Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 maja 2012, 18:23

Cześć!

Ale tu cisza!! Ja też jakoś nie mam czasu ostatnio na kompa :ico_noniewiem: Wpadnę wieczorem to napiszę co nieco i wstawię w końcu :-) te obiecane zdjęcia

[ Dodano: 11-05-2012, 10:58 ]
Kilka obiecanych zdjęć :)

Ja i mój tort!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Mój najlepszy prezent :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Z rodzicami :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Bedę zakonnikiem :ico_haha_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Zakonnikiem alkoholikiem :ico_haha_01:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

No to by było na tyle :-)
U nas ciepło, duchota w sumie! Maksio śpi na tarasie :-)

Co na obiad robicie?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 maja 2012, 11:56

cześć :-)

ja w domu, bo Krzysia coś rozkłada, z wtorku na środę w nocy gorączkował, teraz już nie, ma katar, cały nos zawalony i coraz mocniej kaszle, zaraz idziemy na kontrolę do przychodni.

Emilia :ico_buziaczki_big: dla Tosi :ico_brawa_01:

Koroneczka super fotki :ico_brawa_01: ten opalony gościu po prawej jakiś znajomy mi się wydaje :ico_oczko: powodzenia na rozmowie w sprawie pracy &&&

Patrycja biedny ten Twój dziadek :ico_placzek: co do wózka, to w parasolkach niestety tak zazwyczaj jest, że jak dziecko śpi to do koszyka się nie dostaniesz, u nas też tak jest.

Murchinson faktycznie jakiś dziwny gościu w tej przychodni :ico_noniewiem:

NOWA Krzysiu śpi zazwyczaj 3 razy w ciągu dnia po 1-1,5h.

Jeżeli chodzi o jedzenie, to młody mleko pije 3 razy średnio 180-210ml czasem mniej, oprócz tego je obiadki-3 razy w tygodniu z jajkiem, kaszki z owocami, desery mleczno - owocowe, jogurty z rossmanna, parówki, pieczywo. Soków nie pije wcale, najchętniej pije wodę i czasem herbatkę granulowaną. Oprócz tego dostaje od nas to co my jemy na spróbowanie, bo nie odpuści :ico_oczko: ale bardzo ostrożnie. Je też herbatniki, biszkopty, chrupki, uwielbia paluszki juniorki. Tak jak Mateuszek bardzo lubi przyprawy, zioła.

dobra, teraz już spadam, bo na 12:20 mamy wizytę, a młody jeszcze śpi, muszę go powoli budzić, przychodnię mamy pod nosem-5 min spacerkiem.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 maja 2012, 12:02

markotka, zdrówka dla Krzysia :ico_sorki: niech zdrowieje, daj potem znać co powiedział lekarz
ten opalony gościu po prawej jakiś znajomy mi się wydaje :ico_oczko:
Mój K ledwo co na słońce wyjdzie już tak wygląda, jak jakiś cygan normalnie :ico_haha_01: stwierdził, że zapuszcza włosy stąd ten bujny fryz :-D
uwielbia paluszki juniorki
To tak jak u nas :-) i biszkopty też uwielbia :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 maja 2012, 16:14

Hej,
ja dopiero teraz mam chwilę.
Byliśmy (ja i młody) w tej przychodni-dostałam zaświadczenie że przyjmą kartę, potem do starej by wydali i...zonk. Najpierw pielęgniarki nie dobierały telefonu, a potem oświadczyły, że muszą zrobić ksero ale nie mają gdzie i mamy przyjść raz jeszcze po południu. Spojrzałam jak na idiotki bo było już po południu (po 14) i powiedziałam że ma to być po 16 bo ja tu więcej przychodzić nie będę, to nie mój problem tylko ich i jak chcą to niech sobie to nawet ręcznie przepiszą bo ja dziś mam mieć kartę szczepień. Pojedzie do nich D po pracy.

Koroneczka, a Maksio się zmienił, czupurek fajniutki. Moja siostra i tato tak jak Twój K ledwo słońce zobaczą a już brązowi. Ja to momentalnie robię się jak burak, skóra schodzi (nawet jak tylko minimalnie się opalę) i zero opalenizny.

Markotka, ja mam przychodnię rejonową dwa bloki dalej ale tam tylko 2 pediatrów i dostać się z dzieckiem to musowo stać od 5 rano w kolejce, a z wyprzedzeniem nie przyjmują. Krzyś nie lubi białka? bo może już jeść białko i całe jajko. Mateusz jajko tak sobie lubi najlepiej jak Maksio samo albo na bułce. Zdrówka dla Krzysia. Co powiedział lekarz.
uwielbia paluszki juniorki
To tak jak u nas :-) i biszkopty też uwielbia :-)
Mateuszowi nie podchodzą jak na razie paluszki, biszkopty raz na jakiś czas zje 1 góra 2. Za to uwielbia flipsy plecione.

Nowa, :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: spóźnione ale szczere.

Miłego dnia.

[ Dodano: 12-05-2012, 08:10 ]
Hej,
mama Izunia dla Ady :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: -niech zdrowo rośnie i te wszystkie choróbska pójdą sobie precz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 maja 2012, 11:40

hejka :ico_kawa:

u mamy dzisiaj jestem to się odezwę do was :ico_oczko: necika jeszcze brak,ale już jesteśmy w toku załatwiania,teraz czekam aż gościu od radiowego przyjedzie i zobaczy gdzie antenę zamontować :ico_sorki:

z nowości w sumie nic,Milenka zaczeła ciągle łazić,już mało co raczkuje,wszędzie jej pełno :-D :-D
na roczek mała dostała ciuszków,kaskę od moich rodziców,fotelik od chrzestnej i dostanie spacerówkę od chrzestnego :-) zabawek nikt nie kupował,bo właściwie po Hani są,wózek dla lalek sobie pcha,autko jest,zabawki grające też to po co nowe kupować :ico_oczko:

markotka fajny Krzysiu na fotkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdrówka dla Krzysia :ico_sorki:

emilia7895 to ładnie u was ząbki idą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosi wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

Koroneczka Maksio w podpisie boski i spóźnione życzenia urodzinowe dla niego,wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: super foteczki :ico_brawa_01:

patrycja_g współczuję sytuacji z dziadkiem :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 12-05-2012, 12:29 ]
może później uda mi się wrzucić wam fotki z roczku bo mam w telefonie,ale na razie obiad z mamą robię ,a potem koleżankę odwiedzić bo 8 maja urodziła drugą córeczkę :ico_brawa_01:

co do spania to nocki różnie,zazwyczaj 1 pobudka jest albo wcale,więc nie jest źle
rano ostatnio był super czas bo wstawała dopiero 7.30,a od wczoraj znowu po 6 wstaje...no i dzisiaj coś jej odbiło bo zasnęła dopiero przed 12 na pierwszą drzemkę hmmm może na 1 drzemkę się przestawia :ico_noniewiem:

dostaliśmy też zaproszenie na 15 września na ślub mojej kuzynki do szczecina i zamierzam tam pojechać i najlepiej bez dzieci,dla Milenki w sumie opieka to nie problem i dla Hani,tylko aby Hania chciała zostać,bo na razie póki co idzie w zaparte,że jedzie z nami,a już wiem jak to jest z nią na weselu i nie chcę jej brać bo się nic z A nie wybawię tylko ona go obsiądzie jak mucha :ico_haha_01:

[ Dodano: 12-05-2012, 12:44 ]
NOWA , mamaIzuni dla waszych córeczek też wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :ico_buziaczki_big:

co do jedzenia to u nas mała wszystko wsuwa jak popadnie :ico_haha_01:
ostatnio nawet bigosik zjadła ze smakiem :-D
mleka nie ruszy wcale,czasem z budyniem,czasem z płatkami i tyle
już sama się pcha do jedzenia,że czasami to mam kupę sprzątania dookoła :ico_olaboga:

w ogóle nerwusek z mojej małej panny :ico_olaboga: jak jej coś nie pasuje to gryie,drapie,bije,wrzeszczy-maskara jednym słowem :ico_olaboga: a jakie wojny czasami są miedzy siostrami!!bawią się razem bo lubią,ale niech coś Milena zapragnie a Hania jej nie da to zaraz atak na nią!
mała nie da sobie nic pomóc,jak je np banana i chcę jej dalej skórkę obrać z niego bo inaczej jak jest bez skórki to go gniecie...to od razu obraza na wszystko i już nie zje dalej i do tego jeszcze mi się oberwie :ico_olaboga: diabeł wcielony!mam nadzieję,że jej to szybko minie i się uspokoi :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 maja 2012, 09:31

Witam,
mały dziś spał od 20.30 do 7.30, :ico_szoking: a mój D wstał jako pierwszy o 6 :ico_puknij: tak to wstać nie może rano a dziś skoro świt. A, i pół prawej górnej dwójki jest na wierzchu.

Emilia, wczoraj robiłam babeczki jogurtowe z bloga, pycha, już nic nie ma :ico_wstydzioch:

Aniu, fajnie że zajrzałaś, super że impreza udana. A z Milenki to niezły łakomczuch, po kim to ma? Czekam na zdjęcia.

Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 maja 2012, 18:24

Cześć!

Ale pogoda, nic się nie chce! Spałam z Młodym 1,5 godziny po południu :-) Chciałam go na 1 drzemkę przestawić, ale się nie da. Po 2-3 godzinach po porannym wstaniu jest tak padnięty, że muszę go położyć, a potem jeszcze popołudniu krótko musi pospać!

Aniu, cześć kochana, fajnie, że niedługo będziesz miała internet, ja już bez tego cudu technologii żyć nie mogę. hehe Milenka rzeczywiście łakomczuch i mała złośnica. Nam się jeszcze nie zdarzyło by Maksio się tak złościł czy cokolwiek wymuszał :ico_sorki:

Murchinson, fajnie, że ząbek już jest będzie teraz troszkę spokoju! U nas się chyba coś nowego szykuje bo rzadsze kupy i ślina do pasa, ale do gębuszki nie daje sobie zajrzeć. Z mojego K taki ranny ptaszek, a potem 21.30 jęczy jaki to on zmęczony.

Dla wszystkich dzieciaczków roczniaczków wszystko co najlepsze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wczoraj robiłam babeczki jogurtowe z bloga, pycha, już nic nie ma
Muszę kupić foremki i też zrobić w takim razie :-) Ja co 3 dni pieke drożdżowy z bloga, jest mega łatwy i pyszny, lepszego nie jadłam. Maksio też go uwielbia, a że ma mało cukru bez obaw troszeczkę mu serwuje.

Nosze się z zamysłem by stworzyć bloga kulinarnego :-) Tak dla siebie by mieć gdzie spisywać moje pomysły, bo pamięć krucha i często coś umyka...zobaczymy na ile zapału starczy :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 maja 2012, 18:57

Chciałam go na 1 drzemkę przestawić, ale się nie da.
Czemu chcesz go przestawiać na 1 drzemkę? sokor tyle snu mu potrzeba. Sam sobie to ustawi za jakiś czas. Dzieci do dwóch lat mają najczęściej dwie drzemki.
ząbek już jest będzie teraz troszkę spokoju! U nas się chyba coś nowego szykuje bo rzadsze kupy i ślina do pasa, ale do gębuszki nie daje sobie zajrzeć.
Własnie przebił się do końca :ico_brawa_01: U nas taki ślinotok jest jak idą z zębodołów, a jak już ma się przebić to nie ma oznak. Ja małemu myję zęby i dziąsła więc wtedy najczęściej wyczuwam a jak nie zauważę to on sam sygnalizuje-cmok tak jakby mu się coś do diząśł przykleiło i chciałby to odkleić :ico_haha_01:
Muszę kupić foremki i też zrobić w takim razie :-) Ja co 3 dni pieke drożdżowy z bloga
Jeszcze lepsze są muffiny cytrynowe z malinami (można dać zamrożone malinki)-moim chłopakom bardzo smakują. Ja mam silikonowe foremki i nie potrzebuję papilotek. Już wiem jakie następne ciasto zrobię bo piekarnik naprawiony. Nie mogę doczekać się już świeżych owoców.
Nosze się z zamysłem by stworzyć bloga kulinarnego :-)
A ja znam kilka osób, które na niego wejdą nie wiedząc co zrobić na obiad :ico_oczko: Ja myślę o pieczeniu babeczek i muffinek na większą skalę i dostarczanie ich do biur. No ale to jeszcze w fazie pomysłu.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 maja 2012, 08:34

Cześć!

Maksio od rana- w sumie 4 rano ciągle gorączkuje, dostał czopek, teraz temp. znowu się podniosła :( nic oprócz tego mu nie jest, śpi jeszcze tylko, ale ani kazlu ani kataru. Więc albo ząbek albo trzydniówka! Czekam na K i podjedziemy do lekarza.
Czemu chcesz go przestawiać na 1 drzemkę? sokor tyle snu mu potrzeba. Sam sobie to ustawi za jakiś czas. Dzieci do dwóch lat mają najczęściej dwie drzemki.
łatwiej by mi było dzień poukładać, ale pewnie masz racje, potrzebuje tyle snu i koniec. W sumie nie dużo, ale 2 razy w ciągu dnia po 1 h, pierwszy raz 2-3 godziny po przebudzeniu a później koło 15.
Własnie przebił się do końca
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas ślinotok jak właśnie wychodzi ząbek
A ja znam kilka osób, które na niego wejdą nie wiedząc co zrobić na obiad
:-) :-) :-)
Ja myślę o pieczeniu babeczek i muffinek na większą skalę i dostarczanie ich do biur. No ale to jeszcze w fazie pomysłu.
_________________
Świetny pomysł :ico_brawa_01: WIesz, że ja też kiedyś o czymś takim myślałam, jeszcze przez zajściem w ciążę. Ale chciałam dostarczać sałatki i kanapki do większych firm :-)

U mnie dziś na obiadek zupka z młodej kapusty, mmmmm :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 maja 2012, 09:12

czesc

my juz po imprezce, potem wkleje kilka zdjec

ja wszystkim solenizantom zycze sto lat :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Koroneczka, zdjecia super, Maksio tez ma sliczne oczka :ico_brawa_01: po mamusi :ico_oczko:
zdrowka dla niego, ja obstawiam trzydniowke :ico_sorki:
daj znac co powie lekarz
aaa i pomysl blogowy super :ico_brawa_01: :ico_oczko:
eje ze to szybko minie
markotka, jak Krzys sie czuje?
jak bedziecie jeszcze kiedys w naszej okolicy dajcie znac, albo sie spotkamy w terenie albo zapraszamy do nas :ico_oczko:
Tosia tez lubi paluszki juniorki :ico_brawa_01:

aniawlkp86, fajnie ze zajrzalas :ico_brawa_01:
ooo i wiem o czym piszesz z tym nerwuskiem, Toska ma tak samo :ico_olaboga:
mam nadzieje ze to szybko minie :ico_sorki:
ostatnio bawila sie w piaskownicy dlugi i chyba mialam z 3 podejscia do wyciagniecia jej z tamtad i za kazdym razem krzyk, wyginanie sie :ico_noniewiem:
chyba polśremu slyszalo nasz powrot do domu :ico_noniewiem:
no i w sklepie pokazalam jej lale, a ta nie chciala jej oddac i wielki krzyk, wyginanie, bicie :ico_noniewiem: no i mama ulegla i kupila lale :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ja co 3 dni pieke drożdżowy z bloga, jest mega łatwy i pyszny,
ktory dokladnie pieczesz?
oroneczka napisał/a:
Chciałam go na 1 drzemkę przestawić, ale się nie da.

Czemu chcesz go przestawiać na 1 drzemkę? sokor tyle snu mu potrzeba. Sam sobie to ustawi za jakiś czas. Dzieci do dwóch lat mają najczęściej dwie drzemki.
tez tak uwazam
Nie mogę doczekać się już świeżych owoców.
oo to tak jak ja, planuje dzis albo jutro cos z rabarbarem, mmm
a myślę o pieczeniu babeczek i muffinek na większą skalę i dostarczanie ich do biur
fajny pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moze tez o tym pomysle, tylko jak sie za to zabrac? skad nabyc klientow?

wlasnie preczytalam na naszej stronie pup ze potrzebuja opiekunki do zlobka, zadzwonilam, i wszystko ok, pani powiedziala zebym przyniosla dokumenty ale powiedziala ze to bardzo ciezka praca i potrzebuja powaznej osoby :ico_noniewiem: nosz kurde :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

i w areszcie u nas potrzebuja psychologa mlodszego tez dzwonilam ale niestety nie wystarczy tam ta osychologia ktora mialam na studiach, potrzebny mgr psychologi
sprawdzilam podyplomowki i znalazlam psychologie dziecka, 2 semestry, tylko bardzo duzo to kosztuje :ico_noniewiem:
musze przemyslec, wiem ze to raczej nie do tej pracy w areszcie ale pewnie przydalo by sie

ale sie rozpisalam, a to dlatego, ze Toska drzemie :ico_oczko:

P w domu, tzn juz gdzies wybyl (byl na nocce i dzis tez idzie) mlody w pkolu
wczoraj ktos nam uderzyl w auto na parkingo nic wielkiego ale jeszcze do ubezpieczalni trzeba jechac :ico_olaboga:
ciegle cos

na obiad mam golabki z mlodej kapustki od wczoraj, mniam

milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość