Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

20 maja 2008, 18:11

emalia30 pisze:hehe no to bym sie usmiala gdybysmy wszystkie razem dzis wyruszyly na porodowki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wszystko mozliwe jak to w piosence dzis jest pelnia kazde marzenie sie spelnia czy jakos tak :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-20, 18:14 ]
ale wiecie jak teraz dziewczyny tak sie rozpakowaly to jakos malutko nas tutaj :-)
wlasnie dostalam wiadomosc od felicity ze jej porod trwal 3 godziny wiec szybko poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i ze net jej padl :ico_noniewiem: i nie wie kiedy bedzie :ico_noniewiem: no i ze zyczy powodzenia dla pozostalych nie rozpakowanych :ico_haha_01: -to dla nas!!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 maja 2008, 18:51

Ja już nie czekam ..zawiodłam się na całej lini .. po porstu niepotrzebnie tylko zamotał mi mój gin w głowie..widocznie i z 5 cm rozwarciem i bez szyjki można nie urodzić choć jak to sam powiedział: "jeszcze się w swojej 22 letniej praktyce zawodowej nie spotkałem, żeby kobieta donosiła z tak dużym rozwarciem ..." :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nic, czeka mnie czerwiec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

20 maja 2008, 19:52

Witajcie
Jednak udalo mi sie zagladnac :)

Widze,ze Szczako tez urodzila w niedziele :ico_haha_01: gratulacje :ico_brawa_01:

U mnie ten sweep w piatek nic nie dal - tzn. ani w piatek, ani w sobote - choc mialam moze kilka skurczy - ale kilka na cale dwa dni...Dopiero z soboty na niedziele o 2:40 dostalam porzadne skurcze, od razu co 5 min. (myslalam wtedy,ze wody tez mi odeszly, ale to okazaly sie resztki czopa, a wody odeszly mi tu przed samym porodem)...po pol godzinie obudzilam meza i o 4 bylismy juz w szpitalu, wtedy skurcze juz byly co 3 min, rozwarcie "tylko" 6cm :ico_oczko: ale na szczescie sprawa potoczyla sie szybko :-D i po 20 min. boli partych, o 5:40 Filipek przyszedl na swiat :ico_haha_01:
Okazalo sie,ze jak wtedy przyjechalam - bylam pierwsza rodzaca tego dnia, bo po mnie :ico_ciezarowka: wysypaly sie jak grzyby po deszczu... :ico_haha_01:

Maly mial 9pkt w skali Apgara. Jako,ze porod obyl sie bez komplikacji, mielismy prawo do zwolnienia ze szpitala po 6h - wiec z tego skorzystalismy :ico_haha_02: (choc troche sie przeciagnelo, bo jeszcze czekalismy na pediatre,zeby sprawdzil malego- rutynowo dopiero po tym wypuszczaja)...

To by bylo na tyle opisu porodu :-D Troche was zanudzilam...Ale zycze wszystkim jeszcze :ico_ciezarowka: szybkiego porodu!! :ico_haha_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

20 maja 2008, 20:05

Moje gratulacje Felicity!!!
Moj malutki Filipek ma sie pojawic 20 czerwca wiec prawie dokladnie miesiac po Twoim!!!
Pozdrawiam sedrecznie i zdrowka zycze!!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

20 maja 2008, 20:50

Hey dziewczynki! te które sie jeszcze nie wpisały a urodziły to zapraszam do wpisywania sie na liste. tu wstawiam link zeby łatwiej było! pozdrawiam serdecznie i czekam na zgłoszenia!!!

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=3979

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 maja 2008, 23:40

witajcie kochane!
przepraszam ze tak was zaniedbuje, ale brakuje mi na wszystko czasu a wieczorem padam na twarz ze zmeczenia :ico_olaboga:
mam teraz okres odwiedzin, wiec roboty tez jest wiecej :ico_olaboga:
ale cale szczescie Ala jest grzeczna a Wiktorek to super braciszek- oby sie to nie zmienilo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
poza tym wszystko u nas ok :ico_noniewiem:

Szczako, felicity, serdecznie Wam kochane gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
widze ze kompletujemy sie wszystkie po malutku :ico_brawa_01:

pozostalym majoweczkom zycze przede wszystkim cierplwosci :ico_oczko:
buiaczki i do uslyszenia

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 00:10

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-21, 08:15 ]
Obrazek

melduje sie w dwupaku
mam dla was wiadomosc od babe_boom :

`Jeszcze mnie nic nie wzielo:( za to zaczal mi odchodzic czop,odezwe sie jak urodze`
Wszystkie was pozdrawia cieplo :)

kurcze cos mozolnie nam to idzie :ico_noniewiem:

czekam na dalsze meldunki
ja za chwile jade na kontrole do szpitala.wiec odzezwe sie po nim
milego dnia kochane
buziaki

a oto dla pozostalych z nas w :ico_ciezarowka:
na szczescie ,bysmy szybko zakonczyly majowe rozdwajania i szybko bez problemow urodzily

Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 maja 2008, 10:09

hej :ico_haha_02:

Emilciu ucałuj ode mnie babe_boom :ico_buziaczki_big:
patrze i widze, ze Ty jeszcze 2w1 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 maja 2008, 10:31

Ja tez sie melduje 2w1 :ico_haha_01:
Jednak ta pelnia nie zadzialala :ico_noniewiem: ale to chyba przez to ze chmury byly hehe :-D :ico_haha_01: :-D

Emilko to jak wrocisz to zaraz tu melduj jak tam po wizycie!

MONIKAB fr pisze:pozostalym majoweczkom zycze przede wszystkim cierplwosci :ico_oczko:
buiaczki i do uslyszenia

Monisiu dziekujemy ale wiesz sama jak ta cierpliwosc wyglada na koncowce :ico_haha_01:

a nasza biedna babe_boom nadal sie meczy bidulka miejmy nadzieje ze to juz nie dlugo!

Emilko zauwazylas ze ostatnio to juz tylko my dwie i malgorzatka sie meldujemy :ico_haha_01: ale z nas niedobitki

[ Dodano: 2008-05-21, 10:34 ]
Zycze wam milego dnia na dzis :ico_haha_01:
Ja wpadne pozniej!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 maja 2008, 10:43

witajcie dziewczynki :-)
zagladam na chwilke z nadzieja ze kolejne malenstwo jest juz na swiecie... a tu nic :ico_szoking:

dzis wieczorem mecz w pilce noznej- wiec jak dzieci powola mam wieczor dla siebie na tt :-)
mam nadzieje ze bedziecie :ico_sorki:

Ewelina, zycze Wam cierpliwosci, bo wiem doskonale jak to jest na koncowce :ico_oczko:
a te nasze malenstwa majowe trzymaja nas w napieciu do samego konca :ico_oczko: :ico_nienie:

teraz juz uciekam do obowiazkow...buziaczki i milego dnia wszystkim :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość