Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 maja 2011, 07:56

ja tez juz tylko mam delikatne plamienia prakcznie tylko wkladek uzywam
zauwazylam ze mała czym glosniej tym lepiej spi jak jest za cicho to nie zabardzo ;p dobre haha
a ta jedna strone buzki to ma tak zasypana krostkami ze szok ;/ całe poliko a to drugie nie tylko to gdzie pije spi i wogole ;/ i na calym ciele tez nic nie ma z 3 na dekoldzie
skaza nie bo by bylo tez gdzie indziej potowki? nie wiem przemywam woda wczoraj zaczelam rumiankiem i posmarowalam tortimential mascią juz tyle sie naczytalam jedne tak kaza robic drugie ze nie wolno tak robic i badz tu madry :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 maja 2011, 09:45

a ta jedna strone buzki to ma tak zasypana krostkami ze szok
A moze to poprostu tradzik niemowlecy???
http://abctradzik.pl/tradzik-niemowlecy

ale to wtedy nie ma sie czym martwic...samo przejdzie... :ico_sorki:

[ Dodano: 22-05-2011, 09:57 ]
ja tez juz tylko mam delikatne plamienia
no ja tez niby mam malutko tego zoltego sluzu ale ile mozna...???!!! czy to sie kiedys skonczy... :ico_zly:

A wczoraj nam sie udalo pierwszy raz sexic :-D Oj brakowalo mi tego...chociaz zle sie czulam jak mnie M. po brzuchu dotykal bo jeszcze mam taka kulke/nawis(tak jakby za duzo tej skory bylo a potem wciecie na blizne i jakies to takie nie moje... :ico_placzek: )...mam nadzieje ze zczasem bedzie lepiej :ico_sorki:

A i znow przyszly formy do wypelnianaia o benefity i bede musiala tam dzwonic bo pytania sa tak idiotyczne ze nie wiem co odpowiedziec :ico_puknij: mojej kumpeli zplacili dopiero po 42 tygodniach....fakt ze uwstecznaija to do daty urodzenia dziecka-to o tyle dobrze :ico_sorki: bo wyszla jej pokazna suma

I jutro musze isc do kolejnego przedszkola porosic o formy i zobaczyc jak wyglada...bo u nas juz teraz trzeba Szymka zapisac zeby mial miejsce w Styczniu /lutym przyszlego roku :ico_olaboga: a drogie te przedszkola za 1 dzien chca £58 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i jeszcze £220 depozytu :ico_nienie: ponoc mozna jakas dotacje od panstwa dostac ale...to tez pewnie rok pozniej... :ico_noniewiem:
no nic na razie mama chce nam pomagac i doslyac ciut pieniazkow :ico_sorki:

Agusia22 zdrowka dla calej 3 zeby Wiktorek wyzdrowial szybko bo starsznie dzielny jest z tymi zastrzykami :ico_sorki:

i chyba Magda1614 wpadla ....fajnie was widziec !!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 22-05-2011, 10:01 ]
milego dnia mamuski :ico_buziaczki_big:
ja mam mame w domu a jeszcze wpadaja do nas na obiad ciotka z Petem babcia i Jerkiem...wiec pelna chata...a mi sie tak marzy posprzatac i miec spokoj i cisze :ico_sorki:

[ Dodano: 22-05-2011, 10:03 ]
ah jeszcze jedno...patrycjaaa a jak mala spi teraz w nocy ??? lepiej??? bo moja mam kladzie Szymka na boczek albo na brzuch i w ten sposob on przesypia nawet 4 i pol godziny...i mniej sie wierci bo baczki latwiej wychodza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 maja 2011, 11:27

ah jeszcze jedno...patrycjaaa a jak mala spi teraz w nocy ??? lepiej??? bo moja mam kladzie Szymka na boczek albo na brzuch i w ten sposob on przesypia nawet 4 i pol godziny...i mniej sie wierci bo baczki latwiej wychodza :ico_sorki:
wiesz co ładnie spi jeszcze sie troszke wierci przez sen ale juz chyba nie tak bardzo bo nie slysze a moze sie juz przyzwyczailam i nie budze sie ;/
eh mecza mnie te krostki i chyba jeszcze ma ciemieniuszke ;/ bo miala takie przesuszone czolko posmarowalam oliwka i potarlam pielucha to schodzi ale widze ze wyzej na glowce chyba tez ma nie chce jej tak trzec bo cala czerwona pozniej jest ;/ masakra
jutro chyba pojade z nia do pediatry i spytam sie o ta buzke bo mala wyglada masakrycznie ta jedna strona tylko i na brodce i na glowce z tej strony tez sie zaczely pojawiac i taka szorstka buzka i jedna przy drugiej ta krostka i czerwone z 2 ropne :ico_olaboga:
a jak czytam na forach to juz sama nie wiem co to jest i czym to stosowac chyba nic nie bede robila i poczekam az zejdzie :ico_sorki:

[ Dodano: 22-05-2011, 11:35 ]
eh przeczytalam ten artykuł Dzięki ;) Tabogucka mysle ze to moze byc ten tradzik niemowlecy ;/ chyba wiec jeszcze sobie poczekam bo pisza tam ze moze on trwac nawet doo 4 miesiaca a puki nie jest on taki grozny to lepiej nic z tym nie robic i nie nakladac nie wiadomo jakich kremow na buuzke

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 maja 2011, 14:20

hej
ja rzadko zaglądam, bo dzieci dają mi w kość, :ico_olaboga: najprzyjemniejsze są teraz dla mnie noce, bo śpią :ico_noniewiem: na dodatek Oli nasiliło się AZS :ico_placzek:

patrycjaaa, nie gdybaj i nie szukaj po necie tylko jedź z małą do lekarza, bo jeśli to skaza to musisz natychmiast odstawić mleko, a trądzik mój mały miał i to tylko jest na policzkach ewentualnie na czółku.To krostki w kolorze skóry, gdzieniegdzie czerwone, ale u nas szybko zniknęły. są jeszcze gdzie niegdzie. A skaza może rozprzestrzeniać się nawet na całą główkę.

mnie się już połóg skończył dawno :ico_brawa_01: teraz drżę żeby @ jeszcze nie dostać :-D
A wczoraj nam sie udalo pierwszy raz sexic :-D
a mnie się kompletnie nie chce. jestem zmęczona i czuję się cholernie nieatrakcyjnie. a jak mnie M. dotyka po brzuchu to już mi ochota całkowicie przechodzi :ico_noniewiem: mam kompleksy :ico_noniewiem: nawet nie mam kiedy ćwiczyć




NowaSejana śliczne córeczki :ico_brawa_01:

Dobrusia
u nas też ortopeda kazał układać często na brzuszku, tylko tylko, że mój nie lubi :ico_zly:


no a z dobrych wieści, to Mat dziś przekręcił się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 22-05-2011, 14:27 ]
ni i będę rzadziej zaglądać, bo teściowie kupili przyczepę na działkę i teraz tam będziemy spędzać dużo czasu. tam wypoczywam, jezioro...świeże powietrze, z dala od problemów...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 maja 2011, 14:48

a mnie się kompletnie nie chce. jestem zmęczona i czuję się cholernie nieatrakcyjnie. a jak mnie M. dotyka po brzuchu to już mi ochota całkowicie przechodzi :ico_noniewiem: mam kompleksy :ico_noniewiem: nawet nie mam kiedy ćwiczyć
Ot co! tak mi sie chcalo cala ciaze, ale bylam wielorybem, wiec sie trzymalam z daleka od meza, a teraz nie dosc, ze zasypian na stojaco to jeszcze mam takiego omarszczonego wora na brzuchu, ze jak mnie tam dotknie to nie tylko, ze mi ochodzi ochota, ale jakas mnie zlosc ogarnia, rece mu odpycham i bym najchetniej uciekla... Po drugim dziecku nie bedzie tak hop... poza tym takie mam rozstepy wkolo pepka, ze za wielkiego pola do popisu tutaj nie mam, zeby jeszcze bylo kiedy pocwiczyc :ico_olaboga:

[ Dodano: 22-05-2011, 14:50 ]
Blanka, brawa dla Mata za postepy :ico_brawa_01: mojej Poli sie udaje z boku na bok czasami obrocic, co zadziwilo pielegniarke w przychodni ostatnio :ico_oczko:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 maja 2011, 21:41

patrycjaaa, moja malutka tez miala takie krosteczki jak opisujesz i przemywalam jej buzke woda przegotowana z dodatkiem sody i smarowalam zwyklym kremem bambino i jej ladnie poschodzilo.

Blanka26, Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzieciaczkow.Zdolniachy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

23 maja 2011, 10:28

patrycjaaa, moja malutka tez miala takie krosteczki jak opisujesz i przemywalam jej buzke woda przegotowana z dodatkiem sody i smarowalam zwyklym kremem bambino i jej ladnie poschodzilo.
eh moze rzeczywiscie najpierw pujde z nia do lekarza zeby wogole okreslil co to jest
a pozniej zastosuje sie do waszych rad ;) dzieki
ni i będę rzadziej zaglądać, bo teściowie kupili przyczepę na działkę i teraz tam będziemy spędzać dużo czasu. tam wypoczywam, jezioro...świeże powietrze, z dala od problemów...
super w takim razie zyczymy milego wypoczynku ;P tez bym tak chciala

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 maja 2011, 10:50

w takim razie zyczymy milego wypoczynku ;P tez bym tak chciala
nie sposob sie nie zgodzic :ico_oczko:

moj maz ostatnio strasznie duzo pracuje, chcielibysmy do polski jechac w czerwcu, nie wiem czy sie uda :ico_noniewiem: jak sie mieszka za granica to niestety na urlop sie nie jedzie nad morze, jezioro, ect, tylko do rodziny i przyjaciol, ktorych sie zostawilo w kraju i tym sposobem wlasciwie nie ma czegos takiego jak wakacje i wypoczynek :ico_placzek:

za 2 tygodnie mamy z Pola kontrol bioderek i powinnismy ja zaszczepic. juz powiedzialam lekarzowi, ze na rotawirusy i pneumokoki nie szczepimy... nie wiem z reszta czy sie interesowalyscie glebiej kwestiami szczepionek i glosow sprzeciwu-moj maz nie chce Poli wcale szczepic i bym przytaknela, ale sie boje, ze Gabriel moze cos z pkola przyniesc-ja juz zacznie chodzic w koncu

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 maja 2011, 12:36

hej dziewczyny
co do wysypek to my praktycznie od początku walczyłyśmy z wysypkami,już w szpitalu malutką wysypało,miała takie czerwone krostki a w środku biało żółty czubeczek,lekarka nie wiedziała od czego ale stwierdziła że musi miec bardzo wrażliwą skóre i tak reaguje na wszystko co nowe,wyglądało to bardzo brzydko,miała to może z 3 tygodnie,zeszło na chwile,bo potem pojawiła sie znowu inna wysypka,trądzik,jej jakbyscie widziały małą ,masakra,całe czoło i policzki w krostach,okropnie wyglądała,pediatra dał skierowanie do dermatologa bo nie widziała co z tym robic,samo przeszło,nie smarowałam niczym,a miała to może z 4 tygodnie,zeszło,potem pojawiła sie znowu inna wysypka,ale to już taka typowo skazowo atopowa,sucha skóra uszki,wykluczyłam nabiał i smaruje emolientami i narazie ok .....odpukac......
u mnie połóg już sie zakończyła jakieś dwa tygodnie temu
chrypa już przeszła
zaliczyłam w sobote fryzjera
a wczoraj byłam z małym na basenie :ico_haha_01:
co do wakacji to chyba sie nad nasze morze w tym roku wybierzemy :ico_oczko:
a i stawiam za 2 miesiące Paulinki
tort który zrobiła przyszła chrzestna Paulnki
bardzo pyszny zresztą
Obrazek

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

23 maja 2011, 14:32

yy hmmm Aga :ico_brawa_01: brawa za 2 miesiace Paulinki torcik sliczny wyglada smacznie ;))
ja bylam dzis z mala u lekarza bo dzwonilam do poloznej i z tego co jej powiedzialam to moze byc poczatek skazy bialkowej no i lekarz mowi ze w wiekszoszci to potowki sie rozlaly ale niewielkie ilosci skazy biaalkowej takze i puki co nie bedziemy malej odstawiac od cyca :ico_sorki: :ico_sorki: naszczescie ale musze zmniejszyc nabial w diecie no i przepisal tylko narazie taka masc oxycort na sterydach chyba ale lagodna mam smarowac 2 razy dziennie zobaczymy czy przyniesie efekty

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości