Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

20 sie 2007, 22:47

Alka mamaGabi:), niezłych masz teściów normalnie banda idiotów :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

21 sie 2007, 07:10

a u mnie ciąg dalszy historii.....
wyobraźcie sobie, że ta baba urządziła nam w niedzielę awanturę, wyzywała nas od różnych a potem swojemu ukochanemu synkowi Rafałkowi powiedziała, że my ją obrażamy i ten sierota skoczył z nożem do mojego męża :ico_szoking: :ico_szoking: na szczęście nóż mu wytrącił ale ona go przytrzymała a synalkowi kazała bić :ico_szoking: :ico_szoking: jak się odezwałam to kazała mi się zamknąć bo to moja wina, zaczęła wrzeszczeć, że moja matka pewnie z głodu zdycha to chcę ściągnąć męża :ico_szoking: tam, żeby ją utrzymywał :ico_szoking: a i jeszcze, że ja chodzę i do ludzi na nią wygaduję :ico_puknij: :ico_puknij: problem w tym, że miałabym co wygadywać, oj miała ale nie mam komu bo ja tu nikogo nie znam :ico_noniewiem:
najlepsze w tym było to, że po 30 min. od całej awantury weszła do naszego pokoju i powiedziała: "mam nadzieję, że się nie wyprowadzacie" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
może mój mąż ma rację mówiąc, że ona powinna się leczyć, człowiek przy zdrowych zmysłach tak się nie zachowuje :ico_olaboga:

no cóż, chyba do niej dotarło, że tak czy tak my sie wyprowadzimy i chciała temu zapobiec nawet siłą i pomówieniami :ico_noniewiem: ale się przeliczyła, bo nasza decyzja jest nieodwołalna
jest jeszcze jeden powód, dla którego zabiega byśmy zostali, jeśli się wyprowadzimy to straci to mieszkanie....jest zadłużone a warunkiem jego utrzymania było zameldowanie w nim minimum trzech osób bo w miasteczku jest mało mieszkań a dużo rodzin wielodzietnych i jak zostanie tylko ze swoim ukochanym synkiem to dadzą jej jakiś pokoik a ten lokal zabiorą :ico_szoking: ale sama sobie winna, jak chcieliśmy by się dowiedziała szczegółów bo byśmy wykupili je to nie raczyła tego zrobić bo dobrze wie, ze wtedy jej ukochany synalek musiałby dokładać się do opłat albo wyprowadzić :ico_zly: myślała, ze mój G. będzie w nieskończoność płacił za wszystko, harował po 14 godzin i widywał dzieci przez jeden dzień w tygodniu a jej ukochany rafcio w tym czasie będzie urządzał sobie turystyczne wyjazdy co miesiąc bo nic go nie obchodzi :ico_puknij: co za babsztyl :ico_zly: :ico_zly:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 sie 2007, 10:12

pestka, w glowie sie nie misci ile jadu mona miec w sobie :ico_olaboga: dobrze ze sie wyprowadzacie ..spokój dla twojej rodziny to jest najwazniejsze i to sie liczy

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 sie 2007, 10:17

pestka, jak mógł skoczyć z nożemprzecież to jest nie do pomyslenia matko co to za dom!!!! I wy jeszcze tam mieszkacie iedy się wyprowadzacie?Ja już bym nie zasnęla w takim domu bo bym nie wiedziała kiedy ktoś mi cos zrobi....

A co na to barat twojego męza po tym wszystkim wie w ogóle co robił....? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 sie 2007, 10:34

cześć dziewczyny ja pierwszy raz w tym temacie
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wstrętne babska i ich mężowie
pestka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bardzo dobrze że się wyprowadzicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i ja napiszę co o swojej teściowej, długo by było pisać szkoda klawiatury i czasu :ico_oczko: ogólnie fałszywa mnie obgaduje do szwagierki a na szwagierkę mówi do mnie ( wszystko sobie mówimy ze szwagierką) wredna, zazdrosna, ogólnie niech sobie będzie jaka chce,jedyny plus to jest taki że kupili mam czyli synkowi mieszkanie i spłacaja kredyt a tylko dlatego że starszemu dali mieszkanie babci :ico_sorki: ale najgorzej że babcią jest tylko jak my przyjdziemy ,jak ktos inny jest wtedy zaczyna się popisywać jaka to ona nie jest świetna :ico_zly: ostatnio jak musiałam pojechać do pracy to nie przyszło jej do głowy żeby może zostać z kubusiem ,został z moją babcią a później jak babcia nie dawała rady zaprowadziła go do mojej cioci , a ta dzwoni i się pyta czy ja jestem z T w pracy :ico_zly: a i ona twierdzi że z czyimś dzieckiem czytaj wnukiem nie zostanie bo sie boi :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_olaboga: czyli babcia na medal. szkoda mojej mamy nie ma na stale mieszka za granicą a ona jest w kraju 6tygodni a poźniej jedzie na 6 tygodni i tak sie zmienia czyli mogła by w tym czasie zajmować się wnukiem ale po co ona twierdzi że musi odpocząć a jeździ do pracy z teściem ale naprawdę nie potrzebnie bo on ma pracownika ,jeździ tylko po to żeby czasem nie być w domu i udaje żę strassznie musi a nie musi i przecież przyjeżdza na 6 tygodni odpocząć to tyle przepraszam że tak dużo :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

21 sie 2007, 20:54

pata, nie masz za co przepraszać nasze teściowe odwalają takie numery że nie idzie tego napisać w małych ilościach :ico_smiechbig:
pestka, a ty jak najszybciej uciekaj od tych wariatów szkoda waszego zdrowia i biedne dzieciaczki po co mają się denerwować

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

22 sie 2007, 09:29

mal pisze:pestka, w glowie sie nie misci ile jadu mona miec w sobie :ico_olaboga:

mnie też się to w głowie nie mieści....
to, że do mnie ma negatywny stosunek to mnie specjalnie nie martwi bo w końcu jestem dla niej obcą osobą i nie musi mnie ani kochać ani lubić ale że tak sie zachowała wobec syna, który rzucił szkołę, żeby pójść do pracy i spłacić jej długi a tym samym pogrzebał swoje marzenia to już nie rozumiem :ico_olaboga: dzięki niemu nie śpi pod mostem i tak mu się odpłaca....przecież to jej dziecko :ico_szoking: :ico_szoking:
A co na to barat twojego męża po tym wszystkim wie w ogóle co robił....?

nic, kompletnie nic...obydwoje zachowują się jakby nic się nie stało...

wczoraj moja siostra zabrała już część naszych rzeczy a ja siedzę i pakuję następne...trochę się nam tego nazbierało...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 sie 2007, 10:05

pestka pisze:wczoraj moja siostra zabrała już część naszych rzeczy a ja siedzę i pakuję następne...trochę się nam tego nazbierało...


No to dobrze że już się wyprowadzcie! A co na to teściowa? Widzi że sie pakujesz powiedziała cos?

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

22 sie 2007, 10:10

teściowa się nie odzywa...szczerze mówiąc to nawet jakby miała coś do powiedzenia to i tak już mnie to nie interesuje...swoje juz powiedziała...teraz nasza kolej

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 sie 2007, 10:17

pestka, i gdzie bedziecie mieszkac macie cos wynajęte czy u twoich rodziców?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość