Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 lip 2008, 10:22

a ja jestem mega wk****
wiecie co wtedy co wam pisalam ze agencja zaplacila mojemu za duzo kasy, my sie cieszylismy bo to prawie 190F dodatkowo, a dzisiaj sprawdzam konto a kasy nima :ico_placzek:
to nie byl zaden bonus tylko zorientowali sie ze za duzo mu zaplacili i teraz mu juz nie zaplacili za poprzedni tydzien
kurde, dobrze ze ja bylam w pracy w weekend :ico_noniewiem:

noooo i juz nic mi sie nie chce....buuuuuuuu

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 lip 2008, 11:06

Hej kochane.
Kicia, Kocura wysłłam do Was troszke słońca.Proszę odebrać jutro rano i kożystać jak najwięcej :ico_haha_01:
Ula dzięki u nas dziś upał :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
to nie byl zaden bonus tylko zorientowali sie ze za duzo mu zaplacili i teraz mu juz nie zaplacili za poprzedni tydzien
no nieładnie :ico_nienie: takie bonusy zabierać :ico_nienie: tez bym była wk...
Dziewczynki, jak tam Wasze urlopy, wyjazdy wakacyjne? Zabieracie gdzieś dzieciaczki?
ja strasznie bym chciała pojechać nad morze ale nawet jakbyśmy pojechali w góry to bym była mega zadowolona.Ja ogólnie czekam kiedy ł dowie sie kiedy morze przyjechać no i jak przyjedzie to na pewno jedziemy do szczecina szukać mieszkanka dla nas :ico_brawa_01: więc jak już będziemy tak blisko morza to liczę na to że namówię go na wypad nad morze chociaż na kilka dni :-D ale z moim Ł to będzie ciężko.Chciałabym pojechać gdzieś z małym żeby mu zmienić trochę klimat,no zobaczymy jak to będzie czekam kiedy Ł przyjedzie i coraz bardziej sie wkurzam bo jak narazie żadnych wiadomości na ten temat a do tego 9 sierpnia jest wesele mojej przyjaciółki i jak Ł nie przyjedzie to idę sama a sama za bardzo nie chcę :ico_placzek: no ale jak mam nie iśc na wesele najlepszej przyjaciółki :ico_noniewiem:

A jutro idziemy z Kacperkiem na imprezkę :-D 1 urodziny Kuby(Ł siostrzeńca) jeszcze czeka mnie pakowanie prezentu,kupiłam mu takiego gadającego i grającego żółwia fisher price i komplecik dzinsy i koszulka na długi,mam nadzieję że się spodoba.Niestety nie będę mieć żadnych zdjęć dla was :ico_placzek: brakuje mi mojego aparaciku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lip 2008, 13:48

eve81, oooo,ale nieładnie z ta kaską :ico_zly:
Ula dzięki u nas dziś upał
u nas niby ciepło,ale nie da się wytrzymać na polku-duchota straszna, co chwilkę pokropi,a teraz jeszcze grzmi. Byłyśmy chwilkę tylko na spacerku. Ale idzie ku lepszemu :-D
A jutro idziemy z Kacperkiem na imprezkę
udanej imprezy Wam życzymy :-)
brakuje mi mojego aparaciku
a nam Twoich zdjątek :ico_placzek:

NICOLA_1985

25 lip 2008, 14:25

hej dziewczynki czytam was na bieżąco ale zawsze jakos brakuje mi czasu na odpisywanie..
wkurzyłam sie bo ktoś nam trzasnął w samochód - nie wiem czy ktoś wjechał wózkiem z zakupami pod auchanem czy jakis gamoń walnął specjalnie czymś cieżkim... zauważyłam to dopiero pod blokiem jak przyjechałam z zakupów - ale byłam wściekła :ico_zly: teraz musimy wyłożyć około 400zł za malowanie i wyklepanie :ico_zly:

ulamisiula co do ogórków to ja jeszcze nie dawałam Karolinie ale myślę, ze nic by jej pewnie po nich nie było.. tylko nie wiem jak smakowo zareaguje.

jutro jedziemy z Karolinka na basen żeby się pomału przyzwyczajała bo chcemy żeby nauczyła sie pływać - a nie żeby była taka kaleka jak mama co topi sie nawet w brodziku :ico_oczko:

co do smoczka to moja Karolina chyba też do przedszkola z nim pójdzie :ico_oczko: a tak na poważnie to ona tylko smoka dostaje jak idzie spać i jak jest marudna albo sie rozpłacze a tak to staram sie jej ograniczyć czas spedzany na dojeniu smoka bo przeciez u takich duzych dzieci potrzeba ssania jest juz naprawde znikoma, z tego co wiem to mozna zacząc oduczać dziecko od smoka juz od 6 miesiąca zycia i zamiast smoka dawać pieluszke albo kocyk albo jakas zabawke do przytulania np. misia.. ale jakos ja sobie tego nie wyobrażam.. nie ma mowy zeby Karolina zasnęła bez smoczka.

stawiam :ico_tort: bo Karolinka kończy dziś 10 miesięcy :ico_brawa_01:

eve 81 neurolog nazywał sie Piasecki przyjmuje w gliwicach na ul. Dubois

ulamisiula ja używałam do blizny po cesarce cepan ale jest dosc nieprzyjemna w zapachu radziłabym przejść sie do apteki i spytac o dobra maść nadajaca się dla dzieci. jeszcze uzywałam jednej masci kiedyś na czoło bo uderzyłam się nożem ale nie pamiętam juz nazwy oczywiscie moge sie dowiedziec jesli chcesz była konsystencji zelu pachniała troche na miętowo a przynajmniej tak mi sie wydaje. podobna opakowaniem do liotonu 1000 ale to nie był lioton bo lioton przeciez nie jest na blizny :ico_oczko: jeśli chcesz to spytam o nazwe moja siostre bo jej chłopak uzywał tego jakis czas temu. ale jak pisałam wczesniej lepiej poradzic sie w aptece napewno dobierzecie odpowiednia maść.

Eska wszystkiego najlepszego dla Zuzi :ico_buziaczki_big:

ania0709 no to masz niezłego chłopa w domu ponad 11 kilo i 82 cm :ico_oczko:
moja Karolina waży około 8 kilo i ma 76 cm no ale to dziewczynka w koncu.. :-)

Kocura Bura co do urlopów to ja mam urolp cały czas dopiero od wrzesnia do pracy ale i tak nigdzie nie jedziemy na przyszły rok chyba tez będzie dosc cięzko zeby gdzieś pojechac co najwyzej do babci w góry ale morze albo zagranica odpadają.. przynajmniej na razie.. :ico_placzek:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 lip 2008, 14:57

Benek właśnie zasnął wiec wpadłam na chwilkę by się pochwalić.Potem napiszę więcej

MÓJ SYNK ZROBIŁ DZIŚ SAMODZIELNIE SWOJE PIERWSZE DWA KROCZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

juz zadwoniłam do Miska.Uśmiech mi z twarzy nie schodzi.Wygladam jak Joker :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 lip 2008, 16:09

MÓJ SYNK ZROBIŁ DZIŚ SAMODZIELNIE SWOJE PIERWSZE DWA KROCZKI
:ico_brawa: :509: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
No proszę jak te bąble nas zadziwiają :-)
Eska wszystkiego najlepszego dla Zuzi
Pewnie miało być Kocura :ico_oczko:
A ja to za chwilke zostanę mamą większości wrześniowych dzieciaczków :-D :-D Wczoraj był Szymuś , dziś Zuzia :ico_smiechbig:
Nicola tylko się nie przejmuj :ico_haha_02: U mnie masz wybaczone tylko co na to Kocura ? :ico_oczko:

A ja mam dziś dzień lenia :ico_brawa_01: pobudka była o 6.30 ale do 8.15 poleżałam w łózku a Olek rozrabiał na podłodze potem mleko i spaliśmy od 8.30 do 10.20 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem mega wyspana, potem zdązyliśmy sie załapać na słoneczny spacerek
i c.d.n bo Olek się obudził

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 lip 2008, 20:20

jutro jedziemy z Karolinka na basen żeby się pomału przyzwyczajała
czekamy na relacje, Olek pierwszy raz na basenie był w takim szoku że ani malutkiego uśmieszku nei dało się z niego wyciągnąć na szczęscie płaczu też nie było :ico_oczko: Teraz jak jeździmy to już radocha na maxa :-D

Eve ale was załatwili z tą kasą , fajnie byście wyglądali gdybyś ty nie zarobiła przez weekend, matoły normalnie.

Pisałyście o wakacjach my planujemy urlop na początku września i aktualnie stawiamy na Chorwacje samochodem (chyba już o tym pisałam :ico_noniewiem: ) ale co z tego wyjdzie nie wiadomo bo przeraża mnie troszke brak piaszczystych plaż, wiadomo że dla dziecka piach lepszy od kamieni. Do wrzesnia kupa czasu wiec zobaczymy, paszport dla malego do odebrania 18 sierpnia :ico_brawa_01:

Olek już spi /ufff (powiem wam że taki dzień z dzieckiem jest bardziej męczący niż 1/2dnia w pracy a potem dziecko)
Ja teraz biore balsam do ciała i ide do męża, mam obiecany masaż :-)

[ Dodano: 2008-07-25, 20:22 ]
aha, NIcola gdzie wybieracie się na basen?? Słyszałam że w Knurowie jest jakiś fajny ale nie wiem czy to prawda :ico_noniewiem: Wiesz cos na ten temat bo to chyba twoje okolice nie?

[ Dodano: 2008-07-25, 20:23 ]
No, Eska, to Ty masz już trójkę dzieci? Nie chwaliłaś się
no własnie, wiesz miałam w planie trójke ale nie sądziłam że tak szybko mi to pójdzie :-D :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lip 2008, 20:32

Eska wszystkiego najlepszego dla Zuzi
hihi, ja nikomu Zuzi nie oddam :-D

NICOLA_22, wszystkiego najlepszego dla Karolci!!!!

ulamisiula, ale super! Normalnie zazdroszczę Ci tego widoku dreptającego Benia :-) Zuzanka bardzo pewno stawia kroki, ładnie się przemieszcza, ale przy meblach, hihi... Jestem pewna,żeby sobie poradził;a,ąle ona nawet jak pewnie stoi to i tak się asekuracyjnie opiera jedną rączką. I prowadzić się nie da, bo zaraz kopytka podnosi do góry, hihi. No czasem trochę przejdzie pod rączki trzymana.

Dziewczyny, nie wiecie może, czy przy pracy na zastępstwo można iść na urlop wychowawczy? Wydaje mi się,że tak, ale wolałabym mieć 100 % pewności. Koleżanka, za którą jestem wraca na początku roku i mnie pewnie wywalą, więc się zastanawiam, czy by nie iść na wychowawczy.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 lip 2008, 21:11

Kocura Bura, wydaje mi sie ze jak masz umowe na czas nieokreslony to nie bedzie problemu :-)

eska to mowisz trojeczka???? :-D ja tam nie wiem, ale mam w planach dwojeczke-pareczke :-D

kupilam Szymonowi kojec
http://www.baby-kit.co.uk/product_info. ... cts_id=113

[ Dodano: 2008-07-25, 21:12 ]
ula brawa dla Benia za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:
ja tez na nie czekam...na razie jest wspinanie po meblach i wedrowanie przy nich :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 lip 2008, 21:12

Nicola zapomnialam o życzeniach dla Karolci :ico_wstydzioch: , wszystkiego co najlpesze dla Twojej księżniczki :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny, nie wiecie może, czy przy pracy na zastępstwo można iść na urlop wychowawczy?
Nie wiem, ale jak można to gnaj dziewczyno co sił :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-25, 21:14 ]
kupilam Szymonowi kojec
http://www.baby-kit.co.uk...products_id=113
mnie się podoba , ale ciekawe co Szymuś na to jak go mamusia wsadzi w takie coś :ico_oczko: oj , może być krzyk :-)

[ Dodano: 2008-07-25, 21:18 ]
Ha zapomniałam wam napisac że Oluś też zaczał sie posuwać do przodu, coś w stylu raczkowania ale bardziej przypomina mi to kulejącego psa albo jakiegoś kaleke :-D :-D bo on tylko jedną nogą sie odpycha a drugą ciągnie nawet nie ciągnie bo ona jest zgięta z kolanem przy brzuchu, te moje dziecko jak już cos wymysli to ja po prostu padam ze śmiechu :ico_oczko: Wczoraj nauczył sie robić Brawo :-) i też nei klaszcze normalnie tylko tak jakby bił sie po rękach :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości