Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 mar 2011, 22:24

Znów miałam kilka stron do nadrobienia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NowaSejana, artykuł bardzo fajny :ico_brawa_01: To ja mam jeden objaw - większy apetyt :ico_haha_01: Chyba ze 2 tygodnie temu mi się zaczęło i ciągle jestem głodna :ico_olaboga: Ledwo zjem coś i dalej mogła bym jeść :ico_olaboga: Oszaleć można :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

tabogucka, współczuję tej siary :ico_sorki: ja tak miałam w pierwszej ciąży,że normalnie co chwilę musiałam koszulki i staniki zmieniać,bo takie plamy wielkie się robiły mimo tego,że wkładki miałam,a w nocy to była masakra... Budziłam się z taką skorupą na koszulce, do tego prześcieradło mokre i M. :ico_olaboga:
Teraz siarę mam od 22 tyg. ale nie wypływa, chyba,że sama spróbuję ją wycisnąć :ico_oczko: :ico_oczko:

aneta11, trzymam mocno kciuki,żeby to były bóle zwiastujące poród i w nocy,żeby Cię zebrało w końcu :-D :-D :-D

A ja byłam z córą na polku 3 godziny i jak wracałyśmy do domu to myślałam,że padnę i już nie wstanę... Stopy mnie bolały i kręgosłup od samej szyi po tyłek... :ico_olaboga:
Ale na szczęście wystarczyło,żebym usiadła i ból sobie poszedł :ico_sorki:
Później byłyśmy u kuzynki Karolinki, wróciłyśmy po 20, baja, kolacja, kąpanie i spanie,a ja mam w końcu czas na forum :-D
Zaraz idę pod prysznic i pewnie się położę. Może coś w tv fajnego będzie,bo spać mi się nie chce :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 mar 2011, 23:03

Dobarnoc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Mi tak juz ta stopa spuchla ze 2 ostatnie palce sa sine :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: no nic jutro szpital i usg wszystko pokaze-nozke tez!!!
Troche mam pietra przed tym usg -nawet nie wiem czemu...czy dlatego ze podadza termin cc...czy moze synus sie odwrocil :ico_szoking: a to bylaby ogromna niespodzianka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-24, 22:08 ]
a o synku to wystarczy cos napisac i zaraz kopie -ale z jaka sila :ico_szoking:

i to co ze mnie" wycieka" to raczej nie sluz jakos tak inaczej wyglada na bieliznie i ma taki inny zapach !!! sorry za szczegoly-no chyba ze to ta zmiana w wydzielinie przed porodem... :ico_sorki:
teraz sobie ogladalam zdjecia dzieciaczkow z tych pozycji glowka do gory co to nozki przy buzi mialy i one po urodzeniu tez tak ptrafia nozki trzymac...smiesznie
http://wellreadreviews.com/wp-content/u ... Breech.jpg

Dobranoc

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

24 mar 2011, 23:24

Gwona-za 39tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

a ja cos spac nie moge;(:( :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 mar 2011, 23:30

ten artykul to jakby zbior wszystkiego co tylko sie moze zdarzyc :ico_haha_01: ja wcale w ten sposob nie wspominam skurczy swoja droga...

uuu, tabogucka, no to faktycznie cie pozamiatalo z ta noga, zeby az paluchy sine byly :ico_olaboga: dobrze, ze bedziesz jutro w szpitalu!

ja mam ktg z rana, nawet mi sie wstawac nie chce, wydaje mi sie to cale ktg bezcelowe i bezsensowne calkiem :ico_noniewiem:

no i Sejana, widze do przodu u was i fajnie ze lozeczko juz macie, my sie niestety bedziemy "oddluzac" przez najblizsze miesiace, ale o ile znowu nam sie nie przytrafi jakies nieszczescie to damy sobie rade...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 08:18

Dzien dobry!!!
a tu pusto... :ico_szoking: Moze na porordowkach pelno... :ico_oczko: trzymam kciuki :ico_brawa_01:
ja na 12 :30 dzis mam usg -mam nadzieje ze tak jak moja polozna mowila dzis bedzie konsultant i juz bedzie wiadomo co i jak i kiedy???
Ale zaczelam czytac opinie o tym szpitalu i polozniczym oddziale -i sa nienajlepsze-a ten nowy szpital kolo mnie ma ciut lepsza opinie-moze nawet nie tyle na porodowce co jest uwazany za czystszy :ico_szoking:
Ale te opinie o o starym szpitalu tez sa stare sprzed 4 lat...sama nie wiem jak tu podjac decyzeje...
Chyba umowie sie na cc w starym i zadzwonie do nowego izapytam co oni oferuja?
Kurcze jakas zestresowana jestem dzis tym wszystkim i nie wiem czy to zle nie wplynie na to moje cisnienie...a mam isc na kontrole... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-25, 07:46 ]
http://picasaweb.google.com/lh/photo/UX ... fcm2zFCBBg
Ciekawe czy syncio tez takie nozki bedzie mial??? to nic powaznego i przy masazu po miesiacu wraca do normy ... ale troche sie boje...

[ Dodano: 2011-03-25, 07:55 ]
a tu jest fajna fotka takiego maluszka...ale jak mu tak wygodnie???
http://nontoxsoapbox.com/wp-content/upl ... -photo.jpg

[ Dodano: 2011-03-25, 08:39 ]
Serio nikogo tu nie ma???

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 09:49

tabogucka, ale foty fajniutkie he he jak to maleństwo się tak uklada :-D
No to masz problem z tym szpitalem ale trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze :ico_brawa_01:
masz problem z tymi palcami eh... :ico_noniewiem:

Ja się dobrze dziś czuje i chyba nie jest to zwiastun że będę rodzić chyba że mnie weźmie z zaskoczenia :-D trochę sie obawiam bo nie cierpie szpitali a jak nie urodzę to mogą mnie tam trzymać trochę :ico_olaboga: dobrze mi się dziś spało nawet a mała się kręci więc jest wszystko ok :-)

Tak bardzo chcę już urodzić.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 10:28

Witajcie dziewczyny :-)

Ja dziś stawiam ogromnego :ico_tort: za 40 tydzień :ico_ciezarowka:

tabogucka, trzymam mocno kciuki,żeby wszystko poszło po Twojej myśli dziś i już ustalili termin cc (no chyba,że synuś się odwrócił) :ico_oczko:
Jak tylko wrócisz to pisz jak było :-D

aneta11, a kiedy by Cię wzięli do szpitala jak nic się nie ruszy ??
Ja we wtorek do gina po skierowanie mam iść i w środę na oddział :ico_olaboga: :ico_olaboga: Beznadzieja, ale co zrobić :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Fintifluszka, NowaSejana trzymam kciuki za dobre ktg :-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 mar 2011, 10:55

Aniaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 40 tydzien.
Trzymam kciuki zebys do srody z :ico_brawa_01: azyla urodzic.

tabogucka za Ciebie tez trzymam kciuki zebys wszystkiego sie dowiedziala dzis :ico_sorki:

A u nas dzis pochmurno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 10:57

Aniaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 40 tydzień
mam w środę przyjść jakby nic się nie działo i wtedy by mi dali skierowanie do szpitala :ico_olaboga: no ja bym wolała w weekend urodzić nie chce do szpitala :ico_placzek: no nic nie można zrobić niestety....

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 11:12

agusia22, no u nas dziś też niestety pochmurno :ico_noniewiem: wczoraj było tak fajnie mimo tego wiatru i myślałam,że dziś też na polku będzie można posiedzieć ale aż się odechciewa jak wyglądam przez okno :ico_noniewiem:
A jak się dziś czujesz ??

aneta11, no do środy jeszcze trochę nam zostało, więc trzymajmy kciuki za siebie,żeby wcześniej nas zebrało :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość