Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 18:23

NowaSejana, no ja pewnie gdyby nie te moje stopy :ico_noniewiem: to bym bez problemu mogła ale po takich spacerach to nawet w nocy mnie pobolewają :ico_olaboga:
ja zaczynam miec troche stresa, bo od jutra zaczynam odliczanie od 10ciu :ico_szoking:
Ty masz stresa,że od 10 będziesz odliczać,a ja zaczynam na minusie odliczanie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 18:24

Ty masz stresa,że od 10 będziesz odliczać,a ja zaczynam na minusie odliczanie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jakos od 10 w dol to tak powaznie wyglada :-D
moze jeszcze dzisiaj urodzisz i nie bedziesz musiala odliczac na minusie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-25, 17:25 ]
no i przez ostatnie 2 tyg. przytylam tylko 0,5kg :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 18:27

Czesc kobitki !!!
no juz po!!! Synek glowa do gory i nozkami tez -bedzie mial takie stojace po urodzeniu :ico_haha_01: wszystko inne okey znaczy przeplyw przez pepowine .jego wymiary ,ilosc wod plodowych,wazyl 3134g czyli tez normalnie :ico_brawa_01:
Chcieli mnie namawiac na EVC ( to jest to przekrecanie przez brzuch!!! czy wogole jest to robione w Polsce???) ja sie nie zgodzilam wiec mam date cc na...5kwietnia :ico_brawa_01:
W sumie to jestem juz spokojniejsza -chciaz to bedzie dokladnie moj skonczony 39 tydzien i troche sie boje zeby cos sie nie zaczelo dziac wczesniej -bo nawet ta lekarz powiedziala ze w moim przypadku to jak wody odejda to natychmiast do szpitala -zadnego zwlekania!!! a boje sie ze jakby tfu !tfu !tak sie stalo to bym jechala do najblizszego szpitala czyli tego tu -gdzie nawet o mnie nie slyszeli i bym wtedy musiala jeszcze wszystko tlumaczyc a same rozumiecie ze to by bylo bardzo stresujace wtedy... Na razie jestem na cc zarejestrowana w starym szpitalu a do nowego wlasnie zadzwonilam i wyjasnilam sytuacje -powiedzieli ze oddzwonia -najprawdopodobniej dzis jeszcze!!!
Ale jesli nic sie nie zmieni to za 10 dni zostane mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-25, 17:29 ]
Aniaaa za 40 tydzien i ostatni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oby wogole ostani dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Brzusio bardzo ladne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-25, 17:34 ]
Sejana ja tez zaczynam odliczanie do 10 od jutra :-D :ico_brawa_01: :-D Chyba zminie sobie na jednym z suwaczkow...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 mar 2011, 18:44

hihi, no Tabogucka to chociaz wiesz na czym stoisz, a te nasze lobuzy nie wiadomo kiedy wyjda :ico_haha_01:

dobrze, ze sie nie zgodzilas na to przekrecanie, chyba tez bym sie nie zgodzila-a czytalas cos o tym?? jak dzidzia ma takie nozki wysztywnione to nie wiem czy po takim okreceniu by jej dobrze bylo :ico_olaboga:

a co do szpitala to sie nie martw i nie stresuj!! ja wiem, ze tam u was w uk opieka nad ciezarna nie jest najlepsza, ale jak wpadniesz po odplynieciu wod i powiesz, ze masz cc na 5.04 ustawione, bo dzidzia nozkami do gory, a tutaj taki psikus to nikt cie o nic wiecej pytac nie bedzie, w koncu bedziesz wsrod lekarzy, a nie gornikow :ico_oczko: bedzie dobrze, zobaczysz, a to przeciez tylko kilka dni

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 mar 2011, 18:54

wiec mam date cc na...5kwietnia :ico_brawa_01:
w moj termin.. czyli za 11 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihi, no Tabogucka to chociaz wiesz na czym stoisz, a te nasze lobuzy nie wiadomo kiedy wyjda :ico_haha_01:
to samo chcialam napisac...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 19:44

no Tabogucka to chociaz wiesz na czym stoisz, a te nasze lobuzy nie wiadomo kiedy wyjda
No mam nadzieje- bo bardzo bym nie chciala zeby cos sie wczesniej zaczelo dziac -bo to bedzie stresujace i wogole takie cc robione w naglych wypadkach jak juz sie porod zaczal ma gorszy wplyw na dzidziusia!!!i mowia ze sa wieksze szanse naq komplikacje!!!

a nowy szpital wlasnie oddzwonil -i...powiedzieli ze tam na porodowce to oni nie wiedza jak to zrobic zeby zadzwonic do oddzialu zajmujacego sie ciezarnymi w Poniedzialek i tam mi polozna powie czy mam do nich przyjechac zeby mogli mi badania przed cesarka zrobic i wyznaczyc termin czy lepiej zostawic tak jak jest ta cc w starym szpitalu!!!

