Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2007, 14:21

jola ja tez mam nadzieje ze dam rade bez znieczulenia tylko ze jestem straszna panikara i wolalam podpisac ale okazalo sie ze w weekendy tez podaja a wczesniej znajoma mowila ze tylko od poniedzialku do piatku a i jak bede rodzic w nocy to tez nie

Dziewczyny spakowalam dzisiaj torbe choc w sumie nic nie potrzebuje ale spakowalam swoje pizamki i szlafrok no i na wyjscie dla majusi zeby mi maz niczego nie zapomnial

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

31 paź 2007, 15:48

Iwonko powiem Ci,ze jesli chodzi o ból to ja jestem okropna panikara :ico_haha_01: wogole jestem taką panikarą,ze z byle czym lece zaraz do lekarza zarowno jesli chodzi o mnie czy o Julcie no ale wiadomo czasami lepiej dmuchac na zimne.....A wiesz jak zbliżał sie termin porodu przy Julci to tez sie zastanawialam nad tym znieczuleniem,ale pozniej jak zaczelam rodzic to dałam rade bez,a wyobraź sobie jak ja na zwykłe borowanie zęba biore podwójną dawkę najmocniejszego znieczulenia to jak ja panikuje :ico_haha_01: :577: :576: .....Wogóle jesli jeszcze twoj maz ma byc przy porodzie to napewno dasz rade :ico_oczko: chłopy to czasami potrafią coś tak głupiego palnąć,ze zaczynasz się odrazu śmiac i zapominasz o tym bólu ja tak miałam dwa razy :576: pierwszy raz pamietam jak juz pomału zbliżały sie bóle parte to była 5 nad ranem,moj Marcin zasnął na krześle bez oparcia na siedząco i omało z niego nie zleciał-uśmiałam sie jak głupia :ico_smiechbig: ,a drugi raz jak juz parłam mężul tak sie wczuł w akcje,ze parł razem ze mną i nagle słysze nad uchem w momencie jak parłam"kur..... co ja robie zaraz się posram" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ......zaufajcie,ze w momencie parsknęłam śmiechem to,az położna sie na mnie spojrzała jak na głupią :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....Dobra lece do sklepu,bo jutro wszystko wyzamykane a przecierz trzeba cos jesc :551: ......Buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2007, 17:08

Jola niezle z tym twoim mezem mam nadzieje ze moj maz bedzie mogl ze mna jechac ja sie nastawiam ze maz bedzie ze mna a wogole to musze dzisiaj z domu wyjsc bo jak sie wczoraj dowiedzialam ze nie mam cukru to non stop jem wlasnie opycham sie chipsami a juz po czekoladzie jestem i pierniczkach

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

31 paź 2007, 17:12

wiecie bylam u tej kumpelki co urodziła w piatek malutka jest śliczna i taka grzeczna no całe szczęście koleżanka odzyskała wczoraj pokarm piła te herbatki ziolowe na laktacje i pomogły , karmi co prawda z kapturkami na sutki ale się udaje wczoraj jak malutka nakarmiła wkońcu do syta o 22 to spała do 3 rano cudo!! I dzisiaj jak przyszliśmy do niej też karmiła o 11.30 zasneła po karmieniu i jak wychodziliśmy o 14 to jeszcze spała. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super mówie wam też już bym chciała mieć maluszka przy sobie!!!!!A co do znieczulenia ona nie brała znieczulenia i tak jak Jola_85, ty mówisz mąż jej dużo pomógł przy porodzie!! Nie mówiłam wam mój mąż się też zdecydował i też będzie zemną przy porodzie!! Bardzo się ciesze :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: iwona83, ja też dzisisj spakowałam torbę dla siebie i ciuszki i przybory dla maluszka wolę dmuchać na zimne lepiej niech sobie leży gotowa bo zemną to nigdy nic nie wiadomo. :ico_szoking: :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-31, 16:22 ]
iwona83, JA TEŻ MAM DOBRY CUKIER I WŁAŚNIE ZJADŁAM CIACHO I DESER CZEKOLADOWY Z BITĄ ŚMIETANĄ!!!!!!
A CO DO MIESIĘCY TO NIE MIAŁAM BROŃ BOŻE WAS ZAKRĘCIĆ TAK TYLKO NAPISAŁ A RACZEJ DAŁ ULOTKE MI :ico_ciezarowka: MÓJ LEKARZ!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 18:16

Jola ale się uśmialam z tego tekstu Twojego męża :ico_smiechbig:

Mój też będzie ze mną w czasie porodu. Nie dopuszczam innej możliwości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2007, 23:01

czesc wlasnie wrocilam z wycieczki ale fajnie jak wieczorem mezus jest w domku w mojej gazecie tez pisze ze 9 miesiac zaczyna sie w 33 tygodniu a 8 jest od 28 do 32 tygodnia

[ Dodano: 2007-10-31, 23:35 ]
dziewczyny a my dzisiaj zaczelysmy 50 stronke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec na jutro do kawusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ASIKK dobrze ze z tym cukrem mamy wszystko dobrze przynajmniej tym nie trzeba sie juz przejmowac

[ Dodano: 2007-10-31, 23:36 ]
A i widze ze ja dzisiaj zaczelam 36 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-01, 10:09 ]
Hallo gdyie wz sie podyiewacie juz tyle godzin a was nie ma :569: :569: :569: ale rozumiem dzisiaj swieto wiec pewnie nie macie czasu zeby do nas zajrzec ja tez za chwilke do kosciola jade no dziewczyny jeszcze tylko miesiac :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 lis 2007, 17:06

Brawa Iwonka 36 tyd, to piekny tydzień. a co do frekwencji dziś na forum to masz racje ja dopiero też wróciłam z cmentaża byłam u Ojca i u znajomych. Ja dzisisj 32 tyd więc dla tych co mogą jeść słdkie :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa:
Jejku dziewczyny ale mnie męczy zgaga od wczoraj co bym nie zjadła to mnie pali :ico_szoking: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 lis 2007, 17:59

Asikk dzieki za torta i kawusie a mnie chyba jeszcze przed porodem czeka przeprowadzka jutro ide zobaczyc mieszkanie mam nadzieje ze bedzie ladne i ze bedziemy chcieli zmienic

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lis 2007, 18:10

Czesc dziewczyny ja dopiero siadłam na kompa bo niedawno wrocilismu z grobów......Wpadam tylko na chwilke bo padnieta jestem jak niewiem i ide sie troszke polozyc.....No Iwonko zazdroszcze Ci juz tego tygodnia tez juz bym chciala miec 36......ale trzeba jeszcze poczekac......Asikk ja tez miewam czesto zgage,a wczoraj to mnie meczyła jak niewiem,kaska28 moj maz juz przy porodzie byc nie chce chyba za bardzo przezył tamten hahaha......Dobra uciekam dziewuszki zajrze jutro,albo jeszcze pozniej jak wypoczne buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 lis 2007, 20:12

iwona83, fajnie by było jak by wam się mieszkanko spodobała ale uważaj na siebie bardzo :ico_nienie: że by się nie okazała że zamiast na nowe mieszkanko to w szpitalu wylondujesz na porodówce!!!!! Uważaj prosze!!! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość