Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

24 maja 2011, 13:16

teraz pannica tylko na rekach chce byc i trzeba do niej mowic - nie moze byc minuty bez dialogu ;D
hehe, u nas jeszcze aż tak nie ma, ale Zuzanka już wyczuła kto ma najmiększe serce w domu i jak tylko ją kładę - momentalnie prostestuje. Mąż jak na razie odkłada ją bez problemu - zobaczymy jak długo :-D :-D :-D
Dziś zrobiłam inne ciasto bo przychodzi narzeczona z p-kola z mamą do mego Lucusia jak zrobię fotkę to wam pokarzę
Ciasto wygląda pycha :ico_brawa_01: , a ja zrozumiałam że narzeczoną syna zobaczymy :ico_smiechbig:
Blanka coś Ci chyba smutno za bardzo, szkoda że nie można się tak czasem na żywo spotkać to byśmy Ci te wszystkie smutki wybiły z głowy, a jakby Aga jeszcze takie pyszne ciasto upiekła to zapomniałabyś o wszystkich utrapieniach migusiem :ico_pocieszyciel:
Ja dzisiaj odebrałam zdjęcia uli z tej akcji z królikiem bugsem
No to czekamy czekamy :-D
Wiecie co? Dzięki zdjęciom czuję, że znamy się coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny, jak wygląda u was dzień??
Hmm, tak ogólnie :ico_oczko: to pobudka, trochę zabawy lub patrzenia :ico_oczko: , karmienie (5-10min), znów trochę czuwania (tak 30-60minut), spanie (od pol godziny nawet do 2h, ale tak dluzej to raz na dzien), znów pobudka i tak w kółko, z reguły jedna sesja od karmienia do karmienia to 2h, czasem się przeciągnie jeśli Zuzia ma dłuższą drzemkę. No i wieczór to zależy o której zje, ale tak koło 18 przedostatnie karmienie, później kąpiel tak mniej więcej 1-1,5h po jedzeniu, ostatnie karmienie i lulki :-)
Super ten filmik Manenka :-D , ja ciągle nie mogę uchwycić takiego śmiechu na kamerkę, co się do nas chichra w głos, to jak włączę kamerę, od razu powaga i patrzy co to za urządzenie zasłania mamę :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

24 maja 2011, 16:10

patrzy co to za urządzenie zasłania mamę :-D
To tak jak u mnie ,ale ja się schytrzyłam i kamerę trzymam tak obok twarzy i gadam wtedy się hichra bez problemu .
Dzięki zdjęciom czuję, że znamy się coraz lepiej
A to prawda ja też tak czuję jak opowiadam coś mężowi to mówię o was moje babeczki z forum bo właściwie koleżanek tu nie mam bo chyba i nie chcę i nie znam nikogo wartego na miano oleżanki hihi a wy jesteście takie moje babeczki :-D
a jakby Aga jeszcze takie pyszne ciasto upiekła to zapomniałabyś o wszystkich utrapieniach migusiem :ico_pocieszyciel:
Z tego ciast wyszedł by tylko jeden problem oponka na brzusiu :-D :-D
a ja zrozumiałam że narzeczoną syna zobaczymy
A no to zdjęcie też narzeczonej mogę pokazać bo im zrobiłam jedną fotę

[ Dodano: 24-05-2011, 16:12 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 maja 2011, 22:03

hej, my wczoraj byliśmy na działeczce, a dziś na szczepieniu. Mateusz waży 6 kg. to kruszynka w porównaniu z waszymi maluchami :-) bardzo płakał, dobrze, że szczepię go skojarzonymi
Blanka coś Ci chyba smutno za bardzo, szkoda że nie można się tak czasem na żywo spotkać to byśmy Ci te wszystkie smutki wybiły z głowy, a jakby Aga jeszcze takie pyszne ciasto upiekła to zapomniałabyś o wszystkich utrapieniach migusiem :ico_pocieszyciel:
no fajnie by było :-) czasem jestem tak zmęczona i zła, że muszę wszystko sama...no ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. ale szybko przechodzi smutek na szczęście :-)
a za ciasto ślicznie dziękuję, choć wygląda przepysznie,ale i tak już jestem pączkiem na masle :(


manenka jestem pod wrażeniem fotek, są piękne, zrobione jak u profesjonalisty :ico_brawa_01:

a nasz dzień wygląda prawie tak samo jak u b@si. mały podłapał, że fajnie jest na rękach, no i same wiecie....

@gniecha, super, że Stefan tak ładnie przybrał. a narzeczona bardzo ładna, zresztą oboje ładni :-D

Tynusz jak tam nowości??smakują Julci?


foteczki :-)


Mateuń
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

z Oleńką w ukochanym lasku. nie patrzcie na mnie bo ja grubas jestem :(
Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 maja 2011, 23:46

hej

ale u nas nadal zimnica :ico_chory: , cały czas liczę , że się obudzę i nastanie ciepło :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dziś byliśmy na zakupach kupiłam Mikiemu koszulki, piżamę, sobie malutka czarna listonoszkę :-D , no i lodówkę do auta i mikrofale :-) więc zakupy się udały

siedzę teraz jak na szpilach i obserwuję czy odwołają loty do NO czy nie, bo w czwartek ma przylecieć moja mama z chrzestnym Nell gdzie mamy robić chrzciny w sobotę, ale przez ten wybuch wulkany nie wiadomo czy do tego dojdzie, więc pozostało mi czekać do czwartku i zaciskać kciuki by lotów nie odwołali :ico_sorki: :ico_sorki:

dziękuję za miłe słowa co do filmiku :-D

Tynusz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to dla Julci się podobają filmiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha jest tez polska wersja corela , ale jak się już usiądzie i się bawi w tym programie to czas leci jak szalony :ico_oczko:
A no to zdjęcie też narzeczonej mogę pokazać bo im zrobiłam jedną fotę
fajna narzeczona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A to prawda ja też tak czuję jak opowiadam coś mężowi to mówię o was moje babeczki z forum bo właściwie koleżanek tu nie mam bo chyba i nie chcę i nie znam nikogo wartego na miano oleżanki hihi a wy jesteście takie moje babeczki :-D
ja też czasami opowiadam o dziewczynach z forum :-D
fakt zdjęcia nam dają bliższy kontakt :-D
Wiecie co? Dzięki zdjęciom czuję, że znamy się coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pewnie, że tak :-D
:-D , ja ciągle nie mogę uchwycić takiego śmiechu na kamerkę, co się do nas chichra w głos, to jak włączę kamerę, od razu powaga i patrzy co to za urządzenie zasłania mamę :-D
_________________
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to musisz gdzieś kamerkę w ukryciu postawić :-)
Mateusz waży 6 kg. to kruszynka w porównaniu z waszymi maluchami :-)
Nell na 2mc i 3tyg ważyła 6kg , więc tyle co Mateusz :-)
bardzo płakał, dobrze, że szczepię go skojarzonymi
oj biedny
Super ten filmik Manenka :-D
manenka jestem pod wrażeniem fotek, są piękne, zrobione jak u profesjonalisty :ico_brawa_01:
dziękuje :ico_sorki: :-D :-D :-D
mały podłapał, że fajnie jest na rękach, no i same wiecie...
nom bicepsy ćwiczymy :ico_oczko:
Mikiego nosiłam bo pierwsze dziecko wyczekane , więc cały czas nosiłam
a Nell noszę bo karmić ja trzeba w pionie bo inaczej nosem wylatuje, potem odbić musi, potem się odpowietrzyć, potem jak ulewa to znowu muszę w pionie bo nosem idzie i nim skończę to robić to mija 1h lub 1,5 więc zostaje 30min leżenia, ale widzę, że ona potrafi leżeć dłużej niż Mike (on praktycznie w ogóle nawet na 5min sie nie położył), a Nell to co innego :-) leży jak dama i się rozgląda i próbuje chwycić zwierzaczki z poduszki do karmienia i gada do nich :ico_haha_01: ale pocieszne te niemowlaczki są :-D
szkoda, że tak szybko rosną

przy pierwszym dziecku nie mogłam doczekać się pierwszego ząbka, to kiedy zacznie chodzić , raczkować itp
a teraz jak chcę by czas wolniej płynął to Nell rośnie jak drożdżach, juz się śmieje, coraz więcej kuma i ten czas tak nam ucieka a chciałabym by trochę zwolnił, z jednej strony bardzo się ciesze właśnie jak usłyszę jej pierwszy śmiech, a z drugiej strony myślę to już przyszedł czas na pierwszy śmiech, o matko jak to szybko zleciało :-)
foteczki :-)
ale masz przystojniaczka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: tak jak sie na niego patrzy to widać , że to prawdziwy facet :-D
a ty oko podmalowane więc jest dobrze :ico_brawa_01: o siebie też trzeba dbać :-D a taki makijaż poprawia humor :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 maja 2011, 17:04

ale i tak już jestem pączkiem na masle :(
pączuś nie pączuś piękna kobieta jesteś i dzieciaczki po mamie fajniutkie -ogólnie wyglądasz mi na takiego śmieszka- może się mylę ....nie chyba nie.

Ja nie ćwiczę bicepsów bo Stefana mało noszę bo kręgosłup mi nie pozwala dzięki bogu Stefan rzadko protestuje ...

A ja biorę wszystkie urlopy wychowawcze jakie mi przysługują i wyliczyłam mam urlop do 16 stycznia potem łatwiej mi będzie synka do żłobka dać

[ Dodano: 25-05-2011, 19:37 ]
manenka, no chyba wulkan się uspokoił więc masz szansę na wizytę :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 maja 2011, 21:21

jestem :-D w ubiegłym tygodniu była u nas okropna burza i piorun uderzył w nasz blok, spaliło nam modem i router i z inernetu była d...a wczoraj dopiero modem wymienili na nowy i działa net ale tylko na razie na jednym kompie więc dopiero się dopchałam :ico_oczko:
Blanka całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale masz buźkę sympatyczną :ico_brawa_01: i piękne dzieciaczki @gniecha, Twoje fotki prześliczne, a synuś model pierwsza klasa :ico_brawa_01:
Ja Wam też fotkę pokażę, a co
To ja z Wojtusiem na karuzeli w Chorzowie
Obrazek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 maja 2011, 07:49

@gniecha, to nie dlugo slub ? ;D hehe :) fajny jest okres dziecinstwa- ma sie tyle narzeczonych ;D - tylko szybko sie konczy ta beztroskosc - a szkodaa !
manenka, oj podobaja sie ;D ja za chwile wrzuce jak Julka chichocze na komunii mojej siostrzyczki

Wszystkiego Najlepszego dl Nas Mam ;D :ico_tort:

[ Dodano: 26-05-2011, 08:05 ]
http://www.youtube.com/watch?v=Tn4w4EONkVM

tutaj smieje sie z pradziadka ;D ktory podpadl i sie z Niego smialysmy ;p

[ Dodano: 26-05-2011, 08:15 ]
Tynusz jak tam nowości??smakują Julci?
owszem ;) juz od 20 maja wcina dania i deserki
polubila ziemniaczki ze szpinakiem i je caly sloiczek- ale np zupka jarzynowa jest jak na razie na etapie "ble" - no i uwielbia deserek Zlociste jabluszka :)
zadnych reakcji po tych daniach nie ma- typu wypryski itp wiec jest Ok ;p

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 maja 2011, 08:38

TAK NAJLEPSZEGO NAM MAMUSIOM

Tynusz filmik boski świetna ta twoja Julcia
A synowa byłaby chyba niezbyt dla mego syna bo strasznie rozbrykana miałby z nią same kłopoty hahaha chyba ,że by ją sobie utemperował bo mała ,ale lubi rządzić

AniaŻabaA ja ciebie inaczej wyobrażałam he he chyba przez tę żabkę w avatarze hi hi

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 maja 2011, 09:47

jak ma taki charakterek to ciezko by bylo uteperowac ;D

patrzcie jakie 2 swietne koszule zamowilam dla Julci- juz do mnie przyszly ;D
Obrazek

[ Dodano: 26-05-2011, 09:48 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 26-05-2011, 09:49 ]
A wlasnie jakie rozm juz nosza wasze dzieciaczki?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 maja 2011, 11:56

nie patrzcie na mnie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najlepszy tekst żeby przykłuć uwagę :ico_oczko: , ale co Ty w ogóle gadasz, śliczną kobietą jesteś. Ja też czasem w deprechę popadam jak za długo z dresów nie wychodzę :-D , ale wystarczy wyjść trochę do ludzi, maźnąć oko tuszem, zrobić inaczej włosy i wszystko mija :ico_oczko:
Blanka całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam,
Hehe, dobre, bo ja to samo o Tobie myślałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a tu proszę :-D :-D :-D
tutaj smieje sie z pradziadka
bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
TAK NAJLEPSZEGO NAM MAMUSIOM
a prawda prawda, bo to dzisiaj dzień Mam :-D
patrzcie jakie 2 swietne koszule zamowilam dla Julci- juz do mnie przyszly ;D
Fajniusie, jeszcze pokaż nam Julcię, jak Ją w nie wystroisz :-D
A wlasnie jakie rozm juz nosza wasze dzieciaczki?
Zuzanka zdecydowanie 68, a nawet już jej zakładam 74 czasem jak jest mniejsze, z 62 wyrosła już miesiąc temu :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-05-2011, 17:38 ]
Nie pisałam Wam jeszcze, że wczoraj Zuzanka miała pierwsze szczepienie (w obie nóżki), troszkę popłakała, ale nawet nie było tak źle jak się spodziewałam.
A dzisiaj poszliśmy pierwszy raz na masaż dla niemowląt. Nie masowałam jeszcze Zuzi (podobno 3dni po szczepieniu się nie masuje), ale mogłam dzięki temu dużo poobserwować. Dzisiaj był masaż nóżek i brzuszka, a za tydzień będzie masowanie klatki piersiowej i rączek. Dostałam kserówki masowania więc łatwiej będzie kontynuować w domku :ico_brawa_01:
Odebraliśmy też w końcu naszą płytkę ze wszystkimi zdjęciami od naszych zaprzyjaźnionych fotografów. To znaczy moja siostra w Pl odebrała, a my mamy przesłane je w miniaturach na picassę (chociaż tyle dobrego :-D ) I pochwalę się jeszcze, że stópki naszej Zuzi posłużyły jako reklama firmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tak łechce naszą rodzicielską dumę :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość