ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 mar 2007, 22:57

Czesc kochane!!!!
Czytalam Was w ciagu dnia,zeby byc na biezaco i sprawdzalam jak tam nasza Kasi.k i dzidzia,zeby niczego nie przegapic,ale dopiero teraz znalazlam chwile zeby cos kliknac,zasmarkana tez jestem i czuje sie jak stary kapec.. :-D ja tez mialam identyczne objawy 3 dni przed porodem,bol z tylu plecow i jak na @ i mnie strsznie czyscilo w piatek a w niedziele juz bylam na porodowce,wiec trzymam kciuki, bo juz naprawde blisko porodu i bedziecie tulic Wasze malenstwo :ico_buziaczki_big:
Gosia widac Twoja tesciowa miala tez wesolo z Twoim Pawlem.. :-D Tomus na fotce taki powazny mezczyzna z ksiazeczka :ico_brawa_01: ,ze az wierzyc sie nie chce,ze mama mowi,ze rozrabiaka z niego..Ja mysle,ze on specjalnie czeka z gadulstwem i jak kiedys wystrzeli calym zdaniem jak tatus to bedziecie w niezlym szoku.. :ico_haha_01: :-D historia o pierogach niezla,usmialam sie na maksa :-D
Ela kuruj sie mamusko,bo wiosna idzie pelna para,no wlasnie przyznaj sie nam gdzie zlapalas wirusa,czyzby przy otwartym jak Kasiula sugerowala??? :-D
Lucy dobrze,ze juz masz te spotkanie paszportowe,bo to jeden klopot z glowy :-) slyszalam,ze maja ponoc otworzyc wiecej konsulatow czy miejsc gdzie bedzie mozna to zalatwiac(w wiekszych miastach),bo bylo wiele skarg,ale znajac nasze polskie realia to bedzie to za 100 lat.. :ico_olaboga:
Kasiulka czekamy na fotki Lenci z piaskownicy,wklejajta szybko..pewnie sie niezle rozerwalas na rolkach z dzieciakami,a co to za mlodziency w parku... :ico_nienie: moze tak smigalas za nimi na rolkach,ze Cie teraz lydy bola..hihih :-D a co z tym jajko-zwierzem?wyklulo sie juz cos???widac pingwinka???
Martuchafrost chyba wesolo z Toba ma mezulek hhihih...ja to dopiero mam skleroze nawet nie bedac w ciazy..
Delfina mama juz przyjechala????opowiadaj co tam slychac i juz daj spokoj z pucowaniem i domestosem.. :-)
Jasnie Pani:)[/b] nawet sie nie obejrzysz a mezulek bedzie spowrotem,trzymaj sie cieplutko!!!
Dziewczyny Bablu jutro jedzie na interview,ma w czwartek rano,ale wtedy nie dojedzie,wiec spi w hotelu i zostajemy same z Vinee,wiec zapraszamy na party :-D
trzymajcie kciuki...w domu wszedzie papierzyska leza a Vinee tylko czeka ,zeby cos wykombinowac z nimi..
A zapomnialam napisac,ze dzis byla u nas health visitor(tym razem odwiedzila nas w domu nie musialam przynajmniej isc do przychodni) co jakis czas sie umawia na spotkania,zobaczyc co u nas,nastepny raz za 4 miesiace),w sumie to nasza dobra znajoma,posiedziala troche,Vinee bawila sie z nia w chowanego pod stolem i jej przynosila zabawki.. :-) Zapomniala przyniesc wagi i miarki ,zeby zmierzyc Vinee ,ale i tak ide w czwartek na szczepienie na baby clinic wiec sie dowiem.To tyle na dzisiaj newsow...
Caluski i milych snow..a jeszcze moze wpadne zobaczyc czy kasi.k sie rozdwaja!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 mar 2007, 01:04

hej dziewczeta
jak zwykle za pozno wpadlam... wybaczcie... praca do 22-ej hihi a potem musielismy z mezulkiem pogadac i ogladnac najnowszy odcinek prison break ( w polsce skazany na smierc) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

foteczki dzieciaczkow naprawde sa swietne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .... takie slodziutkie te wasze malenstwa..... i rosna w oczach.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale macie fajnie... juz odchowane dzieciaki..... zdrowe i sliczne

Kasik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz wszyscy zyjemy twoim porodem.... wlasciwie lada dzien .... kwiecien juz w niedziele... wiec moze dasz rade jeszcze calo pochodzic do nastepnego miesiaca.... hihi
zdawaj relacje na biezaco.... i trzymaj sie dzielnie!!!

martuchafrost ale mnie rozbawilas... jestes najbradziej zakrecona ciezarowka o jakiej slyszalam.... nie wiedzialam, ze w ciazy moze byc tak zabawnie... hihi :ico_smiechbig:
to twoj mezulek ma wesolo z toba... co dzien nowa niespodzianka na talerzu hihi
je tez do roztrzepanych naleze ( obciazenie genetyczne hihi ) ale z toba przegrywam totalnie hihi

JasniePani gratuluje decyzji... :ico_brawa_01: mam nadzieje , ze bedziecie zadowoleni... to budujace,ze zdarzaja sie jeszcze rodacy, ktorzy wracaja do ojczyzny..... tylko te 3 tygodniowe rozstania....

Lucy co z toba ciezarowko???? :ico_ciezarowka: hihi moze spadek cisnienia....???? ja niby ok, ale ten tydzien czuje, ze bedzie ciezki.... dopiero wtorek, a wydaje sie,ze juz czwartek.. masakra..... chyba juz zyje swietami i holiday'em hihi i dlatego tak mi sie nie chce i co chwila spogladam na zegarek... dlaczego czas w pracy nie leci tak szybko jak w domu???? hihi
i ciesze sie, ze udalo cie sie ustalic juz termin spotkania w konsulacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia to mile, ze Lenka nazywa mnie mama.... moze jestesmy podobne???? hihi jeszcze nikt tak do mnie nie mowil... i to dziewczynka... czyzby to jakis znak???? na adasia tez dziewczynki ostatnio sie zapatrzyly.... kto wie.... hihi :-D :-D

zmykam do spanka....
do jutra buziaki papa

p/s Kaskik jakby co to pamietaj.... PUSH PUSH PUSH!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 mar 2007, 06:32

ja wlasnie do pracy lece,zajrzalam zobaczyc czy kasik rodzi hihi ale na razie cisza

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 mar 2007, 09:34

hello kobietki moje kochane!!!!! dzieki za pocieszenia :ico_olaboga:
za moje roztrzepanie, nie bede wam mowic co dzis zrobilam bo znowu powiecie ze przegrywacie ze mna :ico_smiechbig:
i tak! macie racje! moj Jacus ma super wesolo ze mna, i dzieki Bogu taki cierpliwy i smieje sie z tego.
i nadal mnie meczycie o zdjecia, ale obiecuje ze sie poprawie, w weekend wkleje foty moje i mojego brzusia, bo to bedzie moj pierwszy weekend wolny od dwoch miesiecy ( non stop praca), wiec teraz to nadrobie bo wyciagne mojego w plener i porobimy foty
pozdrawiam Was goraco
teraz robie :ico_pranko: a potem ide spac bo jestem znow po nocce
buziale kochane
Ps co tam z Kasikiem? juz rodzi?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 mar 2007, 10:49

kasik chyba jeszcze nie rodzi, bo ilonka juz by nam dosniosla :ico_haha_01:
kasia, a co lenka tez na madziorke mam mowi.bo to ja pisalam ze konrad jak jej zdjecie zobaczy to mama mowi.cos mi sie wydaje ze to Lucy namieszala,ale jako ciezarnej wybaczam.
musze spadac

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 mar 2007, 11:18

melduję, że jeszcze nie rodzę... i na razie kompletna cisza więc możecie odetchnąć :ico_haha_01:

zaraz jade do centrum z mężem pozałatwiać kilka spraw i uzupełnić zapasy w lodówce... wpadne potem... papa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 mar 2007, 11:56

witam ja dzis leniuchuje natus spalk od 21 do 9 :ico_szoking: juz 3 noc z rzedu a ja z nim :-D no ale jak sie ma taka pizame to jak tu nie spac :-D dumna mama prezentuje synka w kolekcji nocnej - zdjecia z wieczorka :-D
http://quick.holdthatpic.com/72755
http://quick.holdthatpic.com/72756
http://quick.holdthatpic.com/72757
http://quick.holdthatpic.com/72758
http://quick.holdthatpic.com/72759
http://quick.holdthatpic.com/72760

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com
jejku znowu falstart :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 mar 2007, 13:45

sliczna pizamki.... Natus boski....

byc moze lucy cos pokrecila... sorki... to moze jednak synek bedzie.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lece dokonczyc obiadek.. zapiekaneczke ryzowa z ogorkami kisoznymi cebulka papryka serem i kukurydza.. dla zainteresowanych sluze przepisem.... pyszna..

do wieczorka papa :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 mar 2007, 14:31

No i pozegnalam Jasnie Pana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ale sie strasznie na lotnisku rozkleilam, az wstyd przed bratem mi bylo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: potem go przekupic chcialam, zeby nic tacie nie mowil, bo dopiero bym sie szyderstw nasluchala. Bo moja rodzina mysli, ze jestem jej najtwardszym uczuciowo i emocjonalnie ogniwem, a tu taka wtopa :ico_wstydzioch: I teraz to juz wam zadnych zdjec nie wkleje, bo nie ma mi kto zrobic :-D

Kasi.k, juz myslalam, ze rodzisz, bo sie nie odzywalas..... a tu jeszcze czekac musimy :ico_placzek:

Nathan jak zwykle zdjecia-klasa, ale ja juz chyba slepne!! Ogladam je sobie i na trzecim jest reka z obraczka i ja myslalam, ze to jego reka i ze mi go juz Julka ozenila :-D

martuchafrost ty pisz co nowego narozrabialas. wszystkie sie chcemy posmiac :ico_oczko: , a za zaproszenie na obiadki bardzo dziekuje, ale chyba teraz mam troszeczke za daleko.... Poki co bede sie stolowala u mamy, na szczescie mam blisko.

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

28 mar 2007, 14:37

Witajcie lsencje!!!
Fotki superasne !!!!
Dla Wsztstkich Mamusiek i ich Pocieszek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
U nas wszystko ok. Zalatwiam juz pomalutku sparawy zwiazane z naszym wyjazdem do Polski (zakupki, prezenty itp, itd). Bardzo sie ciesze na sama mysl o PL, stesknilam sie niesamowicie.
A gdzie delfina nasz pracus??? pewnie rodzinka przyjechala i nie ma jej sie co dziwic, niech sie nacieszy !!! delfinko jak wpadniesz chociaz na chwilke kliknij jak tam rodzinka??? pozdrowienia gorace dla Twoich bliskich !!! :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość