Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2011, 10:25

Witam sie i ja :-)

U nas dzis słoneczko swieci i bardzo sie ciesze :-)

Motylku wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :ico_tort: :ico_brawa_01:

Murchinson, sliczny brzuszek, przypomina mi moj własny :-D
Tez mi w piersi duzo przybyło i juz nie moge sie doczekac tych z przed ciazy :-D

No to narazie tyle lece do obiadu sie szykowac, bo chce z małym isc na podworko :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2011, 10:35

hej

My po imprezce u znajomych, wróciliśmy o 22, mała pierwszy raz poszła tak późno spać , ale bawiła się super :-) , my zresztą też :ico_sorki:

Dziś żadnych specjalnych planów nie mamy, idziemy na obiad do teściów.
Pogoda trochę lepsza niż wczoraj więc rodzinny spacerek pewnie zaliczymy.

Doczytałam, ale zapomniałam co komu odpisać :ico_olaboga: , wpadnę potem na dłuzej, bo mala dopomina się uwagi :-)

Milej niedzieli

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 mar 2011, 14:51

hej !!! zaglądam wreszcie w wolnej chwili !!!!
mała spi a maz konczy montowac szafe ......moze juz dzis bedzie.... :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas ogólnie wszystko dobrze.....zaczyna mi doskwierać biodro........ale przezyje !!
jutro mezus wraca po urlopie juz do pracy tak ze bede czesciej zagladac !!

ide was doczytac !

dzieki za numery telefonow :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 mar 2011, 16:23

Witam,
my już po obiadku i teraz leniuchujemy. Słoneczko świeci ale jakoś chęci do wyjścia z domu na bardzo krótki spacer brak. Chyba się zdrzemnę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 mar 2011, 17:38

witam niedzielnie :)

ja od południa miałam dzisiaj gości, przyjechała kuzynka z Holandii z córeczką, później teść mnie odwiedził :-D u nas dzisiaj słonecznie, ale mimo wszystko chłodno.

Murchinson ten mój lakier jest trochę ciemniejszy, mam z avonu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 mar 2011, 17:42

cześć dziewczynki

w końcu znalazłam natchnienie na wejście na kompa :ico_oczko:

na szczęście lekarka mi pomogła wczoraj i kazała kupić Hemorectal oraz maść Aesculan i jakoś tym razem A babka sprzedała :ico_noniewiem: ważne,że zaczęło pomagać i jest dużo lepiej,na razie mam używać wszystkiego przez 5 dni i zobaczymy co dalej będzie :ico_sorki:

nie wiem czy jutro Hanię do pkola puszczę,bo dzisiaj jak drzemała to wstała z temp 37,4 :ico_noniewiem: nic jej na razie nie dawałam na zbicie bo nie ma takiej potrzeby,najwyżej na noc jej dam :-) ale nie zdziwię się jak się rozchoruje bo A od czwartku okropnie kaszle,smarka,gardło go zaczyna pobolewać i miał temp wczoraj i dzisiaj :ico_sorki: na dodatek jeszcze ja smarkam :ico_sorki:

na obiadek zrobiłam dzisiaj bitki wołowe w sosie z czerwonego wina knora i mój był zachwycony takim obiadkiem-bardzo mu smakowało,nawet lepiej niż ostatnio golonka :-D

wizytę sobie przełożyłam na 25 marca,tzn z A sobie tak uzgodniliśmy,bo skończy ciąć drzewo u faceta i weźmie kasę to od razu pojedziemy na jakieś zakupy przed wizytą,a te parę dni później mi nie zaszkodzi :ico_oczko:

w ogóle to wczoraj wieczorem tak mi się słodkiego chciało,że powiedziałam A niech idzie po jakieś cukierki czekoladowe bo będę zła :ico_oczko: i poszedł,przyniósł 40 dag michałków białych i czekoladowych i wiecie co? Hania i A zdążyli po 2 zjeść a ja resztę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: normalnie wstyd...

to tyle co u mnie,ale się rozpisałam :ico_wstydzioch:

Mariola_Larose ja też bym się wypisała na twoim miejscu ze szpitala skoro nic nie robili a z szyjką wszystko ok :ico_sorki: tylko zrób sobie te badania :ico_sorki:

markotka zdrówka dla mamy,w szpitalu na pewno będzie miała dobrą opiekę i szybko wróci do zdrowia :ico_sorki: a jak się czuje?

Motylek22 dużo zdróka dla Filipka? dzisiaj już lepiej się czuje? a lekarz u mamy super się sprawdził :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać,że prawdziwy lekarz z niego i chce wam pomóc więc tylko się go teraz trzymać :ico_sorki:
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_prezent:

Murchinson piękne tulipany :ico_brawa_01: z jakiej to okazji dostałaś od męża? a brzuszek masz śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NOWA super,że imprezka wam się udała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 mar 2011, 18:59

Aniu dobrze, że lekarka przepisała leki, teraz na pewno będzie lepiej :ico_sorki: moja mama ogólnie czuje się całkiem dobrze, leży pod kroplówką i ma inhalacje. U Ciebie teraz wszyscy chorzy :ico_olaboga: co to się teraz dzieje :ico_olaboga: zdrowiejcie szybciutko :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 mar 2011, 19:15

Murchinson piękne tulipany :ico_brawa_01: z jakiej to okazji dostałaś od męża? a brzuszek masz śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję, a kwiatki bez okazji-mi tak co jakiś czas D kupuje bo wie, że uwielbiam je dostawać.
Dobrze, że tym razem w aptece sprzedali A leki dla Ciebie. Zdrówka dla całej trójki.
Co do tych czekoladowych cukierków,hmmm...narobiłaś mi smaka i jutro D poproszę by kupił mi takie czekoladowo-miętowe, mniam.

Markotka widziałam w katalogu taki lakier ale ja wole w malutkich flakonikach bo szybko mi się nudzą i zawsze połowę wywalam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 mar 2011, 20:34

dziękuję za zdrówko :ico_sorki:

teraz zaczął się x factor więc zasiadam przed tv :-D
moja mama ogólnie czuje się całkiem dobrze, leży pod kroplówką i ma inhalacje.
dobrze,że mam czuję się ok oby tak dalej i szybko niech zdrowieje :ico_sorki:
Co do tych czekoladowych cukierków,hmmm...narobiłaś mi smaka i jutro D poproszę by kupił mi takie czekoladowo-miętowe, mniam.
to przy okazji może też mi kupić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 mar 2011, 09:20

HEJ !!!
u nas pogoda zapowiada sie ładna wiec chyba niedługo pojdziemy na podwórko :ico_oczko:

aniawlkp86, ja o dziwo cukierki czekoladowe odstawilam ale co z tego ......pochłaniam teraz lody LITRAMI :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], koszulaula i 1 gość