[ Dodano: 2011-03-25, 18:46 ]
Hi hi swoja droga to wiedzialm ze bedzie wczesniej niz termin ale nie wiem czemu myslalam ze marcowka zostane...albo W Prima Aprilis a tu prosze...ale z drugiej strony jestem przerazona bo to juz tylko 10 dni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-25, 18:52 ]
chyba tez bym sie nie zgodzila-a czytalas cos o tym
Oj i to duzo....nawet w tej ulotce ktora mi dali wszpitalu to jest napisane ze sukces jest tylko 50% ,jest to stresujace dla dzieciaczka i bolesne dla mamy -dziecko jest niby caly czas monitorowane podczas przekrecania ale czesto sie to konczy peknieciem wod i cc natychmiastowym :ico_olaboga: Poza tym u kobiet w pierwszej ciazy jest wieksze prwdopodobienstwo ze maluch i tak sie spowrotem przekreci glowka do gory nawet i nastepnego dnia bo mu juz poprostu tak wygodniej!!! wiec sie nie zgodzilam... poza tym ja mam to cisnienie podejrzane (znow mam sie stawic we wtorek w szpitalu na kontrole) wiec wolalam nie ryzykowac!!!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

25 mar 2011, 19:57

Sorki,ze tak się wtrącam,ale któras z was pisała o tym,z ena buzi sie zmieniła...ja to zauważyłam na dzień przed porodem...wygladałam zupełnie inaczej na twarzy :ico_szoking:
Szybkich porodów żychę Wam :-) :-) :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 20:00

a teraz uwaga -moja kochana :587: :587: :587: praca /niby menagerka po ra zkolejny doprowadzila mnie do szalu...
Po tej jej ostatniej" pomylce" z moja wyplata i chorobowym porosilam ja zeby na pismie mi dala jakie kwoty i kiedy beda mi wplywac na konto podczas macierzynskiego...mam na pismie ze dzis powinnam otrzymac wyplate na sume£££ i co??? Nie ma!!! :ico_zly: Wysylam jej smsa i pytam czy moglaby to wyjasnic bo wg jej listu powinny byc pieniadze na moim koncie...po godzinie odpisuje ze ona jest sorry ale jest na urlopie teraz i nie ma dostepu do finansow i sprawdzi to we wtorek jak bedzie juz w pracy!!! malpa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ! Ja mysle ze ona nie zrobila wogole przelwu na moje konto bo a) zapomniala bo pupa z niej nie ksiegowa lub b) zrobila to zlosliwie
Tak czy inaczej normalny czlowiek raczej pamieta czy 3 dni temu zrobil przelew na konto danej osobie zwlaszcza ze ma tych osob do zplacenia 4 lacznie ze soba!!! Malpa wredna!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 mar 2011, 20:54

tabogucka, super,że wszystko dobrze i że masz już ustalony termin cc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrze,że się nie zgodziłaś na to przekręcanie :ico_sorki:
Jejku ta Twoja praca to każdego by z równowagi wyprowadziła :ico_olaboga: Okropni ludzie tam pracują,że tak innych olewają :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-03-25, 19:57 ]
A ja bym już spać poszła :ico_noniewiem: usypiam na siedząco :ico_spanko: :ico_spanko:
No ale nic, trzeba czekać jeszcze,bo córa zawsze o 21 idzie się kąpać i w łóżeczku jest gdzieś 20 po i jeszcze baje przeczytać, więc jeszcze godzinkę muszę wytrzymać :-)
Ale znając życie to jak już Karola uśnie to mi się nie będzie chciało spać :ico_noniewiem:

Coś aneta się nie odzywa. Może coś się rozkręciło :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 mar 2011, 21:00

Coraz bardziej jestem na nia wsciekla :ico_zly: Bo teraz moj M. musial mi przelac kase na zaplacenie czynszu i splate kredytu i mam na koncie dokladnie tyle ile mi potrzeba(o ile nie zapomnialam o czyms) ale dzieki glupiej malpie zostalam z £10 funtami az do wtorku :ico_zly: i to o ile ta zrobi przelew tego samego dnia a nie taki co idzie 3 dni!!! chociaz wyplata miala byc 25/03 a wtorek to 29/03 wiec nie wyobrazam sobie zebym miala jeszcze czekac 3 dni na przelew!!!Na razie jestem starsznie wsciekla ...jak ciut jutro ochlone to jej wysmaruje maila takiego ze to jest niepowazne ,nieprofesjonalne i ze skoro sobie nie radzi to moze ktos inny powinnien sie zajac ksiegowoscia...

No wkurzylam sie starsznie bo gdybym wiedzial to bym nie robila takich pierdolkowatych zakupow wczoraj...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość