NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 11:39

Ja dziś stawiam ogromnego :ico_tort: za 40 tydzień :ico_ciezarowka:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja juz po ktg... dzisiaj mozna powiedziec, ze praktycznie idealne wyszlo... :ico_szoking:
co u mnie do tej pory zdarzylo sie 1 raz :ico_szoking:
przez pierwsze 30 minut zadnego skurczu, nic... pozniej byl 1 taki bolesny na 60% i to tyle.... no ale na szczescie przy tym skurczu malej tetno nie spadalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nie wiem czy to u mnie cisza przed burza czy jak?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 11:41

nie wiem czy to u mnie cisza przed burza czy jak?? :ico_olaboga:
oby tak było :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 12:05

Aniaaa, nawet pielegniarka jak przyszla mnie odlaczyc to sie zdziwila, ze spokoj, bo u mnie zawsze sie cos dzialo....
no i w poniedzialek mam normalna wizyte, wiec moze sie czegos dowiem jak tam szyjka itd

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 12:16

NowaSejana, no pewnie myślała,że znów będziesz miała cały wykres skurczy :-D a tu niespodzianka :ico_oczko:
To może lepiej jak masz tą wizytę w poniedziałek,bo jak gin Cię zbada to może coś szybciej ruszy :-D
A na którą godzinę masz ??

Ja przed chwilą zrobiłam zdjęcie brzuszka z nadzieją,że już ostatnie :ico_ciezarowka:
(jakoś nie pomyślałam,żeby zrobić z głową to zdjęcie, tylko tak ścięłam :ico_wstydzioch: )

Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 12:26

To może lepiej jak masz tą wizytę w poniedziałek,bo jak gin Cię zbada to może coś szybciej ruszy :-D
A na którą godzinę masz ??
na 8.30
ostatnio w szpitalu mnie sporo badali i tez nic nie ruszylo...
ale Marcelina chyba tatusia slucha, bo P. jej wczoraj powiedzial, ze nie ma ochoty do Wloch jechac, ze chcialby byc z nami i mala spokojnie siedzi w brzuszku, jakiejkolwiek akcji brak...
P. ma tam jechac w piatek, wiec mala musialaby sie urodzic najpozniej w poniedzialek zebysmy zdarzyly do domu wyjsc... a jak nie zechce wyjsc to P. nie pojedzie :-D

[ Dodano: 2011-03-25, 11:27 ]
Ja przed chwilą zrobiłam zdjęcie brzuszka z nadzieją,że już ostatnie :ico_ciezarowka:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 12:37

NowaSejana, widać,że córunia tatusia będzie skoro już tak taty słucha :ico_haha_01: :ico_haha_01: W takim razie niech posiedzi sobie jeszcze troszkę :ico_ciezarowka:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję :-D

Szkoda,że dziewczyny, które już urodziły nie zaglądają :cry:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 12:39

Szkoda,że dziewczyny, które już urodziły nie zaglądają :cry:
pewnie czasu im brakuje...
W takim razie niech posiedzi sobie jeszcze troszkę :ico_ciezarowka:
ja tez nie mam nic przeciwko temu zeby P. nigdzie nie jechal...
i ostatnio jakos w miare sie dobrze czuje, wiec mala moze jeszcze posiedziec...
a pomyslec, ze niedawno tak strasznie narzekalam jak mnie wszystko boli...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 mar 2011, 12:46

Heheh... Sejana, a to widzisz na przekor z tym rodzeniem... u mnie dzisiaj ktg gladkie jak stol :ico_haha_01: ale poprzednio mialam to samo-znaczy w tamtej cazy, do samego konca jakiestam skurcze od czasu do czasu, na ktg nic, szyjka zacisnieta i nagle ruszylo, ale pewnie dlatego sie az tyle godzin meczylam, wolalabym, zeby tym razem poszlo szybciej :ico_sorki: nastepne ktg za tydzien, moze poprosze wtedy lekarke, zeby rzucila okiem czy cos sie tam dzieje... ale najpierw musze zobaczyc na ktra moj kuba ma klienta, bo jesli na 9 to nici z badania.

a wczoraj na wieczor sie niunia nagle tak zaczela w dol cisnac, ze az mi lzy naplynely do oczu, szybko kubie oddalam lapka i sie zwinelam z bolu, jak na niego popatrzylam to mial oczy jak 5zl odetchna i mowi "myslalem, ze rodzisz" :ico_haha_01: pierwszy raz tak mialam, ale ona na prawde na wieczor robi sie taka aktywna, ze az mnie wszystko boli

dzisiaj na przyklad mnie zebra bola bardzo i to wszystkie dookola, jakby mnie ktos kijem pobil...

Ania, jaki fajny brzuszek zgrabny...

zycze wam dziewczyny, zebyscie sie szybko rozpakowaly i nie musialy w szpitalu lezec :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-25, 11:48 ]
a pomyslec, ze niedawno tak strasznie narzekalam jak mnie wszystko boli...
jej, no dla mnie taka bolesna ciaza jak teraz to nowosc, poprzednia ciaze znosilam cakiem inaczej i absolutnie nic mi nie dolegalo... widac starosc nie radosc :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 12:52

Fintifluszka, moja mala tez jest duzo bardziej aktywniejsza wieczorem i w nocy, w dzien prawie wogole sie nie rusza...
z dziewczynkami tez mialam lzejsza ciaze mimo, ze one byly dwie.. ale przez ostatnie 3 dni duzo lepiej sie czuje... biodra mi malo dokuczaja, kregoslup mnie wogole nie boli..
ja juz chyba do konca bede chodzila 2 razy w tygodniu na ktg..
kolejne z wizyta mam w poniedzialek, no i ostatnia wizyte mam w termin

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 13:06

Ania, jaki fajny brzuszek zgrabny...
dziękuję :-D :-D

Fintifluszka, no z tym ktg to różnie bywa. Ja też miałam gładziutkie i zero jakichkolwiek skurczy i wszyscy twierdzili,że jeszcze długo pochodzę,a za parę godzin poród się zaczął, więc to różnie bywa :-D
Podobno drugi poród nie koniecznie mniej bolesny ale krótszy od pierwszego, więc trzeba być dobrej myśli :ico_sorki:

NowaSejana, Fintifluszka, moja dzidzia też najbardziej aktywna wieczorami i w nocy i też tak wczoraj miałam,że myślałam,że się popłaczę. Tak mi w kroku dziecko bobrowało,że się w pewnym momencie wystraszyłam czy aby na pewno wszystko jest dobrze ale troszkę się pokręciłam na łóżku i dzidzia chyba usnęła i ja też :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana, nic tylko się cieszyć,że nic Ci nie dolega :-D :ico_brawa_01: :-D
Można trochę odetchnąć :ico_ciezarowka:
A jak tam dziewczynki ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość