marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 kwie 2012, 20:47

mój Kondziutek raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przylazłam sei pochwalic a co :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 kwie 2012, 21:06

izuś super wieści o raczkowaniu:):):)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

19 kwie 2012, 23:08

mój Kondziutek raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przylazłam sei pochwalic a co :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: dla Kondzia!!!

Mój Eryś też już zaczyna raczkować, narazie pełza, ale juz z 2 metry tak popełza :-D .

Izabella czekamy na zdjęcie tatuażu.

Dziewczyny, a jakie sa najlepsze emolienty na te uczuleniowe suche, szorstkie miejsca na skórze? Macie jakieś sprawdzone?

Erykowi w końcu minął katar :ico_sorki: . Miał Go z 10 dni, ale najważniejsze że nic poważnego się nie przyplątało.

Dziewczyny jak podajecie gluten to pilnujecie dokładnie ile podajecie czy tak na oko?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 kwie 2012, 23:29

Dziewczyny jak podajecie gluten to pilnujecie dokładnie ile podajecie czy tak na oko?
ja sypałam po pół łyżeczki.
Choć jak zostawiłam raz P z Małą to pomylił kaszki i Oliv dostała glutenu tyle że na 2 tyg by miała....
Na szczęście nic jej nie było...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 kwie 2012, 07:24

witam
nina no chcialabym wiecej jakbys miala jeszcze cos ciekawego, mozesz mi na poczte poslac fotki, ja lubie wiszace, dyndajace, raczej takie wieksze, bardzo mi sie podobaja te turkusowe podwojne koleczka :ico_brawa_01: podobalyby mi sie tez np w biskupim rozu.. no i jak z tymi wisiorkami do tego,daloby rade?bedziemy sie dogadywac :-)

jula ja ci szczerze powiem ze chyba na samym poczatku, pierwszy raz jak wprowadzalam kaszke manne to stopniowo po lyzeczce, ale jak zauwazylam ze nie reaguje jakos zle to nastepnym razem sypnelam juz wiecej, teraz juz wogole nie zwracam uwagi ile tego gultenu zjada i nie patrze w czym jest a w czym nie..makaron tez juz wcinala i kluski śląskie, dzis bedzie jadla kasze jeczmienna w zupce :ico_noniewiem:

izus :ico_brawa_01: no to ruszyl chlopak :-) i koniecznie daj znac jak tam te wyniki z holtera :ico_sorki:

ja wczoraj mialampo poludniu wychodne- spotaknie dla mam - i robilismy roznosci z modeliny i masy solnej i faktycznie idzie robic cuda - jak nina - tylko trzebaby miec duzo checi i inwencji..ja zrobilam glowke Hallo Kitty dla Milci, fajna by z tego np broszka byla..
nina ty dajesz do piekarnika to co wyrobisz?czy gotujesz?bo teraz nie wiem co z tym zrobic, bo na zajeciach z leksza nie doslyszalam :ico_wstydzioch:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2012, 08:19

Dziewczyny jak podajecie gluten to pilnujecie dokładnie ile podajecie czy tak na oko?
ja nie patrzę ile, młody wcina i kasze manną i makaran a kanapki każdego dnia i nie widzę nic złego.

Noc miałam masakre, kolejną, więc jestem już 2 dni bez snu, mam dość, mam chęć walnąć drzwiami i iść gdzieś gdzie będę mogła położyć się spać i zapomnieć o wszystkim, normalnie nienawidze dzis syna i patrzeć na niego nie mogę, choć wiem, że to nie jego wina, że zęby mu idą, ale tak czuję i nic na to nie poradzę.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 kwie 2012, 10:32

izabelllla123, czekamy na zdjęcie tatuażu, bardzo jestem ciekawa jak wyszedł

nina, masz talent :ico_szoking: wszystkie są piękne, też sobie coś wybiorę :ico_brawa_01:

izuś_85, brawa dla Konradka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

He he, to jeszcze chyba tylko mój Piterek nie porusza się do przodu :ico_oczko:
narazie pełza, ale juz z 2 metry tak popełza :-D .
super :ico_brawa_01: szybciutko

elibell, współczuję nocki :ico_noniewiem:

Mój Piotruś spał dziś wyjątkowo dobrze. Przebudziłam się koło 3 i oblał mnie zimny pot, bo nie było przy mnie Piotrusia, nawet na podłodze zaczęłam szukać, na szczęście spał sobie smacznie w łóżeczku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 kwie 2012, 10:45

Cześć!

:ico_brawa_01: dla Raczka!

Maciek chyba nie będzie raczkował- on się turla i wszędzie dotrze :-D Pokręci się, wybierze kierunek i pod balkon, pod ławę, do drzwi i dobiera mi się do stóp. Już sobie palicha przyciapnął szufladą :ico_wstydzioch:

A u nas noc jak nigdy- wstał o 5 na jedzonko :ico_szoking:
No, ale wstał, zjadł i zaczął dzionek na dobre. M. go bujał, ale nic to nie dało. Ja pospałam do 7 :ico_oczko:

Ja też nie patrzę, ile daję kaszki, sypie na oko do zupki.
Przebudziłam się koło 3 i oblał mnie zimny pot, bo nie było przy mnie Piotrusia,
hehe :-D

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

20 kwie 2012, 11:26

Więc znaczy, że nie mam tak pilnować tego glutenu :-D .

Wczoraj Wam pisałam, ze Eryk pełza, a dzis już ruszył pełną parą i raczkuje po całym pokoju :ico_brawa_01: . Muszę w zabezpieczenia sie zaopatrzyć bo nie sądziłam ze tak szybko sie przydadza.

Izuś daj znać jak po lekarzu.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 kwie 2012, 14:22

Wczoraj Wam pisałam, ze Eryk pełza, a dzis już ruszył pełną parą i raczkuje po całym pokoju :ico_brawa_01: .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Eryczka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość