Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

23 lip 2007, 09:51

Witam wszystkie bielszczanki, jak znosicie upały? Bo ja sie chyba topie. MOze ktoras z was mi pomoze, wieczorami strasznie bola mnie nogi od kolan do palców,troche mi spuchły, natomiast rano jak sie obudze to bola mnie cholernie stopy. W ciagu dnia sie wszystko normuje. Nie wiem czy mam powod do niepokoju?? POMOZCIE :ico_sorki: Pozdrowienia dla wszystkich

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

23 lip 2007, 10:54

Grażynko ja tak miałam z dłońmi... okropnie spuchnięte, nie mogłam pięści zacisnac. W ciagu dnia trochę przechodziło. To zaczeło się dziać na 2 tyg przed porodem a po porodzie przesło jak ręką odjął. Nieskojarzyłam tego z ciążą i nie wiem czy to mogło być jedna z przyczyn, więc lepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi.
Buziaki

[ Dodano: 2007-07-23, 11:00 ]
a ja mam teraz inny problem, ale z moją siostrą. Była u lekarki, miała 1,5 cm rozwarcia. To koniec 8 m-ca. Dostała leki na podtrzymanie i kazała jej leżeć, ale mi się wydaje ze powinna wysłać ją na ktg, bo przecież ona nawet nie czuła kiedy się jej rozwarcie zrobiło.. dokłądnie tak jak ja. Wprawdzie mały jest juz duzy i napewno z nim byłoby okej gdyby urodziła, ale przecież wiadomo że im bliżej terminu porodu tym lepiej. Przeciez czynnosć skurczowa powinna być monitorowana w takich przypadkach. przez te 3 dni w szpitalu było kilka takich przypadków w zaawansowanej ciązy ( w tym dwie pacjentki tej lekarki) ze dzieciaczki umierały wbrzuszku.
Kurde ja zaczynam myśleć że ta lekarka cos zawaliła u mnie...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lip 2007, 11:03

Cześć Grażyna :ico_oczko: Ja już w ciąży nie jestem a mnie wykańczają a co dopiero Was :ico_ciezarowka:
Co do opuchlizny to raczej bym nie panikowała. Jak jest gorąco to nadmiar płynów zbiera się w organiźmie i stąd opuchlizna. Powinna ona znikać po nocy. Natomiast jeżeli utrzymywałaby się cały czas to lepiej skonsultuj to z lekarzem. Co do bolących nóg to jak najczęściej kładź je wysoko. Bolące nogi od kolan w dół mogą być również objawem powstawania żylaków ale niekoniecznie. Obserwój nogi i w razie czego skonsultuj się z lekarzem.


pozdrawiamy gorąco :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

24 lip 2007, 11:31

Dziewczyny strasznie ciężko mi znaleść czas rzeby coś napisać! Moje dziecko chyba przez te upały w dzień wogóle nie chce spać tylko marudzi! Zasypia tylko na polu. Na szczęście w nocy śpi chociarz tyle! Ide dzisiaj na pierwszą wizyte lekarską. Zobaczymy czy mała coś przytyła :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lip 2007, 20:29

cześć kochane Bielszczanki
chciałam wam tylko dać znac że żyję
niestety komp mi padł i oddałam go do serwisu, jak tylko go odzyskam to się odezwę
pozdrawiam
Pontoniczek wysłałąm ci prywatną wiadomość papa

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 lip 2007, 09:57

Cześć kochaniutkie.
Wczoraj bylam u mojej lekarki z wynikami moczu no i okazalo sie ze sa zle. Mam bardzo duzo leukocytow i to od tego spuchly mi nogi. Jutro mam isc jeszcze do lekarza rodzinnego i ogolnie duzo wypoczywac. Mam nadzieje tylko ze dostane L4 bo w innym wypadku nie ma mowy o odpoczynku bo w poniedzialek bede musiala isc do pracy i znowu zasuwac po tyle godzin. Az mi sie juz rzygac chce.
Dlatego na poprawienie humorku jutro wybieram sie do fryzjera :-D

No i kochane czesciej wpadajcie i wrzucajcie zdjecia swoich malenstw zebysmy z Dominika sobie mogly poogladac :-D

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

26 lip 2007, 10:29

Witam, umowilam sie do dr Balisia na usg 4D, ide w srode juz nie moge sie doczekac. Buziaki

[ Dodano: 2007-07-26, 10:36 ]
Paluska jak mam tam trafic??

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

26 lip 2007, 12:44

Olciiaa, ty chyba chodzilas do Lasatowicza. Powiedz mi gdzie robilas badania tzn.krew, mocz?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

26 lip 2007, 12:55

Grazynko BIMED jest na ul. Krasińskiego 24/7b. To jest przecznica niżej niż Książnica Beskidzka. Gdybyś szła od strony biblioteki i byłabyś przy tym malutkim rondzie to schodzisz w dół i zaraz skręcasz w pierszą uliczkę w prawo. To jest w kamienicy i tam jest tabliczka. Dr. Baliś przyjmuje na parterze.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

26 lip 2007, 15:13

zyrafa wszystkie badanie robiłam tam na miejscu. Ta położna się tym zajmuje.Co prawda trzeba płacić ale to nie sa jakieś strasznie duże koszty. Badanie robią w poniedziałki i piątki rano. Nie musisz się wtedy rejestrowac po prostu przychodzisz i położna woła po kolei osoby do badania
Aga26 powiedz mi gdzie byłaś z małą na badaniu bioderek????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość