Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

17 mar 2008, 09:20

Dzien doberek tu wita sie Aga Boberek :-D
Witam po weekendziku i przed Swietami- juz nie moge doczekac sie przyjazdu do Polski, odliczam godzinki :ico_brawa_01:
Dziewczynki zdjecia wszystkie sa superasne- strasznie wypieknialy te nasze dzieciaczki- to pewnie na wiosne zakwitly te nasze kwiatuszki :ico_brawa_01: no oczywiscie wczesniej tez byly piekne i niekt by sie nie spodziewal ze moga byc jeszcze pikniejsze a tu prosze - SURPRISE :-D
U nas dzis nocka cezka - niewiadomo czemu Kubus obudzil sie o3 i przez 1,5 godz nie chcial spac... w koncu qw ruch poszla butla i to pomoglo... uffff ale dzis oczka sie kleja a glowka sama do poduchy sie rwie... no ale nici ze spania bo zaraz ruszamy na badanie sluchu, wazenie i mierzenie. Dam cynk po wizycie jak bylo.
A tu wklejam 2 foteczki Kubinka

[img][img]http://images32.fotosik.pl/181/7566e72d597f2152.jpg[/img][/img]

Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 mar 2008, 10:40

witajcie
wczoraj normalnie mnie zmogło i usnęłam na Tańcu z gwiazdami ( :ico_szoking: ) i już do was nie zajrzałam
byliśmy wczoraj u prababci dzieciaków na imieninach, no babcia była zachwycona prawnukami, szkoda, że ma kłopoty ze słuchem, a nie chce aparatu nosić, bo usłyszałaby życzenia Wiki i jak Tadzik mówi baba
wczoraj też był syn u mojej babci i oczywiście z pretensjami, że babci do szpitala nie daliśmy, na prześwietlenie, że nie ma cewnika
wiecie, ja się generalnie nie wtrącam w sprawy mojej mamy i jego, bo to ich decyzja, ale zagotowałam po jego słowach, no bo to on ma się babcią opiekować, a tymczasem od ponad 3 lat babcia mieszka u nas (nie żebym narzekała, ale formalnie powinno być inaczej), a oni wpadają na godzinkę góra raz w tygodniu
w każdym razie wujek chyba nie zdaje sobie sprawy co to znaczy przetransportować nieruszającą się osobę do szpitala i kto by tam do niej jeździł (pewnie ze 2 dni by ją potrzymali), mnie z dziećmi nie wpuszczą, a oni mają w nosie
no a z cewnikiem kto by się babcią zajmował, a potem zakażenia i wszystko
ja dziękuję i się nie piszę
powiedzieliśmy mu, że jak ma ochotę to niech sam babcię wozi
to kolejna propozycja była, żebyśmy chirurga do domu wezwali, tylko po co? żeby stwierdził, że babcia ma coś połamane, przecież wiemy, a w tym wieku to i tak nic operacyjnie nie da się zrobić, a gipsu w tym miejscu się nie da założyć
normalnie nie mogę, sami nic nie zrobią, tylko nam każą, a w ogóle jakby mama nie zadzwoniła, że stan jest ciężki, to pewnie nie przyjechaliby w ogóle
a babcia od tego upadku, to czasami nie kontaktuje, może jakieś połączenia w mózgu się pozrywały bo czasami nawet nas nie poznaje
ale w tej sytuacji to bez sensu byłoby dawać ją do szpitala, bo wiadomo jak tam jest, a tam to by ją wykończyli w tydzień
lepiej, żeby już wśród swoich była
przepraszam dziewczyny za te wynurzenia o poranku
w każdym razie miłego dnia wam życzę

[ Dodano: 2008-03-17, 09:41 ]
aha, zdjęcia śliczne aagaa
fajne zakupki dziewczyny zrobiłyście

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 mar 2008, 10:53

Hej
Aagaa ale dawno nie widzialam Kubusia.Jaki on juz duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu po to tu jestesmy.Ale Ty to masz nie do pozazdroszczenia.Ale to prawda z tym szpitalkiem zgadzam sie z Toba.
A u nas w nocy wstawanko prawie co 1,5 godz.Te zabki Juli mecza.Ale mysle ze teraz bedzie juz lepiej bo sie przebily. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 mar 2008, 13:59

http://www.tatuagemdaboa.com . br/ Czescik kobietki, cos zabawnego :-D Mam nadzieje, ze zadziala! :ico_oczko: W pierwszej linijce trzeba wpisac swoje imie, w drugiej przezwisko, a potem ogladac filmik w calosci! :-D

[ Dodano: 2008-03-17, 13:01 ]
http://www.tatuagemdaboa.com . br/

[ Dodano: 2008-03-17, 13:03 ]
Nie chce sie otworzyc! szkoda, a usunac tez nie potrafie, sorki kobietki :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-17, 14:10 ]
No i nie udalo mi sie z tym filmikiem, bo linik nie w calosci jest wiec coz, tutaj nie chce byc w calosci :ico_placzek:
Zdjecia suuuuuper! Jak fajnie jest zobaczyc te nasze pysiaczki! :-D :ico_brawa_01: Jak nam fajnie rosna! :ico_brawa_01: i broja :-D
U mnie na nowo wszystko ok! to chyba byl wirusek z motorkiem :-D bo tak szybko mi przeszlo! :ico_szoking:
Basiu, zal mi ciebie, ale masz klopotow :ico_olaboga: biedactwo, dbaj o siebie! :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 mar 2008, 15:20

Dzień dobry!

Melduję się :)

U nas choroba i kolejny antybiotyk, Jaś daje czadu! Nie buczy w zasadzie tylko na rękach, a i to nie wystarczy, bo trzeba z nim chodzić....eeeehhh....już nie mogę...

Nie będę smęcić, wpadnę dzis jeszcze , może jak uśnie :)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 mar 2008, 15:51

Ale Jas szaleje! :ico_szoking: Wie czego chce chlopak! :-D A wiadomo, ze byc noszonym to super sprawa! :-D Cwaniaczek! A co Jas znowu zlapal? :ico_chory:

[ Dodano: 2008-03-17, 14:56 ]
Prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bardzo wszystkich za trzymanie kciukow, bo ktos bedzie zwiedzal mi dom co jest w sprzedazy od ladnych paru miesiecy :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 mar 2008, 16:15

Anula, okropna infekcja, kaszle jak nie wiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale to kaszel mokry, wiec nadzieja ze ku koncowi pójdzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A kciuki zaciskam :-D

Dzis ide na zajęcia z kursu... niby to odskocznia, ale brrrrr... w taką pogodę :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 mar 2008, 18:05

Basiu trzymamy kciuki i choc na godz. bedziesz zmuszona myslec o zupelnie czyms innym :ico_oczko:
Aniu uda sie dzis go sprzedasz :ico_brawa_01: No mi tez sie nie chce nic otworzyc :ico_wstydzioch:
A my po spacerku.Pogoda ujdzie.Dzis dostalam tez ten kapelusik co Wam wczesniej pokazywalam za 1 Euro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie nowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-17, 17:12 ]
Zdrowka dla Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I wytrwalosci dla Ciebie Basiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 mar 2008, 18:49

Hej dziewczyny moje kochane
sorki za nie obecnosc ale jak to w weekend mało czasu :ico_noniewiem:

Piekne zdjecia i jeszcze piekniejsze dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla wszystkich zabkujacych i dla małych zdolniachów :ico_oczko: U nas brak zebów ale Eliza robi siusiu na nocniczek i kupka tez juz dwa razy były taka jestem dumna :-D :-D :-D
Niunia tez juz sama siada :ico_brawa_01: i jest strasznie ruchliwa chwila moment i juz jej nie ma :ico_oczko:


Basiu zdróweczka dla Jasia.

Piekne zakupy robicie ja Elizie ostatnio zakupiłam buciki http://www.allegro.pl/item326563441_mam ... ardka.html
i komplet ciuszków tj spodenki i bluzeczka na 86 z prosiaczkiem sliczne sa później cykne zdjecie to wkleje a butki juz dzis doszły :ico_oczko: sa sliczne. A Elizka ma strasznie mała stópke generalnie wszyscy tak mówia :ico_oczko: To u nas rodzinne bo moja babcia ma małe stopy ja tez i niunia tez :ico_oczko:
dobra nie zanudzam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 mar 2008, 21:07

no witam wieczorkeim, u nas dzi dzionke ponury i zapowiadaja cały taki tydzien, jeszcze ma śnieg padac :ico_szoking: jeszcze sie okarze ze bedziemy jajka po kolana w sniegu swiecic :-D

Aga super foteczki :-D a jak tam po badaniacch :-D

Basiu to macie przeboje z babcia :ico_olaboga: ale ja bym tez jej do szpitala nie dawała, bo jednak nie ma jak w domu :-) a w szpitalach to wiadomo jaka teraz opieka :ico_noniewiem:
A wujek to pewnie pierwszy bedzie jak przyjdzie do podziału spadku :-D bo u nas w rodzince podobno było :ico_noniewiem:

Aniu to trzymam kciuki zeby sie domeczek sprzedał :-D z olbrzymim zyskiem :-D

Basik duuuuuuuuuuuużo zdróweczka :-D i trzymaj sie juz niedługo sie wiosna zacznie i odrazuu nam sie humorki poprawia :-D

Joasiu super ze zakup udany :-D teraz czekamy na sesje zdjeciową :-D

Witaj Kinguś, buciczki cudne a u mnie na odwrót maluch ma taka stópke gignat ze chyba juz mu bede musiała rozmiar 20 bucików kupować :-D mam tylko nadzieje ze pózniej nie bedzie miał 45 :-D
no i brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nocniczkowe sprawy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość