emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 maja 2012, 08:28

CZESC

patrycja_g, bardzo wspolczuje :ico_noniewiem:

Koroneczka, ja tez nie slyszalam o tym banku, daj znac po wszystkim
A propo jedzenia ...ile mleczka wypijają Wasze dzieci???
Tosia pije cyca ok 3-4 razy dziennie, po ile to nie wiem :ico_oczko: :-D
zdjęcia jutro ok?
no to czekamy :ico_brawa_01:

ja wkleje Wam zdjecia z wesela jak siostra mi przesle, bo my nic nie mamy, mielismy aparat, ale opieka nad dwojka dzieci, jakies jedzeniemy, kawa, tance to nie lada wyczyn :ico_oczko: wiec czasu na fotografowanie brak

Murchinson, wielkie dzieki :ico_sorki:

wielbicielka zyraf stawia torta i kawke :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

dzis po przedszkolu umowilam sie z mlodym, ze pojdziemy do sklepu i kupimy Tosi lale :ico_brawa_01:
tort bedzie w sobote, sama upieke, juz mam pomysl :ico_oczko:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 maja 2012, 09:21

wielbicielka zyraf stawia torta i kawke :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Ja chętnie i kawę to podwójna lub dwie :-)
tort bedzie w sobote, sama upieke, juz mam pomysl :ico_oczko:
A jaki? Żyrafa? bo widziałam takie ciasto ale jako roladę. Na pewno Marcel wybierze najładniejszą i najfajniejszą lalę do siostry :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 maja 2012, 09:26

Obrazek
cos w tym stylu

[ Dodano: 08-05-2012, 09:29 ]
tylko nie bede robic tej podstawy jedynkowej, no i dekoracje troszke inne :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 maja 2012, 09:35

cos w tym stylu
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-05-2012, 11:13 ]
Hej,
cisza tutaj jak makiem by zasiał.

Miłego dnia.Pa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 maja 2012, 11:17

dzien dobry

komu :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ?

milego dnia

[ Dodano: 09-05-2012, 11:18 ]
Murchinson, czy przyszla sobota, tj.19 maj pasuje Wam Goluchow?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 maja 2012, 11:52

Murchinson, czy przyszla sobota, tj.19 maj pasuje Wam Goluchow?
Właśnie weszłam o to samo spytać-nam pasuje :-) A :ico_kawa: chętnie

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

09 maja 2012, 12:38

hej

dzieki dziewczyny za wsparcie

Murchinson, dziekuje za maila, a moze to jednak cos wirusowego skoro chlopcy zaczeli tak miec mniej wiecej w tym samym czasie :ico_noniewiem: ale fakt ze Filip mial wtedy zaparcie a dzien wczesniej zjadl banana wiec moze stad ta krew. Dzis stolec byl luzniejszy i tak jak pisalam bez dodatkow. Oby sie juz nie powtorzyly.

emilia7895, sto lat dla Tosi, niech rosnie zdrowo :ico_brawa_01:

koroneczka, jak pracowalam w centrum handlowym to ten bank mial tam takie stoisko wolnostojace jak ja to nazywam. Dziewczyny ogolnie nie narzekaly, jedynie bardzo chcialy byc przenoszone do normalnych oddzialow gdzie pracowalyby do 17 i praktycznie bez weekendow ale praca jako tako im odpowiadala. Tylko ze z ostatnio rozmawialam ze 3 lata temu wiec moglo sie duzo pozmieniac. Wtedy podobno kazdego na poczatek dawali na market a pozniej po roku - dwoch przenosili.

Rzeczywiscie cisza na tym forum, a majowka sie skonczyla. Ale pogoda dopisuje to malo w domu sie siedzi.
Moje dziecko wreszcie usnelo, dobrze bedzie na 16 u alergologa wyspany. Ja chyba musze na kartce pospisywac co i kiedy mu bylo. A wczoraj bawil sie w trawie dmuchawcami zaczal kichac i trzec oczka, on to chyba na wszystko ma te alergie :ico_placzek:

[ Dodano: 09-05-2012, 13:16 ]
a zapomnialam wam napisac ze Filip od wtorku idzie do zlobka, narazie tylko na 3 dni po 2 godz zeby sprawdzic jego reakcje a jak bedzie pozytywna to od wrzesnie go zapiszemy. Wczoraj tam z nim weszlam a on zobaczyl dzici, puscil moja reke podbiegl do nich, zaczal piszczec z radosci, zaczepial te dzieci, tylko one jakies takie wyczerpane byly, zero reakcji. Zobaczymy. Moja mama sie smieje ze ja go zostawie ale bede pod drzwiami stac :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 maja 2012, 15:46

Moja mama sie smieje ze ja go zostawie ale bede pod drzwiami stac :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: zazdroszczę tego żłobka, u nas tak nie można, tzn można ale płacisz jak za 8h/5dni tyg. więc to się nie opłaca.
U nas to nie wirus bo posiew wyszedł dobrze, obstawiam kaszkę bo to jest zawsze jak zje ją rano.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 maja 2012, 10:45

Właśnie weszłam o to samo spytać-nam pasuje :-) A :ico_kawa: chętnie
:ico_oczko: :ico_brawa_01:

komu kawy?

w ogole to czesc :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 maja 2012, 11:02

w ogole to czesc :ico_oczko:
Cześć :-)
Emilia, to jesteśmy umówione :ico_brawa_01: Za kawę dziękuję, pije cappuccino.

Ale się wnerwiłam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: -dzwonię do przychodni by zapisać małego na szczepienie na środę na 17. Odbiera ten palant co na bakier z kulturą, mówię co i jak że na 16.45-17 najwcześniej bo nie dojadę, a ten że albo wt.12.16 albo śr.16. Tłumaczę, że nie dojadę raz jeszcze, a ten że jak nie to może pani dzwonić we wtorek może będzie jeszcze wolny termin na 17 bo teraz jest wolny ale on nie zapisze bo lekarz nie będzie czekał na nas specjalnie do 17 bo ostatni pacjent na chwilę obecna jest na 15.50. Nie ważne, że lekarz przechodzi z pokoju do pokoju i pracuje do 20 i nie ma ustalone, że od do przyjmuje na szczepienia lub chorych. Nigdy nie przyjęli nas punktualnie, zawsze po czasie i to często 40 min. czekania. Wypisuję małego z tej przychodni. Aż mam ochotę temu palantowi :wpale: bo tak mnie wnerwił.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość