusi22 :ico_prezent:


To co, za 3 tygodnie po urodzinach Blanki przenosimy się na dwulatki ? :ico_zdrowko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

03 kwie 2013, 20:46

witam

wreszcie udało mi się wpaść chociaż na chwile.

Przede wszystkim stawiam wielkiego
:ico_tort: z okazji urodzin Roksanki

U nas niestety chorobowo.Wiktor przyniosl z przedszkola ospe.On sam przeszedl bardzo łagodne i juz jest zdrowy ale teraz mala i maz choruja.Roksanke straszne wysypako i pierwsze 2 dni były straszne.teraz na szczescie juz sie wysusza i jest juz znacznie lepiej.

Aniaaa dziekujemy za zyczenia:)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

03 kwie 2013, 20:49

Aniu trzymam trzymam...
jej ale ten czas leci juz dwa latka....

Agusia jej to zdrowia życze....bidusia...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo-kwietniowe maluszki 2011

03 kwie 2013, 21:43

witam
u nas ok
wiosny nie ma dalej :( śnieg jeszcze leży ale juz dzis słoneczko wyjrzało zza chmur
Ania wagą sie nie przejmuj tak jak Aga mówi :)
U nas waga mała ale wazne że przytył ostatnio może na 3 latka z 10 kg będzie
Agusia buziaki dla Roksanki na urodzinki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość