gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 cze 2012, 23:51

umiera moja babcia
bardzo przykre. Pamiętam jak babcia moja umierała na raka. I tak leżała w łóżku i to było takie przytłaczające bo ona tylko na śmierć czekała. A jeszcze pod koniec strasznie cierpiała tylko na morfinie :ico_placzek:

agesss, witaj znowu :ico_brawa_01: z nogami też Ci za bardzo nie pomogę. Chyba najlepiej to dużo nie chodzić i nogi do góry tylko to mi przychodzi do głowy.
Mamusia28, polog nie jest gorszyod ciazy.
dla mnie najgorsze były hemoroidy :ico_zly: gdyby nie to to się rewelacyjnie czułam nic nie doskwierało. Chociaż jeszcze na początku brzuch bardzo bolał tak okresowo jak macica się obkurczała. Ale źle nie było.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 cze 2012, 08:22

Witam serdecznie z :ico_kawusia: gorącej herbaty i śniadankiem :-D

zaraz muszę się zebrać do pracy zawieżć L4 i podbić książeczkę bo nie ważna już :ico_olaboga: co za imbecyl wymyślił podbijanie co miesiąc jak by raz na 3 nie można :ico_zly: :ico_puknij:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 cze 2012, 09:50

Mad., A czy zaraz po porodzie bede mogla zrobic baleyage? Ja nie moge na siebie patrzec od kilu miesiecy nie bylam u fryzjera:(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 cze 2012, 10:04

Mamusia28, mozesz nawet teraz isc ;-)
A po porodzie i tak bedzie Cie czekac podciecie wlosow, bo sa zniszczone... a okolo 3 miesiace od porodu zaczynaja wypadac garsciam...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 10:18

witam z kawa i lodem. wstałam dopiero bo przedtem o 4.45 pobudke miałam, nie usnęłam już ale jak smyka do pkola odstawiłam to padłam spać.
Aniula, dziś termin, jak tam? :ico_haha_02: ale Ty i tak za max 3 dni utulisz Polę, nawet jak jeszcze sie turlasz :ico_brawa_01:

co do babci to jej wysiada serce, nie ma dla niej szans raczej, jesteśmy w sumie gotowi na tel w każdej chwili ale dla mnie to jakieś podwójnie przykre że czekam na dwa tak skrajne wydarzenia :ico_placzek:

co do połogu to ja sie chyba szybko pozbierałam po juniorku, teraz na razie nie myslę. Bardziej myslę o tym co mnie czeka na porodówce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 cze 2012, 10:19

A czy zaraz po porodzie bede mogla zrobic baleyage?

Spokoujnie mozesz teraz zrobic. Farby nie przenikaja do dzidziusia i sa zupelnie bezpieczne.

Marta26 bardzo mi przykri z powodu babci :ico_placzek:
a okolo 3 miesiace od porodu zaczynaja wypadac garsciam...
Najgorzej... :ico_olaboga: Chociaz np moją mame to omineło,wiec po cichu licze,ze moze mnei tez :-)

ja sie czuje naprawde coraz mniej atraykcyjna,a raczej wogole. Wczoraj siostra męża - 13 latka wita sie ze mną " Czesc Grubasie" bezczelna gówniara zaprzeproszeniem. Ja rozumiem zarty zartami,ale ja jej kolezanką nie jestem i jestem kilkanascie lat od niej starsza wiec bez przesady... troche kultury. Tesciowi sie głupio zrobiło strasznie za nią...
ehhh

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 10:30

" Czesc Grubasie"
:ico_haha_01: powiedz takiej że Tobie figurka wróci a jej rozumu nigdy nie przybędzie :ico_oczko:
mój mąż jak mówię że w lecie będę laseczka to z politowaniem głową kiwa, nie wierzy we mnie :ico_nienie:
mnie przeraża podejście mojego syna do mnie teraz,czuje biedaCTWO że coś sie wydarzy bo na krok nie chce odejść ode mnie :ico_olaboga: wczoraj z moją mama był na procesji, dzwonił dzwoneczkiem a ciągle buzia w podkówkę bo on by chciał do mamy. nie chce chodzić do ulubionej cioci bo sie boi że mama w tym czasie do szpitala pojedzie. i zapowiedział że on pojedzie z nami do szpitala.także raczej czeka mnie poród bez M. bo na siłę małego nikomu nie zostawię, nie miałabym serca. w szpitalu wtedy będzie na pewno ryk, ale M. go jakoś uspokoi a inne osoby to nie wiem. najlepiej chyba żebym rodziła jak on w pkolu, to choć chwile M. by ze mna posiedział:ico_olaboga:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2012, 11:03

Witam sie 2 w 1 :ico_ciezarowka:

Marta26, Tak dzis moj termin :ico_brawa_01: wlasnie wrocilam z wizyty jak przez weekend sie nie rozpakuje to w poniedzialek mam sie stawic do szpitala na 8.00 rano nadczo pobadaja sprawdza i zdecuduja czy beda ciac w poniedzialek czy wtorek :ico_haha_01:
A ty kochana kiedy wybierasz sie na porodowke??????
Wspolczuje sytuacji z babcia :ico_pocieszyciel: niestety taka jest kolejnosc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 cze 2012, 11:06

A ty kochana kiedy wybierasz sie na porodowke??????
we wtorek. ale tylko na ktg i pewnie bliski kontakt z paluchem gina :ico_chory: jak mi przy badaniu zechce masaż szyjki zrobić to uciekam oknem, dobrze że to parterowy budynek :ico_haha_01:
a tak serio to czuję że Malutka się przygotowuje, mam coraz więcej skurczy itp ale pewnie szybciej się załapie na oxy niż ona dojrzeje do decyzji o wyjściu bez wspomagaczy :ico_haha_01:
fajnie że Ty za 3-4 dni utulisz Polusię :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 cze 2012, 11:15

we wtorek. ale tylko na ktg i pewnie bliski kontakt z paluchem gina :ico_chory: jak mi przy badaniu zechce masaż szyjki zrobić to uciekam oknem, dobrze że to parterowy budynek :ico_haha_01:
:ico_smiechbig: ty to jestes dobra hehe

kto wie a moze KTG cos pokaze trzymam kciuki &&&&&

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość