MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

20 maja 2009, 11:59

Witajcie dzisiaj taka piękna pogoda a my musimy z Kaculom do piątku w domu siedzieć oj szkoda :ico_olaboga: bidulek wczoraj miał wysoką gorączke wogóle nie chciała odpuscić chyba dopiero po 4 godzinach mu przeszło.
Wracając do spania to od początku próbowałam nauczyć mojego Kacperka żeby sam usypiał i do tej pory jest z tym problem popołudniu to już za skarby świata sam nie uśnie usypia na rękach.boje sie jak to bedzie jak pójde do szpitala?bardzo bym chciała zeby go można było położyć i on by sam usnął, bez przytulanek :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 maja 2009, 12:03

oj my tez mieliśmy z tym straszne problemy, ale stopniowo, stopniowo... najpierw tulilismy, potem tylko głaskaliśmy... ale naprawde problemy się skończyły jak zaczął się przestawiać na 1 dzremkę, bo 2 było za dużo a jedna jeszcze trochę za mało, więc padał wykończony, zanim głową poduszki dotknął i już mu było wszystko jedno.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 maja 2009, 13:01

Witajcie

Ja zaraz zabieram sie za pyzy wiec tak na chwilke wpadlam was doczytac.

A ja sobie jakos nie wyobrazam wlasnie biegac do drugiego pokoju na karmienie, toc rano bym nie funkcjonowala, a teraz przy 2 w dzien nie odespie.
a jak nie patrzec trzeba w dzien sie naganiac przy 2 maluchow , bo ja juz od 3,5 roku w domu siedze , wiec tez sie inaczej podchodzi jak sie pracuje, 3,5 roku bez przerwy z dziecmi to na prawde trzeba psychiki :ico_haha_01: , nie ale pocieszam sie ze wiecej za mna teraz ostalo jakies max 3 latka w domu :ico_oczko: i swoje odsiedzialam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

21 maja 2009, 09:48

hej czy któraś z Was używa lub używała maśc do nóg Emo-żel MAx bo ja mam problem z naczynkami na nogach i wyczytałam że jest ona przeznaczona dla kobiet w ciązy i może któraś wie czy przynosi ona jakiś efekt :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

21 maja 2009, 14:30

MonikaSko, nie mam pojęcia, ale jeśli jest przeznaczona dla :ico_ciezarowka: to może warto spróbować.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 maja 2009, 19:35

Ja też nie słyszałam o tej maści.

Co do karmienia w nocy, to Matiego dzielnie właśnie tak mi się udało chodząc do drugiego pokoju. Zapalałam sobie lampeczkę i czytałam pół godzinki gazetę i tak 3 razy w nocy:) można się przyzwyczaić. Teraz sama nie wiem jak to zrobić. Nie chcę by mały usypiał przy piersi bo będzie się budził wiele razy więcej gdy nie zje więcej tylko possie i uśnie. Według mnie to dopiero można chodzić jak cień w dzień:) także wstawać będę na pewno jeszcze tylko nie wiem czy w sypialni czy do drugiego pokoju.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

22 maja 2009, 20:59

Baby jak tak dalej pojdzie to nasz watek upadnie :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga:

U nas przed 18 przeszla taka burza ze szok :ico_szoking: :ico_szoking: bylo czarno jak w nocy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 maja 2009, 21:30

Ewka_82, nie upadnie nie upadnie :ico_oczko: :ico_oczko:

Ja nie pisze bo kiepski humor , ze wzgledu na coreczke mojej kolezanki , ale dzis zadzwonil do mnie jej maz w lepszym nastoju ze jest juz lepiej, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dzis beznadziejna pogoda , ciagle padalo
Bylam z chlopakami na spotkaniu dzieci z mamami jak zwykle fajnie bylo
A jutro jedziemy na przyjecie urodzinowe do Milana kolegi

Ja sie dobrze czuje, choc ze 3 dni pod rzad musialam wieczorem no spe wziac , bo brzuch bolal a zwlaszcza jajnik, moze z przemeczenia, choc dzis mialam wiekszy wycisk od chlopakow i brzuch nie boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 maja 2009, 13:05

U nas przed 18 przeszla taka burza ze szok :ico_szoking: :ico_szoking: bylo czarno jak w nocy :ico_olaboga:
u nas przeszła o 3 nad ranem. Ale tak nagle lunęlo, że oboje z A. wyskoczyliśmy z łóżka - równocześnie hihi i to wlaściwie sam deszcz i wichura. Pod koniec tylko trochę pogrzmiało.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 maja 2009, 16:13

A ja właśnie dziś skończyłam kurs i jestem wolna jak na razie od nauki. Pozostaje certyfikat za jakieś 3,4 latka:) muszę się mocno zmotywować i dzieciątka odchować:)

U nas pogoda też do kitu. Raz kropi, raz wiatr, raz słońce. W sumie siedzimy w domu bo Mateuszka od wczoraj coś bierze. Robi rzadkie kupki. W nocy miał gorączkę. I jak przyjechałam w dzień troszkę też. Jeść za bardzo nie chce. Wypił 2 kubki mleka i zjadł pół suchej bułki. Teraz troszkę ożył i wziął się za zabawę:)
Jestem dziś taka dumna z małego. Wczoraj mąż kupił mu używany rowerek i jeździ już na dwóch kółkach. Jak wjechałam na podwórko autem to aż się popłakałam i z podziwu nie mogłam wyjść, że 3 latek może kół po bokach nie potrzebować:)

Właśnie zrobiłam serniczek na zimno i już się chłodzi także zapraszam:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość