Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 lis 2008, 18:53

Iwcia 33 pisze:Kasia jest chyba w 37 tygodniu,to na kiedy termin nie powiem dokładnie


hmmm... no wlasnie wiem,ze cos kolo tego, a wolalabym znac date - bo mi tak latwiej liczyc :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

04 lis 2008, 21:33

:ico_haha_01: widzę,że i was zaczął interesować termin kasiulki. Ja już wcześniej spojrzałam, że wg kasiulkowego suwaczka jest w ciąży 37 tygodni i 2 dni, do rozwiązania pozostalo 20 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pewnie Wiktorek pójdzie w ślady Konradka i wkrótce powitamy go na świecie :ico_brawa_01:
kasiulka, nie zapomnij o nas :ico_nienie: Teraz możesz odetchnąć z ulgą.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

04 lis 2008, 23:11

Hej kochane...

Nie odzywałam się bo czasu mi trochę ciężko znaleźć - Bartek pracuje do późna, jeszcze go nie ma, ja sama zajmuję się panienkami :-D uwielbiam to zdecydowanie!! koleżanki mnie troszkę odwiedzały, ja siostrę np. dziś...

Na Wszystkich Świętych zostaliśmy tu, był cmentarz - zawsze palę białą świeczkę na opuszczonym grobie dziecka - ale w Lesznie trudno o taki grób - rodziny się opiekują, mieszkańcy itd. więc znalazłam najbardziej pusty i tam zapaliłam :-/ Pogoda piękna była... obiad u teściów (coraz mniej mnie drażnią, niemal w ogóle - szooook :ico_szoking: ) i już!

Edulitka, nie martw się tak już jest, moja Aga miała czarne zęby od kiedyś popularnego Kinder Biovital (nie wiem jak teraz), Patryk po niej i pewnie po butli mleka w nocy... Teraz piękne białe mają, ja za to miałam ok a max krzywe :-D Lili w nocy nic nie dawałam bo nie budziła się, Rozi odkąd skończyła 2 miesiące przesypia noce - więc też nie daję nic, zresztą nawet jak się budziły to nie wpadłabym, że pić chcą, ja w nocy nie piję to i trudno byłoby mi się domyślić :-D

Anetko - i jak?? wyniki już są kochanie??

Kasiulka - brzuszek super, fajnie że bardzo mało tyjesz w ciąży ślicznie wyglądasz :-D Konrad jak zwykle słodki :-)

Iwciu - jaki dół?? może czegoś potrzebujesz, może coś się stało?? czy tak po prostu dół, jakich ja np. mam kupę ostatnio - np. widziałam dwie piękne dziewczyny po dwudziestce, siostry i zaczęłam zastanawiać się czy mi dane będzie zobaczyć moje córki takie razem, dorosłe... czy i ja i one będziemy miały tyle szczęścia...

Felicity - przybij piątkę ;-) teraz to już mi nie wmówisz, że aniołkiem jesteś co?? :-D :-D

Maziu - jak Martynka zniosła wizytę??

Chloe - ja Cię rozumiem z tym - nic mi się nie chce, dot. pracy :-D bo mi to nawet wracać tam się nie chce ;-)

No i dla Oli od Mosob, buziaki :ico_tort: :ico_tort: - spóźnione a jakże u mnie to norma :-/

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lis 2008, 00:57

Maritko i Felicity-wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Maritko taki dołeczek tak po prostu,wszyscy mnie wkurzali,ja wszystkich pewnie też i tyle... :ico_zly: .Już niedługo Twojej młodszej królewny 1 urodzinki :ico_brawa_01: ,jak to zleciało :ico_olaboga:

idę spać,bo mi się papa :ico_spanko: drze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 lis 2008, 01:06

Czekałam aby złożyć życzonka solenizantką i być pierwszą ale Iwcia mnie wyprzedziła :ico_haha_01: , no ale chyba nie chodzi o to kto pierwszy ten lepszy ale o życzonka dla naszych solenizantek :-)
Maritko, Felicity - 100 lat :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :sylwester: nie ważne ile lat kończycie cieszcie się kobitki życiem :gitara: :509: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 lis 2008, 08:53

Witam no nie pierwsza :-D Wszystkiego najlepszego dla solenizantek Maritko i Felicity dużo siły i usmiechu wam życze, mega słonecznych dni i pociechy z dzieciaczków :ico_tort: OOOOOOOOOO jak to szybko zleciało dopiero co Kasiulko nam powiedziałaś o ciąży a tu już do porodu się szykujesz :ico_brawa_01: Iwciu ja też jeszcze nie byłam na bilansie z Matyldzia też się tego obawiam. A co do szczepień maluszków to teraz chyba narazie niema rzadnego :-) A Martynka moja dobrze się czóje troche ją wczoraj ta rączka bolała, ale dziś jest oki. Nieposzła dziś do "0" bo pani dr powiedziała zeby posiedziała w domu :-) U nas zapowiada się fajny dzień, bo słoneczko gdzieś się przebija. No to spacerek wskazany :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 lis 2008, 10:06

Marta ściągnęłaś mnie :-D nie mam ostatnio weny na pisanie i wybacz...I Dla Ciebie i dla Felicyty SPÓŹNIONE,ALE SZCZERE ZYCZENIA Z OKAZJI URODZINEK. :ico_buziaczki_big: przedewszystkim spełnienia marzeń i zdrówka.Mówią,że reszta sama przyjdzie :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

to ja was zapewnię,że nie ma się czego bać na tym bilansie 2-latka.Ot zmierzą,zważą i zapytają o rozwój.Przynajmniej u nas tak było. Przecież na siłę nie będą szczepić,jeżeli tego nie planowałyście.Jak wszystkie szczepienia z podstaw zrobione to kolejne dopiero za 3,5roku.

ja na pneumokoki i meningokoki nie szczepię.U nas nie zalecają.Lekarka tylko potwierdziła,że to tylko zbijanie kasy.

byliśmy w piątek u kardiologa.Joachim szczuplak więc jak go badają,to serduszko bardzo dokładnie słychać.I jest szmerek,ale taki malutki,że nawet ekg nie wykryło,tylko jak się lekarka dokładnie wsłuchała.Ostatnio jakiegoś wirusa miał i był osłabiony.Serduszko z gorączki i osłabienia organizmu bardzo szybko biło i dlatego lekarka słyszała szmerek troszkę mocniej.Za rok kolejne badanie tak dla pewności.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 lis 2008, 11:23

Hej kobietki :ico_haha_01:

Ja też się dołączam do życzeń urodzinowych dla naszych kochanych koleżanek :ico_tort:

Piszę szybko i spadam, bo brzuch mnie boli... ze strachu Byłam wczoraj u gina. Pytam go kiedy mogę odstawić tablety, on mówi że w niedzielę. Mówię mu, że nic się u mnie nie dzieje, żadnych skurczy, że brzuch zamiast w dół to w górę mi idzie i że jeszcze mam zatwardzenia i czy przez ten CORDAFEN macica mogła mi się aż tak wyciszyć że urodzę dopiero w 42 tygodniu????

Zaczął mnie badać, widzę że śmieje, zirytowana pytam "co go tak bawi?". Na to on: "Pani się martwi o poród? Ja nie wiem czy donosi pani do końca 38tc, bo rozwarcie jest już na 3cm".

Wieczorem dostałam rozwolnienia i wymiotów, boję sie przeokrutnie :ico_olaboga: Termin mam na 24 listopada.

I nic Wam więcej nie napiszę, musicie mi wybaczyć :-)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 lis 2008, 11:40

Witam i dziekuje za zyczenia. Stawiam :ico_tort:

kasiulka, to jak Wiktorek sie pospieszy, to bedzie Skorpionkiem - jak my z maritka :-D (bo jakbys doczekala terminu, to juz Strzelec :ico_oczko: )

anetko, dobrze,ze u Joachimka wszystko ok.

maritko, to ja Cie podziwiam,ze tak sama lubisz siedziec. A ja nie moge wytrzymac az moj wroci z pracy o 17:30 :ico_wstydzioch: Ale ja tu sama z dzieciakami siedze i ciesze sie,jak chociaz listonosz do nas przyjdzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-05, 10:43 ]
kasiulka Co do rozwarcia - to ja jak mialam 3 cm w piatek rano, to z soboty na niedziele urodzilam Filipka :ico_haha_01: Ale my to po terminie juz bylismy :ico_oczko: ....

Swoja droga - gdybys urodzila 8-mego, to Wiktor mialby urodziny tego samego dnia co moja mama :-D

Baaa - no chyba,ze podoba Ci data 5.11.2008? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 lis 2008, 11:44

dziękuję za życzenia - kochane jesteście :-)

Kasiulka - to dawaj, nie bój się - dziś jest super dzień - 5 listopada rodzą się same superowe osoby :-P

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość