Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

12 sie 2008, 17:51

Witam

Ja dziś od rana mam takiego doła :ico_placzek: Moja znajoma (29lat) wczoraj urodziła swoje drugie dzieciątko i po 20 minutach zmarła :ico_placzek: Ma jeszcze córeczkę 2 letnią.
Zatruła się wodami płodowymi. Lekarze jeszcze Ją reanimowali ale już nic nie dało się zrobić. Jestem w takim szoku, cała ciąża bez zarzutów, dzidzia zdrowy a tu nagle takie coś.
Nie wiem jak Jej mąż to wytrzyma. I że w dzisiejszych czasach dzieją się jeszcze takie rzeczy.
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ta Malutka bidulka nie wie co się dzieje, wszyscy płaczą Mamy nie ma. Tak mi strasznie smutno. Dziś ciągle tulę się do moich chłopaków bo czasem zapominam jakie mam szczęście i narzekam.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 sie 2008, 18:12

eSKa, dobrze ze Olusiowi juz przechodzi goraczka :ico_sorki:

ulamisiula super foty!!!!! szkoda ze pogoda nie dopisala ale za to odpoczeliscie i to sie liczy :ico_brawa_01:

ania0709, o rany! jaka tragedia :ico_placzek: az mnie ciary przeszly jak to czytalam :ico_placzek: ale czemu zatrula sie wodami plodowymi, ciaza byla przenoszona??? jeju jak to jest mozliwe????

dzisiaj bylam sobie autkiem w miescie obok, kupilam Szymciowi taki jezdzik i sobie swietne butki :ico_brawa_01: pozniej poszlam na spotkanie z kolezanka, Szymon wyszalal sie na placu zabaw, raczkowal miedzy hustawkami :-) tutaj na placach zabaw jest takie cos miekkie jakby wykladzina, ale zrobione z takich malych kamyczkow. to chyba dla bezpieczenstwa maluchow ze w razie upadku jest miekko :ico_oczko:
bylam z kolezanka w agencji bo przyjechala do pracy na 2 miesiace a nie mogla sie dogadac wiec mnie zawolala, no i w agencji powiedzieli mi ze musze zrobic szkolenie w tej firmie co pracuje w niedziele bo bez tego nie moge pracowac
no i chyba w piatek bede musiala rano jechac
juz zalatwilam z kolezanka ze w razie czego zostanie mi z Szymciem 2h :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

12 sie 2008, 21:28

Hej dziewczynki.
Ania normalnie ciarki mnie przeszły jak to przeczytałam,mi się od razu ryczeć chce jak słyszę takie historie :ico_placzek: dlaczego takie tragedie sie muszą dziać i malutkie dwie bez mamusi :ico_placzek:

Eska dobrze że gorączka mija ale może rzeczywiście to zęby,mój Kacper też dziś spał tylko raz w dzień od 9.30 do 11.30 i dopiero usnoł o 19.30 i też oczy wielkie jak 5 zł miał cały czas.A i jak mu zęby idą to zawsze ma coś takiego że płacze i wygina główkę do tyłu :ico_noniewiem: i nie chce jeść zupki i muszę mu teraz miksować bo u nas idą jednocześnie dwie dolne jedynki :ico_noniewiem: już prawie są na wierzchu.

Wyjaśniła sie dziś sytuacja z Ł :ico_sorki: miałam już dość jego milczenia i napisałam mu żeby chociaż napisał mi o co mu chodzi no i napisał że o wesele.jest strasznie zazdrosny o mnie :-D Ale mi ulżyło i dziś będę mogła spać spokojnie :-D

Ula zdjęcia super :ico_brawa_01: i naprawdę uważam jak Eska że wcale nie jesteś gruba.

A ja ostatnio myślę o mami Zuzi że jej długo coś niema :ico_placzek: brakuje jej postów :ico_placzek:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 sie 2008, 21:51

Kicia10 pisze:A ja ostatnio myślę o mami Zuzi że jej długo coś niema brakuje jej postów
Ja też się zastanawiam co tak długo jej nie ma Mam nadzieję że do nas wróci :ico_noniewiem: Ciekawa jestem czy Nelcia się zmieniła i jak tam się sprawuje :ico_oczko:

Aniu historia twojej znajomej mnie przeraziła, życie dla niektórych bywa okrutne :ico_placzek: , odkąd mam Olka i słysze że jakieś dzieci zostały osierocone to momentalnie mam łezki w oczach, a te dzieciątka jeszcze takie malutkie. A wiadomo juz czy to wina lekarzy czy poprostu jakiś nieszczęśliwy wypadek. Znając życie pewnie lekarze mają w tym swój udział. Nie zdajemy sobie z tego sprawy ale naprawdę mamy za co dziękować Bogu.

[ Dodano: 2008-08-12, 21:52 ]
Kicia ciesze się że sprawa z Ł została wyjasniona :-) Czyli masz wybaczone? :ico_oczko: (faceci są dziwni przecież nie zrobiłaś nic złego a on taka obraza :ico_olaboga: )

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

12 sie 2008, 22:38

eSKa pisze:(faceci są dziwni przecież nie zrobiłaś nic złego a on taka obraza :ico_olaboga: )
no dokładnie,byłam grzeczniutka jak aniołek i nawet wróciłam przed północą a on prawie tydzień się za to gniewał.On po prostu jest tak bardzo zazdrosny :ico_smiechbig: napisał że boi się o to żeby mnie nikt jemu nie ukradł a ja mu na to odpisałam że jakbym miała obrączkę na palcu to by nikt mnie nie podrywał :ico_haha_01:

eSKa pisze:a też się zastanawiam co tak długo jej nie ma Mam nadzieję że do nas wróci :ico_noniewiem: Ciekawa jestem czy Nelcia się zmieniła i jak tam się sprawuje :ico_oczko:
mi się wydawało że mieli wracać koło 5-6 sierpnia,no może mi sie pomyliło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-12, 22:49 ]
eSKa pisze:Czyli masz wybaczone? :ico_oczko:
tak mam już wybaczone :ico_haha_01: i nawet napisał że jak wróci to będzie mnie baaardzo tulił :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-12, 22:50 ]
Idę spać dziewczynki,dobranoc.

[ Dodano: 2008-08-13, 15:07 ]
No nie wierzę :ico_szoking: :ico_szoking: od wczoraj nikt nie napisał :ico_szoking: dziewczyny przywołuje was do porządku :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: a na zachętę stawiam :ico_tort: i :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: do ciacha.

My bylismy już jak co dzień na spacerku a teraz Kacperek śpi.Taki marudny przez te ząbki że musiałam mu dać viburcol.U nas taka ładna pogoda się zrobiła,taka spacerkowa :-D bo słoneczko świeci ale niema upału :ico_sorki: Wyczytałam w reklamie że mają być od jutra w promocji te majtki z pampersa co Eska używa dla Olusia i zamierza je kupić,zobaczymy jakie są a teraz to chyba nam się bardzo przydadzą bo Kacper to za nic nie daje sobie zmienić pieluchy :ico_olaboga: jak tylko go kładę na plecy to od razu fik na brzuch albo na boczek jak jest śpiący.Nauczył się robić mostek i cały czas teraz robi :-D A któregoś razu w nocy obudziło mnie marudzenie Kacperka,wstaje, patrzę a on stoi :-D ma zamknięte oczy i się kiwa :-D i marudzi żebym go wzięła i tak cały czas teraz :-D jak się budzi to od razu staje.
Idę jeść obiadek i mam nadzieję że jak zajrzę to wieczorem to ktoś napiszę choć jednego małego pościka :ico_sorki: oczywiście bym wolała z 10 baardzo długich :-Dalbo i więcej :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 16:26

Kicia10 pisze:ja mu na to odpisałam że jakbym miała obrączkę na palcu to by nikt mnie nie podrywał
ale mu dowaliłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może zacznie facet myśleć :ico_oczko:

Kicia10 pisze:dziewczyny przywołuje was do porządku
no ja już nie mam siły, rozumiem że są wakacje ale i czas urlopów ale kochane nie od tt :ico_nienie:

Kicia10 pisze: marudzi żebym go wzięła i tak cały czas teraz
my mamy podobnie, Olek zaczyna marudzić jak tylko wkładam go do łóżeczka, jak go położe to momentalnie stoi, płacze i wyciąga ręce żebym go wzieła :ico_olaboga: mam nadzieje że to wina jeszcze tej "choroby" i wogole. A tak poza tym to dzis jedziemy do lekarki bo Olo jest obsypany, może to faktycznie byla trzydniówka ale lekarka chce go zobaczyć. Modle się żeby to nie byla rózyczka, ospa albo inne świnstwo :ico_sorki: :ico_sorki:
Na razie tyle, postaram się jeszcze wieczorem napisać

[ Dodano: 2008-08-13, 16:27 ]
Kicia10 pisze:Wyczytałam w reklamie że mają być od jutra w promocji te majtki z pampersa co Eska używa dla Olusia
w jakim sklepie ta promocja???
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 16:49 przez eSKa, łącznie zmieniany 1 raz.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 16:52

majandra jak dobrze że się pojawiłaś, pomóż nam ratować wątek :ico_sorki: :ico_oczko:

Justyna bochnia chyba wybyła do wiednia bo chyba tak długo bez tt w domu by nie wytrzymała.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 sie 2008, 17:09

to ja tez sie melduje i pomoge ratowac watek, a co!! :-D

dzisiaj mielismy super dzionek
rano poszlam do urzedu zaniesc papiery na mieszkanko
a pozniej umowilam sie z kolezanka i pojechalysmy to super miejsca w Liverpoolu, piekne widoki na panorame calego centrum, w srodku duuuzo zieleni i plac zabaw :ico_brawa_01:
pozniej moze wkleje kilka fotek
ale wiecie co...poznalam super dziewczyne z synkiem Wiktorkiem :-D
ale sie ciesze ze w koncu mam bratnia dusze na spacerki, i ploty :ico_haha_01:
dzisiaj piekna pogoda wreszcie!!
bo wczoraj tak lalo ze szok!

[ Dodano: 2008-08-13, 17:12 ]
eSKa, napisz koniecznie po wizycie u lekarza, mam nadzieje ze to nic z chorob zakaznych :ico_sorki:

kicia dobrze ze Ł w koncu juz przeszlo, pewnie mu tam was brakuje dlatego takie fochy strzela, a kiedy on w koncu przyjezdza????

majandra no to niezle przygody z ta moneta, mam nadzieje ze oczko nie bolalo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-13, 17:14 ]
DZIEWCZYNY ZA 6 DNI BEDE W PL!!!!!!!!!!!!!!!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 17:22

eve81 pisze:DZIEWCZYNY ZA 6 DNI BEDE W PL!!!!!
jak będzie ci się nudzić to daj znać :ico_oczko: zaliczymy jakis wspolny spacerek, może i ania z Krystiankiem do nas dołączy bo przecież z Katowic jest :-) Kto jeszcze chętny??

Dobra zbieram się bo Olo sie obudził, ubieram go i jedziemy.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 sie 2008, 17:51

eSKa, no jasne... musimy sie zgadac na spotkanko!! koniecznie

Szymon walczy ze spaniem w kojcu
troche pomarudzil teraz jest cisza...czyli szansa ze zaraz zasnie..ufff
a ja obiadek pichce bo M juz z pracki wrocil
dzisiaj mu przyszla umowa z pracy do podpisania...jeju ale sie cieszymy!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość