Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 paź 2007, 14:47

mamaJulci, podobno nie nalezy zbijać gorączki jeśli jest poniżej 38 stopni. anilewe77, podawaj lakcid albo inne probiotyki to reakcja na antybiotyk Nina jak pierwsze dostawała to też tak miała - teraz juz nie ma bo sie pewni organizm przyzwyczaił...

Nina mówi namiętnie tata i wygląda że wie co mówi bo reaguje tak na tatę. Poza tym niam czy coś takiego i też wygląda że na jedzenie tak reaguje i ostatnio coś w rodzaju kum tylko "k" takie gardłowe...

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 14:59

qunick, Kacper dostał acidolac to jakiś probiotyk+prebiotyk, to do tego mam mu jeszcze dawac lakcid??

[ Dodano: 2007-10-17, 15:00 ]
i Ty Nince dalej dawałaś ten antybiotyk??

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 paź 2007, 15:02

MAMA KASIA,MAMA JULCI nie no nie wiem dokładnie czy juz wyszły te oficerki z mody poprosru napisałm ze nie sa krzykiem mody 2007 bo juz weszły zeszłej jesieni a w tym roku krzykiem sa te takie bodki czy tez hhmmmm zaraz wam napiszę acha w tym roku krzykiem mody sa tzw.muszkieterki hi hi hi wywyniete przy kolanie taka zakladka jakby no jak muszkieter hi hi ;), no i krzykiem tej jesieni sa tez saszki no to tyle hahahahaah ale dałam co nie :)
No a oficerki niby tez ale juz mówię wam ze krzykiem i przebojem były zeszłej jesieni ale ja i tak wole te oficerki bo szpilki mam i na klinie mam zresztą wkleje wam fotki tylko musze zrobic tym moim kozaczkom hahahahaha wiec takie oficery do smigania z wózkiem i biegania za Kacpim by mi styknęły jak nic-no ale trza sie usmiechnac do męzulka hi hi hi :ico_wstydzioch:
MAMA JULCI no ja tez bym poszła do lekarza,nie wiem jak tam u was to funkjonuje ale czemu od razu do szpitala?jeny az mi ciary przeszły na sam dziwek szpital jestem blada-za duzo moj kacpi był w szpitalu :(
Temp. u dzieci to tak własnie liczy sie od 38.stopni i wczensiej sie nie zbija dzieci sa wytrzymałe na temp. ale powyzej 38 to juz lepiej cos podac choc np. u mamci kochanej sa inne zasady tam gdzie mieszka i ona nie zbija temp. no nie wiem kazdy inaczej ja zbijam a nawet miałam wskazanie od kilku lekarzy zeby pilnowac temp. u kacpiego bo on tak sie zachowuje ze przy 38 stopniach juz musze reagowac od razu bo szybko idzie do góry i raz dostał drgawek goraczkowych i mi zsiniał i musiał dostac lek taką wlewke doodbytnicza ale to pogotowie ratunkowe mu podało :(wiec ja jak tylko widze ze ma ok 38 to juz podaje a jak był malutki to nawet go rozbierac do golaska musielismy
IWONA77 wiesz co ja od razu jak miksuje warzywka to od razu miksuje z ryzem albo z makaronem wiec luzik i tak to mroze. Amelcia akurat lubi a nawet woli jak sa grudki dlatego ja nie rozmiksowuje mocno i sa grudki ryzu albo makaronu ale mozesz smiało mikoswac i mrozic od razu z ryzem albo makaronem :)
Amelcia akurat mowi dadadadada, mamamamamama,tattatatatatatatatat.bababababababa dididididididid,dizidizi no to tyl,ale sie nie martw narazie chłopcy naogól mowia pozniej wiec spoko choc moj kacpi akurat szybko zaczął bo w 8 miesiącu ale mam bardzo duzo kolezanek ktorych synowie pozno zaczeli,np. jednej syn ma 2,5 roku i mało mowi bardzo mało

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 paź 2007, 15:28

madzia22 nareszcie wkleiłaś fotkę swojej Lenki, śliczną masz córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kminek ja mam to samo z karmieniem nocnym, jestem już tak padnięta, że nawet nie wiem ile razy karmię Joasię, a od 4 nad ranem do ok 7 to już chyba cały czas mała mi na cycu wisi. No i lekarka mi powiedziała, że to tak właśnie jest, że dzici w ten sposób rekompensują sobie nieobecność mamy w ciągu dnia i może to jeszcze dłuuuuuuuuuugo potrwać :ico_noniewiem:

mamaJulci zdróweczka życzę twojej córci
Wiesz ja nie dostałam od ciebie już potem żadnego maila z hasłem - nie wiem czemu nie doszedł :ico_noniewiem: a te linki nie otwierają się nigdzie, tylko trzeba je wkleić w profilu w podpisie i będą się fotki wyświetlać na forum, jak wrócę do domu wieczorem to jeszcze raz napiszę ci co i jak

Iwona jeśli chodzi o fotelik używany to też myślę, że po wypadku byłoby po nim widać coś, a ten nasz odbieraliśmy osobiście więc była możliwość sprawdzenia, a poza tym ten facet co nam go sprzedał ma bliźniaki i one w tym foteliku akurat za bardzo nie jeździły bo był w innym samochodzie więc jest właścwie jak nowy. Taka nam się super okazja trafiła, a żona tego faceta nic o tym nie wiedziała , że on sprzedał nam ten fotelik i to jeszcze tak tanio i była wściekła na maksa hihih no ale już nic nie mogła zrobić hehe

[ Dodano: 2007-10-17, 15:31 ]
dużo słoneczka dla Filipka i Magdalenki :ico_tort: z okazji 8 miesiączków i dla Julki :ico_tort: z okazji wczorajszej 8miesięcznicy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 paź 2007, 15:42

Hej!

Jestem...nie było mnie trochę, bo byłam u lekarza wszystko sprawdzić... I specjalnie dla mnie otwierali cały gabinet- w sumie cały budynek przychodni po godzinach :ico_szoking: , żeby wykluczyć/potwierdzić obumarcie dzidziusia lub puste jajo płodowe! Na tym USG co wkleiłam nie było dziecka tylko puste jajo ... Ale po wnikliwym badaniu, pomiarach i badaniach krwi lekarz kazał odstawić natychmiast luteinę i stwierdził, że z moją kruszynką jest wszystko ok! Termin mam na 7 czerwic ...!

Mam straszne mdłości, duszno mi, wymiotuje. Ciągle chce mi się spać i jakoś jestem ciągle zmęczona ... oj nie mam pojęcia jak ja sobie dam rade. No i jak sobie pomyśle, że mam rodzić ...brr ...chyba moja dzidziusia daje mi znać, że jest ... :-D

Fotelik Ja na razie nie wymieniam bo czekam na kolejną dostawę do Biedronki bo jest dużo taniej te foteliki Meggy ..nawet o 100 zł !!!!

:ico_tort: Dla Tobiaszka, Danielka, Bartusia, Patrycji, Alexa, Juleczki, Filipka i Magdzi z okazji skończenia 8 miesięcy !

Staram się nadrabiać zaległości ale nie daje rady z czytaniem ... !

Krem do buzi Ja już używam Ziajki na każdą pogodę!

Rany ... mam nadzieje, że Was doczytam i napisze wszystkim!

[ Dodano: 2007-10-17, 15:43 ]
mamaJulci Z tego co wiem to u dzieci mierzy się temperaturę od 38 stopni!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 16:07

Małgorzatka, no nareszcie jestes!!!to dobrze ze z Maleństwem wszystko w porzadku:)trzymajcie sie dzielnie:):*

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 paź 2007, 16:08

Małgorzatka, Bardzo sie ciesz ze u was wszystko w porzadku, jak widzisz Bog nad wszystkim czuwa,naprawde wspaniala wiadomosc,no a na mdłości to chyba rady nie,zwł.ze ty przy pierwszej ciazy podobnie mialas, jakos musisz to przetrwac ale na pewno dasz sobie rade.

Ja to w ogole musze powiedziec ze jestem a raczej jakas opozniona w rozwoju,tyle tu młodych mamus az sie nie moge nadziwic, ja nigdy nie zdecydowalabym sie na dziecko w wieku 20 czy 21 lat. Jakos w ogole mi ślub nawet po głowie nie chodzil a co dopiero dziecko, wtedy się uczyłam i jedynym moim zmartwieniem było jak tu dobrze spędzić weekend hihi
Z drugiej strony to moze jakbym z kims była od liceum np choc i tak uwazam ze wystarczajaco dlugo znam sie juz z moim mezem a czasami nawet za dlugo.
Wiec brawa dla mlodych mamus :ico_brawa_01: l

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 paź 2007, 16:27

Magosiu ja tez sie ciesze ze wszystko dobrze
mama Julci acidolac wzstarczy sam

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 16:34

Iwona77, dzięki za gratulacje...;) wg mnie nie ważne ile lat ma mamusia tylko że kocha swojego Maluszka:)ja tez sie ucze...a dzięki Kacperkowi to tylko sił wiecej mam by walczyc z preciwnosciami:) :-D

[ Dodano: 2007-10-17, 16:35 ]
qunick, mamy tylko mały problem bo Kacperek nie chce pic całej herbatki z rozpuszczonym tym acidolakiem:(sukcesem jest jak wypije 3/4 a i tak trzeba sie mocno nagimnastykowac by to wypił...:(

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 paź 2007, 16:49

anilewe77, ja dawałam w danonku tylko rozrobiłam w minimalnej ilości danonka żeby mieć pewność że zje. A jeszcze podawałam przy okazji innej kuracji antybiotykowej lakcid rozrobiony z wodą - taką miarką do podawania leków ale można też strzykawką. Z tym ze to juz trzeba do buzi i na leżąco i dziecko może protestować - Nina akurat lubiła. Nie lubi tylko antybiotyków w zawiesinie- zinnatu i amoksuklawu i eurespalu.

rany ale mam katar - jakiś za przeproszeniem gęsty błee i nie da się go usunąć z nosa. Sie duszę i muszę oddychać przez usta od czego mnie boli gardło... kto zna jakiś sposób na taki katar????? :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość