Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 14:19

a Ty jak się czujesz?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 14:24

aneta11, oprócz tego,że spać mi się chce to w ogóle nie czuję,że w ciąży jestem :ico_oczko: Nie mam żadnych bóli, skurczy, a nawet nie mam już takiej wydzieliny jak wcześniej... wkładka czyściutka, więc na poród chyba się nie zapowiada :ico_noniewiem:
Jedyne co mi przeszkadza to kostki, które mi puchną stopniowo cały dzień,a na wieczór mam jak balony. Strasznie mnie to wkurza ale takie uroki ciąży, więc trzeba przeczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 14:30

Aniaaa, mi na szczęście nie puchną nogi ani kostki tylko palce troszkę ale nie przeszkadza mi to , ze mnie ciągle jakaś wydzielina leci eh.
Denerwują już mnie te ciągłe tel chyba z 5 już odebrałam i pytają czy urodziłam itp... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 14:34

aneta11, noo do mnie też już dzwonią i piszą :ico_olaboga:
Przecież jak urodzę to nie będę tego ukrywać i wszyscy się dowiedzą ale jakoś nikt tego nie rozumie i ciągle się dopytują :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 14:36

heh to u mnie tez juz dopytuja..
czy z Polski, czy tutaj...
juz sie nawet P. wkurza, bo jak spotyka kogos znajomego na miescie to sie pytaja, czy juz ojcem zostal...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 14:36

Ewelcia-Trzymajcie sie niech Oskarek zdrowieje...

Ania-sliczny brzuszek i Gratki za 40tc!!!!!!!!!11

ja sie dzis czuje...smetnie.....brzuszke mnie troszke boli na dole....nogi bola...szczegolnie kostka...rok temu mialam powazna operacje na nia:( ehhh

a dzis na 18.00 ide do Gina

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 14:38

NowaSejana, wiadomo,że każdy będzie się chwalił jak mu się dzieciątko urodzi ale widocznie nikt tego nie rozumie i zawsze będą pytać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

serniczka, dziękuję :ico_ciezarowka:
Taka pogoda beznadziejna i każdy chyba dzisiaj taki humorek nie bardzo ma :ico_noniewiem: A bólu kostki współczuję :ico_pocieszyciel:

Ciekawe jak tam tabogucka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 mar 2011, 14:40

NowaSejana, Aniaaa, no i ja już mam dość przecież jak urodzę to się dowiedzą a ja nic nie przyspiesze :ico_noniewiem:
ale jak urodzimy to przestaną nas nękać telefonami :-D :-D

serniczka, współczuje bólu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

25 mar 2011, 14:43

dzieki laseczki.....jeszcze tam sroby mam w niej..bleee....mialbyc wyciagane w styczniu ale jestem w ciazy....wiec sie nie da

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 14:45

NowaSejana, wiadomo,że każdy będzie się chwalił jak mu się dzieciątko urodzi ale widocznie nikt tego nie rozumie i zawsze będą pytać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
oj, masakra jakas...
rodzice P. to co rano pytaja jak tam Ania? A P. odpowiada, ze bez zmian.. i tyle... hehehe...
przeciez jakbym zaczela rodzic to musielibysmy dziewczynki do nich zawiesc...

u nas dzisiaj sloneczko na maxa daje :ico_olaboga: w krotkim rekawku mozna biegac...

no i wlasnie listonosz mi przyniosl taka fajna koszule do karmienia, na ebayu zamowilam wczoraj i dzisiaj juz w skrzynce byla :ico_szoking: i moge spakowac torbe do konca, bo tak mysle, ze mi tylko tej koszuli brakowalo :ico_olaboga:

a tak wogole co macie dla siebie spakowane, bo ja juz sama nie wiem :ico_noniewiem:
mam 2 koszule nocne, oprocz tego tshirt i spodnie dresowe (tutaj podobno w dresach sie chodzi), majtki, podpaski (widzialam, ze w szpitalu maja w ubikacjach, wiec w sumie brac nie musze), no i chyba musze troche wkladek laktac. zapakowac... zel pod prysznic, szampon do wlosow, recznik
oprocz tego ciuszki dla malej, pampkow nie biore, bo w szpitalach tez maja

[ Dodano: 2011-03-25, 13:46 ]
ale jak urodzimy to przestaną nas nękać telefonami :-D :-D
watpie, wtedy to dopiero spokoju nie bedzie, wszyscy beda z gratulacjami dzwonic :ico_zly:

[ Dodano: 2011-03-25, 13:47 ]
serniczka, a nie zarosna te sruby?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość