Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 paź 2008, 09:13

Cześć!
My od 7,20 nie śpimy. Wczoraj na noc Norbert nie zjadł kaszy wiec obudził się z płaczem a teraz szaleje. Póki brat się do szkoły szykował to ja tak ze 40 minut mogłam sobie jeszcze podrzemać a on miał oko na małego. Niedawno wyszedł więc ja musiałam już wstać.
czestuje :ico_kawa: :ico_tort:
Dziękować :ico_sorki:
Klaudia ostatnio sie dowiedzialam ze przyslugiwalo mi do 21 miesiaca zycia Majki zasilek ok 400e tylko nie wiem czy teraz bede sie mogla o to starac czy juz nie jest za pozno
Wydaje mi się, że w takim wypadku powinni zapłacić Ci wstecz, tzn od narodzin Majki zaległe do dzisiaj oczywiście jeśli możesz się jeszcze o to starać :ico_noniewiem:

Nie moge spokojnie posiedziec na necie bo jak posadze Norberta na podlodze to zaraz sie denerwuje, czepia sie mojej nogi i placze. Siedzi mi na kolanach teraz i wcina moj telefon, caly obsliniony :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-01, 09:16 ]
A jak przegladam posty i Norbert widzi Wasze zdjecia, tzn Wasze maluszki, to sie smieje do nich :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 paź 2008, 10:18

jejku ale tu cisza nastala dziewczyny gdzie wy jestescie

majeczka ma troche podwyzszaona temperature i jest strasznie marudna mam nadzieje ze to jednak od zebow

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 paź 2008, 10:25

jejku ale tu cisza nastala dziewczyny gdzie wy jestescie
Ja jestem i zaglądam co jakiś czas, ale rzeczywiście pusto, a na zewnątrz też paskudna pogoda :ico_noniewiem: Choć my i tak wyjdziemy. Na zakupy chcę się wybrać. Chciałam kupić sobie jakieś buty, kurtkę.. choć z tego co przejrzałam sklepy to nic nie wpadło mi w oko :-/

Norbercikowi poczytałam bajki i właśnie usnął. Liczę, że z półtorej godzinki pośpi. Ja się wyszykuję i zjem śniadanie przez ten czas.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 paź 2008, 10:33

Witam i ja...
Coś nie mam dzisiaj veny na pisanie. Ula od rana marudna, nie mogę nic zrobić, potrzebuję posprzątać w kuchni, ale Ona mi nie pozwala.
Justyna, zdjęcie na motorze super :-) i awatarek fajowy :-)
Witam stawac spiochy pobudka czestuje :ico_kawa: :ico_tort: .
A dziękuję bardzo, chętnie skorzystam.

Uciekam, bo Ula nie daje mi popisać...
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 paź 2008, 11:39

Ja tez sie witam!
Ostatnio Was zaniedbuje, to fakt, mam duzo pracy... a o urlopie moge na razie pomarzyc.... :ico_zly:

Justyna, pasuje Wam ten motor... :ico_brawa_01:

Moj smyk wstal dzisiaj o 5.30 i potem po sniadanku jeszcze do 8.00 drzemka... o jejku jak ja tesknie za nim bardzo :ico_placzek: i tez przez to nie mam nastroju tu do Was zagldac za czesto.

Pinko, super zdjecie w podpisie... maly diabelek :ico_brawa_01:

Iwona, z tym cisnieniem to nie ma zartow Ty lepiej idz do lekarza :ico_sorki:

ja wczoraj wyskoczylam do miasta i udalo mi sie kupic buty na jesien, co prawda z zeszlego sezonu, przecenione, ale mnie to nie przeszkadza :ico_oczko:

Milego dzionka!! i meldowac sie :569:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 paź 2008, 12:01

i meldowac sie :569:
Ja się melduję :ico_oczko:
No Norbi śpi już półtorej godzinki.. jak przewidziałam. Ja spokojnie zjadłam, wyszykowałam się i jeszcze na necie posiedziałam. Idę spakować jeszcze Norbercika bo później może jeszcze do mojej babci pojedziemy i wrócimy wieczorem.
ja wczoraj wyskoczylam do miasta i udalo mi sie kupic buty na jesien, co prawda z zeszlego sezonu, przecenione, ale mnie to nie przeszkadza :ico_oczko:
Jak przecenione to tymlepiej :ico_oczko: Ja mam nadzieję, że mi się uda coś wypatrzeć :ico_sorki: Bo w Londynie jest raczej takie bezguście.. mi tam nic się nie podoba. Raz na ruski rok coś wpadnie mi w oko, ale tak to gdzie tam.

Uciekam bo już mój mopsik się obudził i wstaje na łóżku.

paaaaaaaa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 paź 2008, 12:03

Cześć wam nie było mnie troszke bo wczoraj byłam cały dzionek poza domem u kumpeli i na zakupach.
iwona83 napisał/a:
za niedlugo bedziemy sie musialy przeniesc na inny watek

Wchodząc teraz na "Noworodki i niemowlęta" właśnie tak sobie pomyślałam, że za niedługo znów będziemy musiały przenosić nasz kramik. Trochę to bez sensu zważając na to, że "spadamy" coraz niżej
he he ja ostatnio i tak się pogubiłam i nie mogłam nas znaleźć
Moj smyk wstal dzisiaj o 5.30 i potem po sniadanku jeszcze do 8.00 drzemka... o jejku jak ja tesknie za nim bardzo i tez przez to nie mam nastroju tu do Was zagldac za czesto.
No wierze ci ja jak ostanio zostawiłam Kamilka na cały dzień u teściówki to tak zanim tęskiniłam już po południu ze szok :ico_placzek: Co do pobudkai mój dziś o 5:55 obudził się i siedział w łóżeczku coś tam gadajac myślałam ż zaśnie bo tak było wczoraj tylko położył się wdrugą strone i zasnoł , ale dziś nie więcwziełam go do nas ale zasnoł dopiero jak tata zwolnił mu miejsce o 7 bo wstał do pracy obudziliśmy się o 8:30. Teraz spi od 10:00 ale już go właśnie słysze.
Witam stawac spiochy pobudka czestuje .
a dzięki mam ochote na coś słodkiego a i kawy jeszcze nie piłam
ok uciekam bo kaszka musi byc zaraz bo płacz bedzie zajrze potem i dokoncze

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 paź 2008, 12:30

obiecane ciasto marchewkowe
4jaja+1szklcukru zmiksowac
3szkl maki+1łyżeczka proszku do pieczenia zmiksowac
2-3 szklanki startej marchewki lyzeczka sody rozpuszczona w cieplym mleku(mleka1/4szklanki)nicała szklanka oleju 1 łyżeczka cynamonu wszysko dobrze wymieszac piec okolo 40 minut posypac cukrem pudrem lub polac lukrem smacznego
Amelka zle spi w nocy ale w dzien ostatnio jak zasnie kolo 11-12 to czasami spi 3 godziny teraz juz spi 1,5 dlatego udalo mi sie ten przepis podac pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 paź 2008, 12:32

Cześć dziewczyny.

Pinko dziękujemy za miłe słowa :-) Twoja diabliczka jest taka śliczna-te włoski są cudne, na dodatek zdawało się, że będą ciemniejsze, a z Uli się robi blondyneczka :ico_oczko:

Ja zakupy zwykle robię na wyprzedażach, bo wydaje mi się, że normalne ceny w sklepach są conajmniej skandaliczne :ico_puknij: aczkolwiek w tym roku wyjdzie tak, że na jesień będzie trzeba się ubrać bez wyprzedaży-cóż poradzić :ico_noniewiem:

właśnie Pino cos mi się dzisiaj przpomniało, tylko szkoda, że już tak zimno, kilka kilometrów od nas jest coś takiego http://www.sielska-zagroda.pl/male_zoo.php i zupełnie serio ludzie z innych miast tu przyjeżdżają, to sie coraz bardziej rozbudowuje. Bardzo fajne miejsce-lepsze niż zoo, bo zwierzali biegają Ci pod nogami-wiadomo, że może nie byk, ale króliczki, kozy, owce, reszta za płotkami chodzi. Teraz postwaili tam klimatyczny dworek-polecam, na prawdę szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałąm :ico_noniewiem:

Kuba muruje komin w kotłowni, żeby można było w piecu palić, bo 3 dni temu został rozkuty przez mojego brata... Gabriel śpi, dzisiaj ma dobry humor (tfu tfu) wstaliśmy znowu po ciemku, bo Gabriel się tak wcześnie ostatnio budzi :ico_olaboga: na drzemkę się położyłam z nim do łóżka około 8-mej, obudziliśmy się razem, ale ja taka nieprzytomna drzemałam na jedno oko, aż w końcu przysnęła, obudził mnie płacz Gabciocha, zerwałąm się jak oparzona, zaczęłam się rozglądać dookoła łóżka za nim, bo płacz jakby spod spodu się dobywał... Gabriel spadł, ale na szczęście na rogala, który leży obok łóżka :ico_sorki: a Gabriel dodatkowo się tak zsuwa rączkami, więc trudno to pewnie nazwać upadkiem, ale z rogala się zsunął pod łóżko, jak tylko Go wygrzebałam to się zaczął śmiać... Ja mam stracha, bo On się wspina na to wezgłowie-znaczy staje i się o trzyma, a za nim jest podłoga, bez problemu mógłby wypaść-tak jest odkąd łóżko przestawiliśmy, już nie wiem czy wcześniej nie było lepiej, bo łóżko nie jest wysokie jakby upadł to raczej by sobie nic nie zrobił, a teraz nie wiadomo

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 paź 2008, 13:00

Justyna no wózeczek rzeczywiście niczego sobie. super, Gabi genialnie wstaje, prześmiesznie musi wyglądać takie siłowanie się jego :ico_brawa_01:

Pinko pisałm już raz że rogi ma teoja córa super a włoski ma taaakie dugie jak dwulatka

też niedawno myślałam o przeniesieniu ale to jeszcze przecież trzy iesiące, co niektórzy :ico_oczko:
więcej nie mam czasu bo lecimy na kontrolę z Marcina nogą, jutro pewnie znowu i taka trochę zaganiana jestem ostatnio, lecę natazie, pa ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość