Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 mar 2011, 19:56

tabogucka, termin mam na piątek na 25 marca :-) za 3 dni :-D
Jak nie urodzę do wtorku to mam przyjść do gina na wizytę i mi da skierowanie do szpitala na dzień następny i nie wiem czy będą wywoływać od razu czy poleżę najpierw trochę :ico_noniewiem:

Ja też miałam się zabrać za sprzątanie ale postanowiłam zostawić to na jutro :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-22, 18:57 ]
tabogucka, współczuję skurczu łydki :ico_pocieszyciel:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

22 mar 2011, 20:26

Gwonano niezle Cie zalatwili :ico_olaboga: Taz bym sie wkurzyla :ico_zly: :ico_zly:
Jak nie urodzę do wtorku to mam przyjść do gina na wizytę i mi da skierowanie do szpitala na dzień następny i nie wiem czy będą wywoływać od razu czy poleżę najpierw trochę :ico_noniewiem:
no to oby do piatku cos sie ruszylo :ico_sorki:
a ja sie wlasnie zastanawiam czy sie wziac za sprzatanie... nie bardzo mi sie chce...ale balagan spory :ico_wstydzioch:
ja mam dosc sporo naczyn do mycia ale jutro sie za nie wezme :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 mar 2011, 20:29

agusia22, oby oby :ico_sorki: :ico_sorki:

Gary też mam do mycia ale tez mi się nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Wszystko na jutro odkładam :ico_olaboga: Ciekawe czy jutro będę miała wenę zrobić wszystko co zaplanowałam :ico_oczko: :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 mar 2011, 21:55

Aniaaa to zebys do piatku sie rozpakowala a najpozniej przed wtorkiem bo po co Ci ten szpital... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Ja troche ogarnelam ale teraz mnie tak plecy /tylek boli ze nie wiem czy bylo warto :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-22, 23:08 ]
a mnie te skurzcze lydek do szalu doprowadza....i chyba przez nie spac nie moge ...duzo to gorsze od tych boli brzucha :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-23, 07:07 ]
Dzien dobry :-D
A tu nikogo nie ma ....
Czyzby sie zaczal sezon rozpakowywania...???

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 mar 2011, 08:22

Dzień dobry ;)
Ja już od 6 nie śpię i czekam kiedy się już coś ruszy bo termin na spbotę :-D :ico_olaboga: a do gin mam się zgłosić 30 jakby nic się nie działo ale wole już urodzić w tym tyg....
wczoraj na wieczór takie dziwne bóle miałam w pachwinie jakby mi się kości rozchodziły tak jakby kuło... dziś mam wizytę to powiem że tak dziwnie bolało to...
Małej się chyba w ogóle nie spieszy :-D a w nocy spać nie mogłam tak się kręciła i jestem dziś nie wyspana...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 mar 2011, 08:29

wczoraj na wieczór takie dziwne bóle miałam w pachwinie jakby mi się kości rozchodziły tak jakby kuło... dziś mam wizytę to powiem że tak dziwnie bolało to...
ja tez cos podobnego mialam i moja polozna powiedzila ze to dziecko ustawia sie nisko w miednicy (engage in pelvis -bo ja niestety w Uk jestem )
takze to raczej dobry znak -mala sie szykuje do wyjscia :-D

Czasem tez dzieciaczki wogole nie schodza dopiero przy skurczach porodowych -a niektore potrafia tam zjechac juz w 33 tygodniu i te ciezarowki pisaly ze od tego momentu ciaza robi sie "bardzo dluga i mocno przykra-prawie bolesna"

[ Dodano: 2011-03-23, 07:31 ]
Aneta 11 no Ty i Aniaaa macie najblizsze terminy...bo tu na forum 13 dzien bez dzieciaczka...chcociaz Magda powinna wczoraj urodzic tylko jeszcze nie wiemy...

[ Dodano: 2011-03-23, 07:37 ]
Szukalam sobie czegos na temat leukocytow w moczu (sladowe ale zawsze) i podwyzszonego cisnienia150/91 i prosze na co sie natknelam...
Mieszkam w UK. Jak wszyscy wiedza opieka podczas ciąży nie jest tu najlepsza.

Widac ze to nie tylko ja...dlatego chyba wg mnie cc jest jednak bezpieczniejsza opcja niz rodzic dzidzie posladkowo z niekoniecznie odpowiednio przygotowana polozna...
chcociaz coraz czesciej sie zastanawiam a co by bylo jakby to usg w piatek pokazalo ze synus sie jednak glowka do wyjscia ustawil....a moze sie zgodzic na to przekrecanie z zwewnatrz??? hmmmm...byle do piatku...

[ Dodano: 2011-03-23, 07:40 ]
i tak jak w nocy mecza mnie skurcze tak teraz nogi mam spuchniete az do kolan ze bola nawet jak siedze.... :ico_szoking: a to chyba ma cos wspolnego z tym wysokim cisnieniem ... :ico_olaboga: -na szczescie do piatku niedaleko -mam nadzieje ze juz wtedy ustalimy plan dzialania a nie kaza mi przychopdzic na nastepne spotkanie... :ico_nienie:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 mar 2011, 08:56

dzien dobry :-D
a ja dalej trzymam kciuki za magde, mam nadzieje, ze juz urodzila i cieszy sie synusiem :ico_oczko:
u nas dzisiaj bardzo dziwna noc, razem z P. budzilismy sie co godzine, a brzuszek twarnial i twardnieje nadal, ale nie tak czesto...
wczoraj wieczorem znowu mnie w kroczu kulo i biodra bolaly...
ale cie ciesze, bo mam dzisiaj luzny dzien, tylko pozmywac po wczorajszej kolacji, no i prasowanko mi zostalo... :ico_oczko: z cala reszta jestem na biezaco i chyba sobie zrobie dzien lenia, bo z dziewczynkami i tak nigdzie wyjsc nie mozemy...
no i dzisiaj Dominike tez juz wysypalo... :ico_szoking:
mam nadzieje, ze do konca tygodnia im przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki:
A P. to mowi, ze Marcela to sie urodzi jak juz lozeczko w sypialni stanie... czyli do konca tygodnia :ico_oczko:

u nas pogoda przepiekna, slonce swieci z samiutkiego rana :-D az zyc sie chce :-D
no i wreszcie mamy troche spokoju tzn. wszystkie rachunki do tylu wkoncu zaplacone, tylko za telefon mi zostal, bo przez neta nie umiem sprawdzic ile mam przelac, a oni poki co upomnienia mi nie wyslali...
no i malutki plusik na koncie poki co tez mam :ico_sorki: :ico_sorki: no i dzisiaj jeszcze P. tez jakis pieniazek w pracy wpadnie, a ze on ma wlasna firme to niestety pieniadze sa nieregularnie...
jednak wiosna czlowieka pozytywnie nastraja do zycia...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 mar 2011, 09:43

Sejana wiesz ja tez mysle tak jak Twoj P. ze gdzies podswiadomie Ty wiesz ze jeszcze nie jest lozeczko zlozone i mala to czuje ...i jak juz stanie w pokoju to ta "blokada" posci i Marcela raz dwa wyskoczy :ico_brawa_01:

no i wspolczuje blizniaczkom tego rumienia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A ze masz taki dobry humor bo wiosna i pieniazki to super tylko tak dalej :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 mar 2011, 09:49

A ze masz taki dobry humor bo wiosna i pieniazki to super tylko tak dalej :ico_brawa_01:
to czlowieka bardzo pozytywnie nastraja...
ostatnio bylam z malymi na lodach i 1 kulka kosztuje 1€.. normalnie zglupieli :ico_olaboga: no, ale fakt.. byly przepyszne...
Sejana wiesz ja tez mysle tak jak Twoj P. ze gdzies podswiadomie Ty wiesz ze jeszcze nie jest lozeczko zlozone i mala to czuje ...i jak juz stanie w pokoju to ta "blokada" posci i Marcela raz dwa wyskoczy :ico_brawa_01:
mam nadzieje kochana, ze tak bedzie :-D
wczoraj P. rozmawial z mama i ona cos weszla na temat, ze fajnie, bo juz niedlugo do Italii jada no i P. jej powiedzial, ze jesli nie urodze do tego czasu to on nas nie zostawi i nigdzie nie jedzie... a ona nic mu nie odpowiedziala... w koncu jest kobieta i mam nadzieje, ze rozumie... :ico_sorki: codziennie do nas dzwonia i pytaja sie czy juz mala sie urodzila, ojciec P. przyznal, ze juz doczekac sie nie moze... i byloby wszystko ok, gdyby nie ten cholerny wyjazd do Wloch... bardzo lubie moich przyszlych tesciow, ale nadal mi przykro, ze nie pomysleli o mnie :ico_noniewiem:

A jak tam kochana Twoje samopoczucie?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 mar 2011, 09:50

Witajcie :-)

Dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D

tabogucka, oj ja też bym nie wiedziała co lepsze ale skoro piszesz jak jest w UK to myślę, że poród pośladkowy z Twoim ciśnieniem nie był by do końca bezpieczny i to przekręcanie też nie brzmi dobrze :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Oby Ci już ustalili termin cc w piątek :ico_sorki:

NowaSejana, super,że humorek dopisuje i rachuneczki popłacone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szkoda tylko,że dziewczynki chore i musicie siedzieć w domku :ico_pocieszyciel:
A długo będą musiały być w domku ?

aneta11 a co za wizytę masz ? u gin ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość