Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 kwie 2009, 18:13

ejustysia, dzieki wielkie
a jak ty sie czujesz

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

02 kwie 2009, 18:26

Ejustysia ma rację, dobrze,że jesteś wśród czekających mamuś.Poczekasz traszkę dłużej ale to i tak będzie wielka radość. Ejustysia ja piję po 3 litry dzienie a i tak strasznie puchną mi nogi i czasami dłonie ale to normalne w naszym słoniowym zaawansowanym stanie.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 kwie 2009, 19:36

fortunata_fofa, a nóżki wyżej trzymasz niż główke jak leżysz? to też powinno pomóc, ja nie robie nic i nie mam opuchnięc, ale ja to inna bajka, mnie nawet plecy nie bolą tyle, ze ja nawet teraz głową kolan spokojnie dotkne i szpagat zrobie więc pewnie to ma duże znaczenie.

Sabcia, a ja dziękuję, czuje sie już dużo lepiej, chyba czuje zbliżający sie poród bo coraz częściej mam skurcze i ogólnie nie jestem taka zniecierpliwiona, co prawda troche senność mnie męczy, ale ruszam sie więcej, sprzątam, piore itp:) Tylko palec mnie boli :( uderzyłam sie i mam cały spuchnięty

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

02 kwie 2009, 19:55

Ejustysia zazdroszczę braku opuchlizny.Mi brzuszek w schylaniu przeszkadza ale ja mam malucha główką w dół więc pupę mam pod żebrami i to od kilku dni wypchniętą więc nie moge się ruszać.

[ Dodano: 2009-04-03, 08:17 ]
Witam się porannie ale widzę, że straszne pustki, mam nadzieję, że nie siedzicie wszystkie na porodówce?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 kwie 2009, 08:34

fortunata_fofa, no ja juz jestem ......wczoraj prawie cały dzien poza domkiem .....wieczorem byłam taka zmeczona ze miałam nawet siły zajrzec .....
mi taz nic nie puchnie :ico_sorki:
kompletuje wreszcie wyprawke i powiem szczerze ze duzo mi juz nie zostało .....miała isc dzisiaj do kolezanki odebrac wreszcie te ubranka ale mi sie nie chce.......cały tydzien chodze wiec dzisaij chyba bede masowac posladki :-D

[ Dodano: 2009-04-03, 08:36 ]
:ico_tort: zaczynam 34 tydzień :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-03, 09:29 ]
dziewczyny co bierzecie do pięlegnacji pepka do szpitala ? kupiłam gaziki nasaczone spirytusem i nie wiem czy starcza ...

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

03 kwie 2009, 09:32

witam i ja cieplutko w ten słoneczny dzień :ico_haha_02:

avanti super ze u Ciebie wszytsko dobrze i synek rzeczywiście spory :ico_oczko:

ja ogarnełąm w domku
teraz siadłam chwile odsapnać
wstawiłam też ziemniaczki na pierogi ruskie by sie ugotowały :-)

zoola27, ja mysle ze te gaziki w zupełnosci wystarcza :-)

Magda w szkole dzis do 11.30 a mój T w pracy

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 kwie 2009, 09:43

hej monia pogoda jest naprawde przepiekna .....miałam siedziec w domku ale nie wiem czy nie wyskocze na jakis spacerek bo az zal siedziec i nic nie robic...

okazało sie ze musze kupic chyba torbe bo ta co mam sie z rzeczami dzidzi nie zmieszcze :ico_noniewiem: zrobiłam liste czego mi jeszcze potrzeba i okazało sie ze juz nie wiele ......wczoraj wybrałam łozeczko i posciel na poczatku tyg powinno juz byc bo tego koloru co ja chce to nie maja ........
mam problem z wózkiem .....zdecydowalam sie na wielofunkcyjny , z fotelikiem w zestawie , w jakis orginalny wzór w kwiaty lub koła no ale oczywiscie nic nie moge takiego znalesc :ico_olaboga: nie wiem co robic ......bo kupno trwa chwilke jak bym juz wybrała to nie było by problemu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2009, 09:46

37 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D

zoolcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ... Już za pare dni, za dni pare....... :-D :-D


a ja mam dobry humorek, Wikuś tam mi obija wszystko jak leci, ale niech obija jak mu to radoszke sprawia, mój mąż kutafon nie odebrał w środe dla mnie pieniędzy (a powiedział, że odebrał) i dzwoniła Pani właśnie, że mozna je tylko otrzymać w dniu kiedy pisało na kartce, ale jej nagadałam, że musieliśmy do szpitala jechać i takie tam bo by mi 600 ponad zł przepadło i drogą wyjątku dzis można je wziąc - no cczy mój mąz nie jest lekko ograniczony??? Jak mu to powiedziałm to usłyszałam "ojej" No cholera gdzie on ma głowe?

A ja dzis myje okna :) a humorek to mam taki super, że szok i ciągle chodze i tylko śpiewam "już za pare dni, za dni pare ..." :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

03 kwie 2009, 09:47

witam i ja :-D

u mnie wczoraj zaczal sie 36 tc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: lub 39 tc :ico_szoking: ale bardziej podoba mi sie ta pierwsza wersja bo druga by wskazywala ze zaraz znajde sie na porodowce :ico_szoking: :ico_szoking:

mama wlasnie mi napisala ze snilo jej sie ze urodzilam sliczna dziewczynke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja jej dam dziewczynke :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale swoja droga to moze byl sen proroczy co do porodu nie do plci :ico_oczko: pamietam ze tak samo jej sie wysnila moja pierwsza miesiaczka i tej nocy kiedy jej sie to snilo mialam swoj pierwszy okres w zyciu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

wczoraj na wieczor strasznie mi sie brzuszek napinal az wzielam nospe byly tez jakies pojedyncze skurcze ale one po chwili mijaly a ginekolog powiedziala ze na pewno bede wiedziala jak zaczne rodzic wiec wczoraj jeszcze bylam spokojna bo nie bolalo az tak zebym zaczela sie szykowac na porodowke :ico_oczko:

a teraz mlody czka czyli dzien jak codzien sie zaczyna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pozniej bedzie mial czkawke kolo 13 i okolo 20 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2009, 09:51

zoola ja siebie i małego w oddzielne torby pakowałam :-D a wózek to gdzies widziałam w fajnym wzorze na allegro różowo zielono jakis tam w koła :-D ale nie pamietam gdzie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość