Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 sty 2011, 20:38

Już dawno. :) Odkąd mi 51kg wybiło.
:ico_brawa_01: piękna waga :ico_brawa_01:
pucharkami tiramisu
mmm narobiłas mi ochoty :ico_haha_02:

Nieuwierzycie co się stało mojej Niki w przedszkolu :ico_noniewiem:
wracałysmy z przedszkola i zauważyła że po drodze do samochodu jakoś dziwnie szoruje stopami i stawia je do środka :ico_szoking: ale myślałam ze sie wydurnia i pojechałyśmy na zakupy. Na zakupach co chwila się potykała i jakoś dziwnie człapała spojrzałam jeszcze raz na jej buty i jakies zniszczone mi sie wydały :ico_szoking: zajrzałam pod buta i okazało się że buty które ma na sobie to niby takie jakie miała ale bardzo zniszczone i w dodatku o 2 numery zaduże :-D szybko pojechałyśmy z powrotem do przedszkola ale już jej pary nie było jutro od rana będziemy poszukiwały butów :ico_haha_01: jedno mnie tylko zastanawia to ze Niki założyła zaduże to fakt ale jak ktoś wcisnoł nóźkę dziecku w buta o dwa numery mniejszego :ico_haha_01: pytałam przedszkolanki czy ktoś nie pytał o swoje większe buty ale nikt chyba nic nie zauważył bo przedzkolanka nic na ten temat nie wie :ico_olaboga: dobrze że Niki ma trzy pary kozaczków bo w razie jak się nie wyjaśni to ma w czym chodzić

Macie już prezenty dla dziadków na dzień babci i dziadka ? bo ja zamówiłam zdjęcia drukowane na płótnie ale boje się że nie dojdą na czas :ico_noniewiem:

Nic uciekam ogarnąc kuchnie i kapac dziewczynki :-) dzis u mnie nocuje siostra (mój M na nocce jej M w delegacji) więc posiedzimy do późna i poplotkujemy sobie.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 sty 2011, 23:04

hejka

wcześniej napisałam długiego posta i Loluś mi skasował :ico_placzek:

dziś zaliczyłąm kijeczki , obiadek prysznic i głowa umyta , na 17 byłam z Ala na spotkaniu odnośnie tańcy ,bo tworzy się nowa grupa a trochę ruchu jej się przyda , od srody zaczyna :ico_haha_02:
teraz siedzę sobie i piwko popijam :-)
Tacy ludzie jak Ty mają lepiej, bo z brzucha lepiej zrzucić
oj mylisz się , bo ja zawsze miałam brzuch ,to była moja zakała od zawsze , marzyłam o płaskim jak maja inne koleżanki ,ale u nas to rodzinne
Wiolaw a kto przychodzi do Lolcia jak go np usypiasz i idziesz na kijki??
ja mieszkam z rodzicami , a teraz mama jest cały czas w domu bo choruje , więc nie mam problemu , a jak ona ne może to zawiozę go do siostry czy cioci , na godzinkę to zawsze gdzieś się go ulokuje

[ Dodano: 2011-01-19, 22:33 ]
edulita, ludzie są tak zapędzeni że nawet nie widzą co dziecku na nogi wkładają :ico_noniewiem:
miejmy nadzieję że w domu zauważa :ico_oczko:
Macie już prezenty dla dziadków na dzień babci i dziadka
ja jeszcze nie , jutro jadę do Radomia to pewnie coś wymyślę :ico_haha_02:
dzis u mnie nocuje siostra (
fajnie

ja chba w piątek skoczę sobie do kumpeli na dłuższe ploteczki , P nie będzie to wykorzystam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 sty 2011, 09:16

Witam z ranka.

Edulita to każde dziecko nie ma swojej półeczki??
Jak ploteczki?

Wiolaw
ja bym bardziej ujęła ten brzuch tak, że nie łatwiej go zrzucić, ale łatwiej ukryć. Nóg niestety się nie da.
Ale Kasiu chyba jesteś zbyt wymagająca co do tych nóg w stosunku do swojej osoby :ico_haha_01:

Zjadłam wczoraj ten pucharek i tak mi było słodko, że masakra i wcale niezbyt przyjemnie. Już się odzwyczaiłam. Potem zjadłam kilka migdałów i już było ok.
Rano się bałam na wagę stanąć, ale jak trza to trza. Patrzę i oczom nie wierzę pierwszy raz 54,6 :ico_haha_01:

Dzień babci i dziadka wczoraj bardzo udane. Wszyscy zachwyceni. Łącznie z dyrektorką. Kazała aż we wtorek przedstawić przed całą szkołą :ico_brawa_01:

Kurdę martwię się Matim. Przedwczoraj dostał takiej wysypki kaszki różowej na brzuchu. Wczoraj doszło na plecach, a dziś na stopy. Gorączki nie ma i nic więcej też nie. Temperatura 35,8, ale zachowuje się normalnie.
Sąsiadki córka z góry ma wysoką tempkę, gardło zawalone i jasną wysypkę. Jeśli u niej się powiększy i zaróżowi, to podejrzenie szkarlatyny.
Dziś mamy występy. Pójdziemy normalnie jeszcze, ale będę go obserwować i w razie czego jutro do lekarza.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sty 2011, 10:56

witam
podejrzenie szkarlatyny
oj to niedobrze, oby to była zwykła wysypka
Wszyscy zachwyceni
mówiłąm że będzie dobrze :ico_brawa_01:

u mnie teraz cisza , Loluś śpi , ja wstawiłam do prania wózek tzn wszystkie miękkie części :ico_oczko: ,ostatnio zostawiłąm na podwórku i stał pod balkonem 2 dni i jak chciałam iść na spacer to się przeraziłam , był cały w sadzach :ico_noniewiem:
bałam się z jasngo szarego się nie spierze ale spoko buda już wyprana i jest czyściutka więci reszta będzie ok :ico_haha_02:
tylko już napewno nie zostawię na noc na dworze

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 sty 2011, 12:24

witanko i ja
nie dostaje powiadomien z forum ze ktos cos napisał - a wy? :|

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 sty 2011, 13:13

Isia właśnie miałam to samo pisać o tych powiadomieniach i w ogóle jak się wysyła posta to wyskakuje błąd, ale post na szczęście się wkleja.

Wiola to nie nieźle z wózkiem. Oby się sprał!!

Do nas zaraz przyjedzie babcia. Matiego prababcia i na 15 idziemy na zajęcia a na 16.30 T przyprowadzi ją na występy. Zrobiłam deserki w pucharkach, usmażyłam szyszki serowe i pizza stoi w piekarniku, ale tak po 13 ją wstawię.

Teraz Milcia śpi, a my z Matim zrobiliśmy samodzielnie grę planszową i teraz gramy.
Wczoraj w szkole podejrzał podobną, kazał fotkę pstryknąć i koniecznie chciał taką robić.
Potem wkleję wam fotki:)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 sty 2011, 14:32

Problemy na forum wkrotce znikna , prosze o cierpliwosc !
Trwaja prace usprawniajace funkcjonowanie forum !

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 sty 2011, 23:24

witam

wczoraj do pózna pletłyśmy z siostrą o wszystkim i o niczym :-) wygadałam sie za wszystkie czasy :-)
Kurdę martwię się Matim
trzymam kciuki aby wszystko było git może to tylko jakieś uczuleniowe ?
to każde dziecko nie ma swojej półeczki??
miejmy nadzieję że w domu zauważa
wiecie co nie wiem ale dla mnie to podejrzane nikt nic nie powiedział nikt się nie zgłosił :ico_noniewiem: a w dodatku dzis wziełam te buty i dałam przedszkolance ona spytała dzieci czy któres ma takie buty i rzadne z dzieci sie nie zgłosiło a jeszcze dwie dziewczynki maja takie buty - ale w jeszcze innych rozmiarach. Na zebraniu rodzice sie skarżyli że giną ubranka z szatni tzn. te które dzieci na wrazie co mają w woreczkach. Mój M mówi że poprostu te zniszczone i może ktoś kupił na wyrost a teraz sobie wymienił na odpowiedni rozmiar :ico_noniewiem: sama juz nie wiem

wiolaw, - to rzeczywiście nieciekawie z tym wózkiem całe szczęście że da sie doprać, ja trzymam w bagażniku samochopdu bo w domu miejsca brak
matikasia, - jak tam występy ? my mamy jutro Niki tak pięknie recytuje swój wierszyk az jestem z niej dumna bo długi a nauczyła się go w jeden dzień - zobaczymy jak jej jutro pójdzie
isiawarszawa, ja juz dzisiaj oprpożniłam poczte bo myślałam że dlatego nie ma tych powiadomień ale skoro trwaja prace to musimy się uzbroić w cierpliwość
Dzień babci i dziadka wczoraj bardzo udane. Wszyscy zachwyceni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nic uciekam wyprasowac Niki sukienke i ide spac :ico_spanko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 sty 2011, 23:25

Jesteśmy cierpliwe :ico_haha_01:

Ale tu pustki.

My po występach. Mati nie był zbyt chętny. W połowie przyszedł do mnie bo według niego to nudne tylko stać i śpiewać. I po występach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sty 2011, 23:58

jestem wieczorkowo

chyba się uzależniam od piwka , P jak wraca z pracy tozawsze kupuje sobie 2 szt , ja wypijam z tego 1/2, i szumi mi w gowie :ico_wstydzioch:

ja nie wiemco dzieje się z tym moim Lolkiem , codziennie biega do 22-23już mam dość , wogóle nie mam czasu dla siebie :ico_noniewiem:

dziś byłam z Alą u ortodonty w Radomiu ,pani doktor nam się przeniosła i gdybym nie wizieła nawigacji to nigdy bym nie trafiła, co za poronione miasto, pierwszy razwidziałam tak beznadziejne uliczki :ico_noniewiem:
Wiola to nie nieźle z wózkiem. Oby się sprał!!
wiolaw, - to rzeczywiście nieciekawie z tym wózkiem całe szczęście że da sie doprać, ja trzymam w bagażniku samochopdu bo w domu miejsca brak
całe szczęście wszystko puścilo ,
a w bagażniku też trzymałam , ale ciężko mi wyciągać , bo ja z tych leniwych :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość