Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 wrz 2008, 15:47

mz74, kurcze ale fantastyczny ten wózek. Jestem teraz zła sama na siebie ze tak szybko i w pospiechu kupiłam swoją spacerówke . Ja moją kupiłam jak kamil miała jakieś 5miesiecy bo znalazłam kupca na mój głęboki a ze względu na to że musze dzwigać na 2 pietro a tamta spacerówka o głębokim nie wspomne były strasznie ciężkie długo się nie zastanawiałam nad sprzedażą. No i pojechałam do pierwszego lepszego sklepu i kupiłm jakąś tam NEW BABY ale taką najzwyklejsza i wydawało mi się wtedy ze jedną z tańszych 300zł , ale teraz jak podglondam fotki tych waszych spacerówek to zł jestem sama na siebie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 wrz 2008, 16:02

Witamy dzisiaj, wcześniej zagdlądałam ale z Marcinem za plecami :-)
Gosia małapoprawka, Arturek sam nie chodzi tylko raz się puścił :-D ale widzę że Pawełka już prowadzasz i superancko stoi

Ja sposób na posty mam taki że otwieram sobie stronę od której mam czytać i ostatnią i wklejam po kolei, no tylko jak mam kilk stron bo jak dwie to się nie opłaca :ico_haha_01:

A co do facetów to ja wiem że mnie nie zdradziłby ale po primo nidgzie osobno nie wychodzimy a po drugo on nie pije, a jak już to naprawdę raz do roku i trochę, taże nie mam co narzekać, gorzej ze mną :ico_oczko: żartuję

lecę sprzątać coś dzisiaj bo jak rano sobie herosów włączyliśmy i graliśmy razem to Artur zdążył dwa razy zjeśc i dwie drzemki zrobić hehe :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 wrz 2008, 17:16

Troche mi przeszlo ale cos chyba jelitowa mnie bierze bo strasnzie brzuch mnie boli mam tylko nadzieje ze majeczka nie lapnie po mnie

zaraz musze do sklepu po jakies czekoladki dla mezusia skoczyc bo jutro dzien chlopaka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 wrz 2008, 17:58

iwona83 pisze:zaraz musze do sklepu po jakies czekoladki dla mezusia skoczyc bo jutro dzien chlopaka

kurczę ja to zawsze o tym zapominam kiedy to jest :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 wrz 2008, 18:44


Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 wrz 2008, 19:49

Renia ja pamietam bo od przyjaciolki maz ma urodziny w ten dzien

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 wrz 2008, 20:48

Ulek już wykąpana, a ja odę oglądać battlestary z Jarkiem.
Asikk, nie smucę się, że Ula nie mówi jeszcze "mama", na to też przyjdzie pora, a "tata" mówi takim słodziutkim piskliwym głosikiem, że mnie to rozbraja.
Co do odpisywania na posty, to ja czytam i od razu odpisuję, potem przechodzę do następnego posta i tak do końca :-)
Gosiu, ryby jeszcze nie dawałam, bo może uczulić, ale może rzeczywiście dać na spróbowanie tak z talerza odrobinkę, wtedy sprawdzisz czy małego nie uczuli.
Jeśli chodzi o Ulę, to aniołek z niej jest, ale kiedy śpi, czasem potrafi różki pokazać.
Zdjęcia Pawełka super, fajowy chłopczyk już z niego i jak ładnie stoi, robi się coraz bardziej podobny do Ciebie.
Wózeczek też fajny, który kolor wybrałaś?
iwona83, czyżby jakieś przeziębienie? Kuruj się....
Fintifluszka pisze:po rpostu nie lubię jak sam wychodzi-jestem bardzo zaborcza :ico_wstydzioch:

Po tym co napisałaś, to Ci się nie dziwię, też bym protestowała przeciwko samotnym wyjściom mojego mężula :-)
Renia0601 pisze:iwona83 napisał/a:
zaraz musze do sklepu po jakies czekoladki dla mezusia skoczyc bo jutro dzien chlopaka

kurczę ja to zawsze o tym zapominam kiedy to jest :ico_olaboga:

Kurcze! TO jutro????
Oj a ja nic nie mam, ale Jarek chyba też nie wie, że jutro ma święto... więc zdążę coś kupić.
Mariola, Twoje córy przesłodko razem wyglądają, masz dwie śliczne dziewczyny w domu :ico_oczko:
Ja uciekam, będę jutro...
Spokojnej nocki

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 wrz 2008, 21:51

mz74 pisze:Czy ktoras z Was dawala rybe moze?? Ja chce mu dac ale nie wiem jaka i jak ja zrobic?

Ja dawałam już słoiczkowe obiadki z rybką, ale czasem jak z Rafałem na obiad mamy to i jemu daję kawałeczki.

Fintifluszka pisze:o alkohol między innymi chodzi, skoro nie upijacie się to jedno zmartwienie z głowy. Kuba pije sporo alkoholu

Dokładnie Justyna. U nas przez alkohol nie mało awantur było tym bardziej kiedy byłam w ciąży. Po porodzie chyba trochę się uspokoił, ale wiadomo jak to facet. On czasem potrzebuje rozrywki tylko takie rozrywki często kończą się jak się kończą. W zasadzie to nie pije teraz często, ale jak już jest jakaś impreza to sam pogania by kieliszki opróżniali.
Ale to wogóle temat rzeka bo tyle historii już było.. :ico_olaboga:

Fintifluszka pisze:po rpostu nie lubię jak sam wychodzi-jestem bardzo zaborcza :ico_wstydzioch:

Podobnie jak ja :ico_oczko:

Przeurocze nowe fotki.
Ja się wściekam na Rafała bo kupiliśmy sobie aparat taki już lepszy Olympusa i podczas jednej imprezy przez mojego chłopa polało się coś piwa na niego i od tamtego czasu kiepskie zdjęcia wychodzą. Nie mówiąc już o tym, że flesz się zaklejał nie chciał się otwierać i to pokrętło od obiektywu ciężko się obracało. I takie zamazane zdjęcia często wychodzą więc żeby zrobić Norbertowi fajne fotki to nie mało się nawkurzam a często i tak nici ze zdjęć bo Norbert a to się odwróci już albo gdzieś poraczkuje.

Dziewczyny, ja to wogóle tak sobie pomyślałam, że my tutaj prowadzimy coś na zasadzie pamiętnika o czym byśmy nawet nie pomyślały by otworzyć jakiś dziennik i spisywać wszystko co się w naszym życiu dzieje. A tak bezwiednie nasz pamiętnik pewnie ma już kilka tomów :ico_haha_01:

Co do odpisywania na posty to ja mam ustawione preferencje na 50 postów na stronie i po kolei odpisuję jak czytam.

Dzisiaj rano Norbertowi dawałam kaszkę łyżeczka zjadł połowę i reszty już nie chciał do po jakimś czasie dojadł z butelki. Obiad dzisiaj łaskawi zjadł :ico_sorki: choć nie powiem, żeby łatwo poszło. Ale chyba mu smakował bo mama ugotowała rosół więc zjadł z marchewką i makaronem takie gęściejsze, potem jeszcze troszkę ziemniaczka dorzuciłyśmy i mięska tak osobno trochę pojadł. Na kolację dałam mu słoiczek Hippa "na dobry sen" i dokarmiłam biszkoptami na mleku bo. Próbuję mu wpoić jedzenie łyżeczką co ostatnio ewidentnie mu nie idzie nie wiem czemu :ico_zly: Wykąpany, najedzony śpi sobie już 2 godzinki.

A szczoteczkę do zębów kupiłam małemu jak miał 5 miesięcy :-D ale dopiero teraz mu ząbki wychodzą :ico_oczko: A mam też tą sylikonową co się na palec zakłada, ale jeszcze nie była w użyciu :ico_oczko:
Dzisiaj mój dentysta zrobił mi 3 zęby. Namawia mnie na aparat stały tylko nie wiem jak by to miało być, bo powiedział, że musiałabym nosić go ze 2 lata i co półtora miesiąca na zmianę gumek musiałabym przylatywać do Polski :ico_olaboga: Kurcze w Polsce by mi się bardziej opłacało założyć aparat, ale zbankrutowałabym chyba na samych lotach :ico_puknij:

Ja znów się rozpisałam, ale to chyba już wsio na dziś.. chyba, że coś ciekawego jeszcze będzie działo :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 wrz 2008, 21:59

Witam mialam dac przepis na to ciasto marchewko poszukam i napisze bo zapomnialam.moje pociech spia wiec ja dziekuje za komplement o nich.Amelka dzisiaj do poludnia spala 3 godziny normalnie juz sprawdzalam czy oddycha.Wystawilam wozek no i juz jest jedna osoba moze go sprzedam myslalam ze bedzie gorzej.To moj wozek pokaze wam no nic specjalnego ale...http://www.allegro.pl/show_item.php?item=448171910

[ Dodano: 2008-09-29, 22:00 ]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=448171910

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 wrz 2008, 08:50

Czesc dziewczyny my juz nie spimy ponad 1,5h choroba troche przeszla nie mam juz goraczki

stawiam kawke na przebudzenie a mi cos cisnienie w gore poszlo wczoraj mialam 154/100 a dzisiaj 162/84

zaraz z majeczka na spacerek pojdziemy bo ja musze isc do lekarza po skierowanie do ginekologa pierwszy raz ide bez meza mam nadzieje ze sie dogadam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość