Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 mar 2008, 16:03

Spotkanie - mi wyszło że okolice Łodzi to tak w miarę
A my z Hekkate jesteśmy na Jurze. Ja Ogrodzieniec

Któraś pisała żeby listę dzieci na początek wpisać ale to nie ja zakłądałam ten wątek tylko Dorota to musiałaby skopiować - ciekawe jak jej poszło na egzaminie?

Przeniosłam kartę szczepień do lekarki u któej jestem zapisana z Zuzią - trochę krzywo patrzyli w starej przychodnia ale mam to gdzieś! No i na szczepienie się umówiliśmy na po świętach jak Nina będzie zdrowa a gdzieś w tym okresie przypada też kolejne szczepienie Zuzi to załatwimy to za jednym zamachem.

Właśnie była u nas chrzestna Zuzi z pieskiem i się zrelaksowałam - tyle że popadłam w tumiwisizm i mi się sprzątać nie chce a tu lada moment przyjdzie teściowa - no nic birę się :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 mar 2008, 16:35

Witajcie,
byłam u lekarza, bo myslalam umre, ale nic nie wykryl, tylko lekkie zapalenie zostalo
nadal brac antybiotyk i czopki dopochwowe
niestety moj lekarz ma dzis imieniny i nie mogl mnie przyjac bo robi imprezke, no i poszlam do innego, mily facet ale jak badal to tak bolalo, :ico_olaboga:

Mamcia nie wiem co o tym myslec,moze takie przejsciowe to, Fillipek tez okolo tego wazy, ale ja to mam naprawde problem, bo Fillipek straszny niejadek, obiadek z trudem je, kanapki wogole nie je :ico_olaboga:

kurcze, jesyem slaba z geografii, chyba tak mieszkam w centralno-poludniowej Polsce.
woj. łódzkie, na granicy ze śląskim

Tez się musze w przyszlym tygodniu wybrac sie na szczepienia, bo juz 2 tygodni minelo od brania antybiotyku, ale cos zaczal pokasliwac :ico_olaboga:

Zastanawiam sie nad szczepieniem na pneomokoki, jak myslicie zaszczepic, raczej nie ma stycznosci z innymi dziecmi, ale dziewczynki i do szkoly chodzą to moga raczej sie zarazic

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 mar 2008, 17:08

Hekkate pisze:Kajunia nie piszę, bo nie ma o czym. Daniel nadal ma 7 ząbków i chodzi, ale tylko kilka kroczków jak ma dobrą motywację. W tym tygodniu wybieramy się na szczepienie.
Zbieram się do wywołania zdjęć. Zaległości mam od kwietnia. Narazie wybrałam 440 fotek, a trzeba jeszcze dodać dla dziadków i do albumu roczniaka. Teraz jest fajna promocja, bo w formacie 10x15 są po 28 gr w fotojokerze i na foto.edysk.
Jeszcze 2 i pół tygodnia i będę miała trochę wolnego, bo święta.

To gratulacje dla Danielka za samodzielne kroczki :ico_brawa_01:
Co do zdjęć do duuuużo masz do wywołania, ja naliczyłam swoich 80 i wydawało mi się że to duża ilość!!
Nigdy nie wywoływałam zdjęć przez Internet ale chyba muszę spróbować :ico_haha_01:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

01 mar 2008, 17:14

Hejka
Ale paskudna pogoda dzisiaj'
Magdzinka
Dobrze że Wam się nic nie stało ale znam to uczucie bo mi w październiku tak facet zrobił.Niby nic groźnego ale załatwiania sporo.Facet przyznał się że jego wina no i formalności wszystkie załatwił a potem jego ubezpieczyciel nie chciał pokryć mi części orginalnych tylko podróbki.Gościu był z Poznania a tydzień temu mój mąż w Poznaniu miał wypadek.Pojechał z Justyną na kontrolną wizytę po operacji tego kolana i przywalil w Volwo teraz znowu kupa zachodu i niewiadomo jeszcze czy nie skasują nam auta
Lulu
Dużo zdróweczka
Karolas
Gratuluje autka Super się prezentuje

Dziewczyny
Z tego co widzę to moja Oliwka naprawde kruszynka ostatnio ważyła 7800 a ciuszki to kupuje na 74

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 mar 2008, 19:37

HEKKATE ja zawsze szczera do bólu ponoc jestem więc mówię jak to ja jak dla mnie Danielkowi o wiele lepiej w tych ścietych włoskach, teraz to wyglada jak prawdziwy chłopak ;) serio. ja tez ścięłam kacpra miesiąc po roczku na łysolka dodam na chyba 6 mm bo długo miał włoski jak Melcia na hitlerka na boczek lizaną grzywkę ktora juz długa mu była i do oczek wchodziła. Od tamtej pory raz poraz jest ścinany na jezolka i wtedy go uwielbiam ;)
KAJUNIA no to ja mam chyba tyle samo fotek do wywołania co Hekatte a takich nie wywołanych to juz tyle płyt nagranych jest ze ho ho ho a nie wspomnę ze za kazdym razem jak porobimy fotki to o zgraniu ich do kompa te co nie ładne od razu lądują w koszu ;)

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

01 mar 2008, 20:38

:ico_placzek: moj patrys wyladowal w szpitalu :ico_placzek: wylal na siebie wrzatek, ma poparzona twarzyczka, ramionka troszke plecki i klatke piersiowa, i szyjke. nawet nie moge do niego wejsc i za raczke potrzymac, moge go tylko przez szybe widziec :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a wszystko przez to ze zostawilam szklanke przy krawedzi blatu i nie zdazylam jej zlapac zanim ja patrys ruszyl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
chcialabym powiedziec ze to nie moja wina ze moglo sie przydazyc wszedzie, kazdemu, ale niestety to przez moja nieuwage patrys teraz cierpi a ja nic nie moge zrobic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 mar 2008, 20:42

mysiaac, :ico_pocieszyciel: Jezu! Mam nadzieję, że Patruś szybko z tego wyjdzie i jbędziesz mogła do niego wejść ! Trzymaj się kochana co się stało to się nie odstanie i nie trzeba szukać winnych - oby tylko jak najszybciej Patryczek wrócił do zdrowia!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 mar 2008, 21:10

mysiaac, :ico_olaboga: jejku, bardzo mi przykro :ico_placzek:
nie obwiniaj sie tylko, dzieci są na tyle szybkie ze normalnie nie da sie za nimi nadazyc.
Niech tyklo szybciutko wraca do zdrowia :ico_pocieszyciel:
no i pisz nam kochana jak sie czuje, dobrze? bo bedziemy sie martwic

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

01 mar 2008, 22:03

dzieki dziewczyny,
normalnie jakby on nie byl taki ekspresowy...
nauczyl sie ze w kubkach i szklankach jest picie i on pomimo ze ma w butelce picie to on chce ze szklanki pic, cieszylam sie ze szybko takie rzeczy lapie, ostatnio nawet nie chcial byc karmiony tylko musial obiadek sam jesc zeby cokolwiek jadl...
ech, doczytalam ze jak bable wychodza to jest lepsze niz jak nie ma babli przy oparzeniu, wiec troszke nie to na duhu podnioslo.
jutro lub w poniedzialek bede wiedzic czy gleboko sie poparzyl, w pierwszej dobie nie mozna tego niestety ustalic. tylko mi sie udalo dowieziec ze na oczka nie wygladaja na uszkodzone ale dopiero w pon okulista go obejrzy.
jutro to tylko butelke musze zaniesc, nawet byloby lepiej zeby mnie nie zobaczyl bo sie nie bedzie dalo go uspokoic.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 mar 2008, 22:27

MYSIAAC juz pisałysmy na GG więc wiesz ze jesteśmy całym sercem z wami :9 i pomodle sie dzis za Patryczka zeby szybko wrocil do pełni sił. Nie obwiniaj sie to wypadek ja tez czesto mówie ze Amela jeszcze kiedyś nam cos wywinie bo rozrabia strasznie i ciągle ze stołu cos ciagnie i na sekunde jak tylko cos postawie na ławie nie moge jej spuscic z oczu bo tragedia gotowa :(
kacpi nam tak nie robil nic nie ściągał,kubki go nie interesowały a ta jest taka szybka jak twoj patryczek więc tymbardiej teraz mnie nastraszył wasz wypadek. Ale jak Hekkate napisała jest młodziutki i szybko z tego wyjdzie bedzie dobrze,trzymaj sie kochana i głowa do gory on musi wiedziec albo przynajmniej czuc na odleglosc ze ma silną mamusię !!!!!
HEKKATE ja juto jade do przyjaciołki to ona ma skaner i moze mi zeskanuje fotki kacpra jak miał roczek to padniesz jak wyglądał jak Amelka dosłownie hahahahahhaha

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość