Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 lis 2008, 22:20

Dziewczyny wsadzilam kacprowi tego czopka do dupci wczoraj rano ok.11 i robil mi kupki caly dzien w tym jedna porzadna ale dzis po poludniu walna taka kupe ze koniec tylko ze tam byl ten czopek wiec nie wiem on sie chyba powinien rozpuscic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a ja mam dola siedze sama w domu a Piotr pojechal do siostry z mam swoja i pija chcieli mnie wziasc z soba ale ciekawe jak mam sie tluc po ludziach z 1 miesiecznym bobasem, wogle on mnie tak wku%^$^$ ostatnio ze mam ochote go w nonono kopnac jak jakis debil; sie zachowuje :ico_puknij: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 lis 2008, 03:07

Kochane!!!
Wybaczcie, ze sie tak nie odzywam, śledzę was na bierząco, ale nie bardzo mam jak napisać...ale o tym później...Syn mi się zepsuł, albo go podmienili... :ico_olaboga:

Pojawiło się kilka tematów, więc się odniosę...

sarenka, bidulek ten twój Synek :ico_placzek: ale sie musi czuć samotny... :ico_placzek:
miszka, dzieki Bogu że jest lepiej :ico_sorki: jesteście dzielne mamuski i musicie być z siebie dumne :ico_brawa_01:
Poważnie!!! potrafię sobie wyobrazic co musicie czuć...Boże...pewnie wam serce peka, jak widzicie że nie możecie nic pomóc swoim maleńkim Bejbikom :ico_placzek:
Ja dziekuję Bogu każdego dnia, że Alus jest zdrowy :ico_sorki: i błagam Go, żeby tak zostało...często tez lapie mnie jakaś paranoja, jakieś potworne wizje wypadków i niebezpiecznych incydentów :ico_olaboga: wtedy taż modlę się żeby to sie nie stało...i trochę mi lepiej...

szczepienia my mielismy szczepienie BCG w czwartek. Alex tylko lekko pisnął i spokojnie zasnał w wózku. dzielny facet!
rumakowanie...chciałam zainicjować jakąś akcję dziś, z okazji pierwszego miesiąca Kropka...no i nie chce mi się...nie mam siły po całodziennej walce z Synem i kilkugodzinnej akcji "zaśnij wreszcie"...nie chcę żeby to było tak na szybkiego i byle jak...w koncu to "pierwszy raz" i powinien byc wyjatkowy...
witamina D dzięki za przypomnienie-muszę spytać GP na kontroli w 6 tygodniu, czy mam ja podawać :ico_noniewiem:
łzy-Alus też już pyknał parę łez. na moją zgubę, bo teraz jeszcze trudniej go wytresować bez bólu serca... :ico_oczko:
noszenie, my prawie wcale nie nosimy Alka. Tylko tyle, co konieczne, no i tata odrobinę po powrocie z pracy. Bron Boże lulanie i inne bajery :ico_nienie:
na razie jest gites, ale z 7-8 kilowym klockiem nie będzie juz tak różowo. Dlatego wolę dmuchać na zimne i nie przyzwyczajać.

co do "zepsucia" mojego Syna...byc moze jest to osławiony kryzys 1-go miesiaca...ponoć dziecko jest wtedy strasznie związane z matką i ciężko przeżywa rozłąkę, zwłaszcza że wyostrzaja mu sie zmysły i dodatkowo bombardowane jest wszelakimi bodźcami. Pojecia nie mam...grunt, że czuje sie znowu 2 w 1...Tyle że Alex nie jest w brzuchu, tylko na brzuchu...sytuacje utrudnia fakt, że On teraz bardzo mało śpi w dzien...chyba włączylo mu się nareszcie to ciążowe ADHD. Więc trzeba do Niego ciagle gadać-potrafi nawet łaskawie odpowiedzieć i bardzo go to bawi-najczęściej "bu" i "ła". Niestrudzenie trenuje również pompki-czyli podnoszenie główki, poza tym próbuje sie przemieszczać, co nieco mnie przeraża... :ico_olaboga: podnosi sie na rekach i odpycha sie z całej siły nogami, potem podkurcza kolana i znów sie odpycha :ico_olaboga: i wierzcie mi-potrafi tak pare centymetrów sie przemieścic :ico_olaboga:
No i uznaje spanie wyłącznie na mojej klacie :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-11-09, 02:24 ]
piszę dalej...jestem w samym centrum walki z Synem, wiec nie bardzo mam jak pisac...

no więc Alek śpi tylko na mojej klacie, góra pół godziny. nawet pograżony w głebokim snie, jakims cudem załapuje kiedy go odkładam do koszyka...no i w polowie drogi do lazienki łapie mnie jego wrzask...jem "w locie", generalnie wiode zycie w łózku...w zasadzie nie powinnam do konca narzekać, bo troche mi sie to przyda-nadal jestem chora...a zaczeło sie dwa tygodnie przed porodem. Nawet antybiotyki nie pomogly... :ico_olaboga: kaszlę, potwornie boli mnie gardło, czasem łapie mnie lekka goraczka (36.8), nie wiedziec czemu leci mi krew z nosa...po raz pierwszy w zyciu....
krotko mówiac-niewatpliwie mam wycieńczony organizm, ale niewiele moge z tym zrobić. Nikt nie moze mi pomóc, bo nikogo tu nie mam. A z rodzona siostra mam tak zarabisty kontakt, ze Alka widziała po raz pierwszy 2 dni temu-wpadła "po drodze" na pół godziny dosłownie...Mąż wraca z pracy o 21-22, więc trudno od niego wymagac ze odegra rolę wybawcy...no nic...troche mi ciężko, ale bez przerwy powtarzam sobie ze to nie potrwa wiecznie. I kiedys zatesknię za spiącym mi na brzuchu Synkiem...bo szybciej niż jestem sobie w stanie wyobrazic, Alex dorosnie i ciężko go bedzie namówic nawet na przytulenie....

a w nocy...akcja "przytul, uspokój i odłóż"...własnie mija trzecia godzina...ale bedę twarda...może... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-09, 03:01 ]
ok...pierwsza faza chyba za nami...tak w ogóle to zauwazyłam pewna prawidlowośc-Alek ma ta deprechę między 23 a 1 w nocy, dokładnie wtedy kiedy wykazywał najwiekszą aktywność w ciazy :ico_noniewiem: cóz...powoli i konsekwentnie..przestawimy go na tryb "spanie"

[ Dodano: 2008-11-09, 03:03 ]
acha..prawie zapomniałam-
stawiam :ico_tort: bo mój Syn ma juz miesiac :ico_szoking:
jak to szybko minęło...a w ciązy, zwłaszcza pod koniec, kazdy tydzień, ba-każdy dzień, wydawał się wiecznością :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-09, 03:10 ]
jeszcze jedno-jak tam z kolorem oczu u Was? Alex ma ciagle granatowe, ale troche mu jasnieja...co jest dla mnie szokiem, bo raczej nie nastawiam sie na to, ze odziedziczy mój kolor oczu :ico_szoking: genetycznie sprawe analizując sa male szanse, bo mój Pio i cała jego rodzina maja brązowe oczy...ale bedzie szok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 lis 2008, 11:34

Czesc dziewczyny. To ja juz jako szczesliwa mamusia :-D
W srode urodziłam syneczka Filipka wazy 3680 i mierzy 57 cm, jestesmy przeszczesliwi. Ciezko było bo mały nie chciał wychodzic, kroplowki i zastrzyki na prowokacje nic nie dawały, i zaczeło spadac tetno malutkiemu, groziła mi cesarka, ale postanowili przebic mi wody i dac jeszcze jedna kroplowke, to pomogło, odrazu po przebiciu dostałam skurczy, boł był straszny, ale naszczescie wszystko dobrze sie skonczyło :ico_sorki:
Zdjecie wkleje jak bede miała troszke wiecej czasu, bo wczoraj wyszłam ze szpitala. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lis 2008, 12:38

WiolaOGROMNE GRATULACJE :ico_brawa_01: widzialam synka na NK przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zircano to masz przeboje w nocy :ico_olaboga: masakra :ico_olaboga: wychodzi na to ze Kroipek nie spi w dzien i nie spi w nocy :ico_noniewiem: ale tak jak mowisz z dnia na dzien bedzie lepiej :ico_sorki: Iga sie tak zmienila jak miesiec skonczyla :ico_sorki: juz ma tak poukladane pory spania i jedzenia ze sama w szoku jestem :ico_sorki:
musze Wam powiedziec ze ja mialam tylko jedna nieprzespana noc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Adiamnie tez Marcin wkurza :ico_zly: dlatego jak sie uda juz na poczatku grudnia spadam do PL :ico_brawa_01:
a co do sexiku to tak jak mowilam wczesniej ja dopiero za miesiac najwczesniej :ico_chory:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 lis 2008, 15:07

wiola85, kochana-nareszcie!!!! czekam na fotki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta81, Aluś śpi w nocy tyle że dopiero po 1 :-D nawet 5-6 godzin. Więc nie moge narzekac, choc zalezy mi na tym zeby jednak zasypial ok 11. EWiec pracujemy nad tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

09 lis 2008, 16:18

witam!
a mój synus spi juz nawet do 6!!*(ostanie dwie noce) od 21! takze ja wogóle nie nazekam,troszke w dzien częściej je ale to zrozumiale,bo w nocy nie je! ale waga ok,wiec mam sie nie martwic!takze ja jestem szczesliwiutka!
wiolaGRATULACJE Z NARODZIN DZIDZIUSIA! :ico_prezent: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 lis 2008, 17:27

wiola85, super gratulacje kochana czekam na fotki Filipka ,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 lis 2008, 20:32

dziewczyny przez pomylke wzielam pyralgine zamiast paracetamolu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: szybko odciagnelam troche pokarmu, i nie wiem co dalej bo tego brac nie moge wiecie ile czasu trwa oczyszczanie mleka kiedy znow moge dac cyca??????????????????????

[ Dodano: 2008-11-09, 19:39 ]
Wiola kochana gratulacje dopiero teraz doczytalam czekam na foty syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 lis 2008, 20:57

Wiola gratuluje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-09, 21:01 ]
A my tak szybciutko :) moja mala to aniolek tfu tfy :) nadziwic sie nie moga, ze potrafi caly dzien byc tak cichutko i nie plakac..dopiero kolo 18, 19 ma taka chwilke gdzie pomarudzi ale moze z 5, 10 minut max :))

Spi w nocy z przerwami co 4 godziny na jedzenie :) juz mi nie marudzi w nocy odkad zaczelam ja klasc na brzuszku do spania :) czasami z godzinke musze jej poswiecic ale tylko odkladam do lozka i gladze po brzuszku : )

A teraz zmykam ja kapac bo sie troche zasiedzialysmy przed kompem :D Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lis 2008, 21:19

Adianiestety nie mam pojecie kidy to do pokarmu przeniknie :ico_noniewiem:
ale moze napisz to pytanie w pilnych temetach i jakas dziewczyna bedzie z forum wiedziala i Ci odpowie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-10, 13:53 ]
:ico_noniewiem: ale cisza dziewczyny gdzie jestescie :ico_sorki:
ja wlasnie wybieram sie do dentysty :ico_chory: siostra zostaje z mala
ona teraz na popoludniowe spanko :ico_sorki: wiec powinna 3 godzinki spac ale to nigdy nie wiadomo tak do konca :ico_oczko:
a ja minimum godzinke posiedze u dentysty z dojazdem to 2 lekko wyjda :-)
no nic niech sie siostra sprawdza :-)
a tak to u nas pada...juz od wczoraj i niestety jutro juz siostra do domu jedzie :ico_noniewiem: znowu bedziemy same :ico_noniewiem:
Iga od tygodnia rano mi sie tak ciagle smieje jak ja ubieram myje i puszczam piosenki Pana Kleksa :ico_brawa_01: nie moge z niej i sama sie smieje -oststnio tylko ona mi humor poprawie bo te zbedne kilogramy ktore jeszcze zostaly spedzaja mi sen z powiek :ico_zly: i do depresji doprowadzaja bo jak patrze w lustro to rycze :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości