katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 paź 2007, 20:18

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kochany Aniolek K@tki-strasznie mi zal....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 paź 2007, 20:52

Piękny Aniołek k@tko! Po prostu cudowny!

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 paź 2007, 20:54

[*] :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 21:51

Naprawdę BARDZO MI PRZYKRO, BARDZO!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 paź 2007, 22:47

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 paź 2007, 23:21

Kasiu :ico_pocieszyciel:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ............................................

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 paź 2007, 07:50

ivon pisze:Matko,ja wspolczuje ale i jestem w szoku jak mozna ciagle opowiadac jakie cierpienia przechodzi ktos inny :ico_zly: , po co zdjecie z niezywym dzieciatkiem :ico_zly: , przeciez to taka tragedia, nalezy sie minuta ciszy a nie takie rozprawianie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiesz ,obys nigdy nie musiala przezyc takiej tragedii...........troche empatii prosze

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 paź 2007, 08:18

Jestem Moje Kochane...

Łzy płyna strugami, a juz myslałam, ze wszystkie wyschły, cierpimy okropnie, jeszcze bardziej niż za pierwszym razem (kiedy to żegnaliśmy pierwsze nasze Dzieciątko), moje serduszko krwawi i rozpadło sie na miliony kawałeczków. Wszystko mnie w środku boli. A najbardziej własnie serce. Dzisiaj nie mam siły, by dłuzej życ.Naprawde.Wszystko wydaje mi sie bezsensu.Nasze dwoje dzieci jest juz w niebie, my tutaj pogrążeniu w smutku i żalu, zrozpaczeni, rozczarowani zyciem. Naszą Rybeńke kochalismy jeszcze mocniej niż Malinkę (bo podwójnie za Malinkę też). Była z nami już tak długo...I juz tak niewiele jej zostało, by weszła w bezpieczniejszy okres IIgo trymestru.
Niestety... Życie bardzo dotkliwie doswiadczyło nas po raz drugi. Nasza Rybcia odeszła do krainy Aniołków.
:ico_placzek:

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Do końca zycia nie zapomnę widoku naszego Dzieciątka na usg. Było juz maleńkim człowieczkiem. Miało sliczne rączusie i nózie. Głowke i tułowik. I tak bezwladnie pływało w moim brzuszku, bez żadnych oznak życia...


Jestem juz po zabiegu.Była ze mna moja ukochana, najdroższa Mama. I zabrała mnie za szpitala tak szybko, jak to tylko bylo mozliwe. Juz 3 godziny po zabiegu byłam w domku.
Chyba nie chciałam (podswiadomie?), by rozdzielali mnie z naszym Dzieckiem , nie mogli mnie znieczulić i uśpić do zabiegu, dostałam (jak to sie wyraził anestezjolog) końska dawkę. Jak przywieźli mnie na sale, to łzy płynęły mi po policzkach.Jak odzyskałam calkowiecie swiadomosc to zaczełam szlochac na głos. Wyrzuciłam z siebie ostatki żalu i cierpienia, rozpaczy. Ale tylko mi sie zdawalo, ze to były moje ostatnie łzy. Jednak okazuje sie, ze one płyną wciąz i wciąż...


KOCHANE DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA TO, żE BYłYSCIE ZE MNą, Z NAMI W TYCH NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH NASZEGO żYCIA. DZIEKUJE ZA WSPARCIE, ZA CIEPłE SLOWO, ZA OTUCHę...
SZCZEGOLNIE CHCE PODZIEKOWAC AGNIESI (Fydzuni), MAJCE (Lalce) i babe_boom.

JESTESCIE WSZYSTKIE PRZEKOCHANE I WSPANIAłE.
DZIEKUJE...


Majóweczki 2008 zawsze beda bliskie mojemu sercu i zawsze bede Wam dopingowala...

Postanowiłam jednak odejść z TT.

Żegnajcie...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 paź 2007, 08:25

K@tk@ :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-10-11, 08:27 ]
K@tk@ bądz z Nami :ico_placzek: Na pewno potrzebujesz przerwy,rozumiem to ale nie pisz żegnajcie, napisz do widzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 paź 2007, 08:29

K@tk@, my tu cały czas bedziemy czekac na ciebie,pamietaj ze jestesmy tu z toba wiec wroc do nas jak bedziesz gotowa !trzymaj sie słonce :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość