Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

07 maja 2007, 19:16

Maju jak mały sie budzi w nocy daje mu soczek do picia a potem mam zamiar zamienic soczek na wode i mam nadzieje ze sie w koncu oduczy jedzenia w nocy. Ja wiem ze on jest najedzony bo naprawde duzo zjada przed snem i jak widac po dzisiejszym dniu jedzenie w nocy nie jest mu potrzebne. Filipek zostaje z opiekunka, jest to znajoma ale normalnie jej place i pracuje od 7 do 15. Mi strasznie teskono za tym moim maluszkiem ale on jak juz kiedys Julie mowiła o Nathanku jakos niezbyt teskni za mna :-D Julie a moze dasz wieczorkiem tak godzinke przed kaszka jakis deserek owocowy, to tez powinno pomóc. Bardzo ci wspołczuje jesli chodzi o te zabki, Filip narazie nie ma ani jednego ale jakos za nimi nie tesknie :ico_oczko: Z tym pokojem to tez sobie tak pomyslałam ze im szybciej go przeniose tym łatwiej sie przyzwyczaji i bedzie mniej kłopotu ale mysle ze z wiekszym tez sie da tylko wystarczy konsekwencja :ico_oczko:
Gosiaczek tez chetnie wam pomoge w tej ankiecie.
Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki !!!

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

07 maja 2007, 21:16

CZEŚĆ DZIEWCZYNY :-) :-)
Tak dłużo żeście ostatnio napisały że nie moge się w tym wszystkim połapać :ico_szoking:
Juie :ico_brawa_01: dla twojego Nathanka jestem w szoku że już łuczysz go ssiadania na nocniczku i wogóle super się rozwjia już raczkuje a mój Kubuś jescze nie siada a o raczkowaniu to nie ma co marzyć ale za to ciągle się śmieje i dużo sobie gada to gadulstwo to chyba po mamie ma haha :ico_haha_02:
Widze wasze dzieciaczki zaczynają przesypiać całą noc a mumnie jest odwrotnie Kuba przesypiał całe noce a teraz budzi sie bardzo często nie wiem coś się pochrzniło z moim mlekiem bo leci mi taki wodnisty pokarm i nie wiem czy to nie jest przyczyną że mały się budzi tak czesto bo się nie najada budzi sie co 1,5 albo co 2 godziny a z piątku na sobote to co godzinę :ico_olaboga: a w dzień to wogóle nie chce jesc piersi wczoraj cały dzień dawałam mu mleko w proszku niewiem czy może pokarm mi się kończy ale piersi pełne .
Byłam dziś u położnej i on mi powiedziała że niee ma czgoś takiego jak mnie albo bardziej treściwe mleko ale w takim razie czemu leci takie wodniste jak może byc przyczna . Co wy o tym myślicie i co mam ztoboć czy tylko karmić nocą cycem a w dzien odciągać czy w dzień karmić wmlekiem w proszku. :ico_noniewiem:
Poradzcie mi jak mam dawać mu posiłki o której poże jaki bo gdzies za tydzień chciałam mu dać zupe jarzynową a teraz je kaszke ryżową i pije soczki.
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-07, 21:31 ]
A zapomniałam wam dodać że dzisiaj Kubcia dzisiaj ważyłam i waży już 6600g

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

07 maja 2007, 21:41

Agusia to prosze o maila bo w profilu niesety brak :-)
Moniś u nas zupka jarzynowa badz deserek zastepuje popoludniowe picie mleczka.
Pozdrawiam

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

08 maja 2007, 13:28

Gosiunia, ja też chętnie pomogę, więc na maila z profilu możesz wysłać ankietkę.

A u nas mała przeziębiona i dziś szczepienia nie miała. Gorączki nie ma, ale katar, czerwone gardo i straszną chrypę (nie wiem jak ją powstrzymać od gadania żeby dała odpocząć gardłu :-D ).
Siedzi sama, przewracać się z brzuszka na plecki i odwrotnie też nauczyła.
Z jedzeniem jak zwykle problemy - bo po zaspokojeniu pierwszego głodu (do czego wystaczy jakieś 40 ml mleka) traci zainteresowanie dalszą współpracą.
Wreszcie pozbyłyśmy się też okropnych plam z ciałka i dziś idziemy do dermatologa pochwalić się postępami.
Młoda dorwała się ostatnio do plasterka cytryny i miałam wielki problem żeby go jej odebrać :ico_haha_01: .

Trzymajcie kciuki żeby z tym gardłem jej jak najwcześniej przeszło, bo boli ją tak, że ciągle płacze. I za nic nie umiem jej wytłumaczyć, że jak płacze to boli ją jeszcze bardziej ;).

Pozdrawiam Was ciepło (mimo deszczewej pogody)

Aga

PS. Poniżej pierwsze zdjęcie, na którym udało nam się zęby uchwycić :-)

Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2007, 14:01

no wlansie ja tez poluje na te zeby hihihiih ale wcale to nie latwe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

08 maja 2007, 15:30

Abens ankieta wyslana.
Sliczne zabki ma Olenka, wogole to super usmichnieta z niej dziewczynka. Urode to chyba ma po mamusi, co??
My juz po spacerku, choc maly jeszcze weranduje :ico_oczko:
Milego dnia zycze wszytskim :-)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

08 maja 2007, 16:03

Cześć kobitki, ciekawe czy ktoś tu dzisiaj zajrzy póki jestem bo coś frekwencja mała..
my jeszcze ani zabków nie mamy ani nawet sami nie siedzimy bez trzymanki bo po pru sek się krasnal hwieje i przewraca na boki... w nocy też jemy ale to dobry pomysł z zastąpieniem mleka wodą, spróbuję bo mój Kornelek strasznie grubiutki się zrobił..
buziaczki

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

08 maja 2007, 16:35

witajcie, brak mi ostatnio cznasu, witaj Lemonii, nie martw się Kornelek nadrobi wszystko w swoim czasie. masz już internet czy to tak przy okazji?

ja też poproszę o ankietę jmm@wp.pl

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

08 maja 2007, 17:02

Maju ankieta wyslana :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

08 maja 2007, 18:13

Gosiunia moj mail juz w profilu :ico_haha_02: dzisiaj u nas nieciekawie, przez cała noc Filip był jakis marudny, kilka razy musiałam do niego wstawac bo sie wiercił i popłakiwał. Niania mowiła ze dzien tez był jakis marudny ale jakos ok południa mu przeszło. Moze to juz powoli zabki daja znac o sobie. Co prawda dziasełka ma nadal twarde i rózowe no ale moze juz cos rusza. Bede obserwpwac dalej. Aha dzisiaj dostał tylko soczek w nocy i nie wydaje mi sie aby był głodny. Wiecie co sie dzieje z Mauą jakos nic sie ostatnio nie odzywa?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość