beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 kwie 2012, 14:39

elibell, no nim bliżej dni płodnych tym wieksze prawdopodobieństwo, że bedzie chłopak :-D Dlatego z wpadek najczęściej sa dziewczyny a z planowanych dzieci chłopcy, bo "działa sie" w dni najpłodniejsze :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 kwie 2012, 17:23

beti, w ogóle to witaj u nas na temaciku:):):) a nie wiedziałam, że to tak z tymi płodnymi dniami jest, u nas w sumie, obydwoje planowani, tylko z pierwszym posżło znacznie długo, prawie rok, ale zmiana klimatu zrobiła swoje, ppierwsza noc w nowym otoczeniu, a że miałam @ nieregularne więc nie mam pojęcia jakie miałam dni:) no płodne jak widać hahahaha, ale wtedy tego nie wiedziałam.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 kwie 2012, 20:36

szkieletorek powaznie tak "robiliscie"Lili?rano lekarz, po wizycie seks i sie udalo? :ico_szoking:
Tak tylko że u nas nie było to że udało się za pierwszym razem.Myśmy się leczyli 1,5 roku więc nie było łatwo.
dziś u nas skwar, młody z gołymi stópkami na podwórku :ico_sorki: na krótki rękawek :ico_sorki:
U nas tak samo.Moja dziś cały dzień z gołymi stopkami , krótkie portusie i krótki rękawek.

inia daje małej taka kaszkę i powiedziała że mogę jej spróbować podać takie sztuczne mleko.
Obrazek

Obrazek

Małej kaszka bardzo posmakowała od razu.Aż się trzepała.Tylko że droga bo 23 zł .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 kwie 2012, 20:51

Cześć!

Przyszłam z wielkim kubkiem herbatki z miodkiem i cytrynką- gardło mnie boli :ico_noniewiem:

karina ale laska z Ciebie :ico_oczko:
A dzieciaczki super! Ale chyba nam się rzadko pokazujecie, bo coś nie kojarzę buziek...

izuś Twoje Bączki też super! A wogóle to rosną jak na drożdżach :ico_olaboga:
No i fajnie,że masz kolejną pracę- pracy nie był- był problem, teraz masz dwie i też problem :ico_haha_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 kwie 2012, 21:23

Dziękuje dziewczyny :-D może i jestem szczupła ale kompleksy także mam :ico_noniewiem: brzuszek jeszcze nie taki jaki powinien być noi piersi po karmieniu nie takie ech...

Kocura Bura, rzadko bywam ,bo jednak troje dzieci to nie lada wyzwanie :-D
szkieletorek, to długo staraliście się o malutką. Ja z dziewczynami to odrazu zaszłam ,jagoda w pierwszym cyklu w dzien owulacji,potwierdzonej przez ginekologa :-D ,a Oliwia w drugim cyklu.

Dziś pogoda cudna,28 stopni :ico_szoking: dzieciaki sie wyszalały na dworzu teraz bajkę oglądają , Olwika odrazu padła jak do domku wróciłyśmy,tylko ją przewinęłam nakarmiłam i śpi :)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 kwie 2012, 21:52

doberek! :-)

ale Wam dziewczyny zazdroszcze cudnej pogody w Polsce, u nas brzydko, ponuro i pada :ico_olaboga:
to Ci maminsynek z Oliwcia :-)
no niestety.. ale wrocilismy do nas z bratem M, chrzestnym Oliwka i jak juz jest u siebie to jest ok, u P chetnie na rekach siedzi, w ogole nie marudzi :ico_noniewiem: po prostu nagle w nowym miejscu spanikowal, jakby widzial kiedys tych wszystkich ludzi to moze bylo by inaczej a tak nagle 20 nowych osob, wszyscy go chca na rece, bawic sie itp a ja znikam i sie bal najwidoczniej..
ale jak jestescie w UK to nie zostawiasz go ani na godz tylko z mezem?
no w sumie go nie zostawialam, conajwyzej czasem na drzemke to jak mowisz tak na godzinke, ale to rzadko bo M jak wraca z pracy to tez zmeczony.. a tak to Malego nie zostawie bo nawet nie mam gdzie isc :ico_noniewiem: wiekszosc kolezanek dzieciatych a i do wszystkich daleko wiec nie mam jak sobie tak skoczyc na chwile na kawe czy cos :ico_noniewiem: no i tak wyszlo ze 24/7 jestem z nim :ico_sorki:

ladybird a gdzie jedziecie?
no i widze ze nie tylko Kala jest jeszcze bezzebna :ico_oczko:
troche mnie to zaczyna martwic, choc nawet po roczku moga wychodzic, prawda?

karina no no no figurke to Ty masz :-D a dzieciaczki sliczne, Oliwka slodka minke ma na ostatnim zdjeciu :ico_brawa_01:

izus fajnie, ze Maja Ci tak pomaga przy Malym, super siostra :-)
no i gratuluje rozmowy kwalifikacyjnej :ico_oczko: sliczne fotki, a dzieciaczki rzeczywiscie jak dwa klony :-)

inia ja mu w sumie daje sloiczki owocowe, bo bardzo chetnie je, kaszki, cycusia nadal, chlebek, rozne chrupki i gotowane jablka, no i co kilka dni probuje sloiczki ale Oli od razu sie krzywi, wystarczy ze zapach nawet poczuje :ico_puknij: probowalam rozne smaki, rozne firmy i nic.. mysle czy nie podac mu po prostu ugotowanego kurczaka, bo przeciez potrzebuje skladniki z mieska :ico_noniewiem:

beti a co juz zrobiliscie i co jeszcze macie do roboty ze konca nie widac? a jak Cie traktuja tam w okolicy? my tez jedyni Polacy w naszym 'okregu' i jest ok choc naszych sasiadow to prawie nie widac, z jednymi sie trzymamy a reszty praktycznie nie znam :ico_oczko:

marcz
a od kiedy masz @? moze jeszcze Ci sie nie ustabilizowalo?
ale zmiana klimatu zrobiła swoje, ppierwsza noc w nowym otoczeniu
my bylismy na 2 tyg w Polsce (a staralismy sie 3mce) i wychodzi mi ze Olis poczal sie na Mazurach :ico_brawa_01:
brzuszek jeszcze nie taki jaki powinien być noi piersi po karmieniu nie takie ech...
kochana przy trojce dzieci nie mozna od siebie za duzo wymagac :ico_oczko: a piersi to chyba nigdy nie beda takie jak przed karmieniem :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

27 kwie 2012, 22:00

marcz a od kiedy masz @? moze jeszcze Ci sie nie ustabilizowalo?
powiem Ci że ciężko mi określić :ico_noniewiem: ale już jakiś czas. Tylko to bardziej takie plamienia niż taki prawdziwy okres :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 kwie 2012, 22:17

Agus, Mój synek tez taki mamisynek był,z nikim go nie zostawiałam,ciągle z nim w domu byłam ,ale w zasadzie nie żałuję,dzieci szybko rosną trzeba sie nimi nacieszyć :ico_brawa_01:

Co do słoiczków to nie każde dzieci lubią,moje starszaki pluły słoiczkami ,mała je uwielbia :-D ,spróbuj małemu ugotować a może będzie lubiał Twoje obiadki :ico_brawa_01:

Nad brzuszkiem pracuje ,aby wrócił do formy,po drugiej ciąży sie udało ,teraz mam nadzieje że też,rozmiar nosze taki jak przed ciążą 36,wiec i moze brzuszek bedzie taki :ico_brawa_01: ,No a piersi to mój straszny kompleks :ico_noniewiem: ,ale jednak karmiłam łącznie prawie 6 lat,teraz juz 7 mcy :-D


izuś dzieciaczki słodkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 kwie 2012, 06:52

Dzień dobry dziewczyny :-)

Znów zapowiada się piękna pogoda, więc pewnie cały dzień na podwórku spędzimy. Biorę się zaraz za obiad i śmigamy.

szkieletorek, ta kaszka kosztuje tyle samo co inne, tylko ma większe opakowanie. Wice dawałam takie (ona też alergiczka):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piotrusiowi też kupię, bo coś te ryżowe mu nie służą, dziwne to trochę. Ach ten mój chłopak :ico_noniewiem: Dziś w nocy bolał go brzuszek i zrobił znów rzadką kupkę :ico_noniewiem: Także na dzień dzisiejszy znów wracamy do cyca i czekam aż mu przejdzie, wtedy spróbuję z tymi kaszkami z nestle :ico_sorki:

marcz89, dzielna Oliwka :ico_brawa_01:

izuś_85, to teraz masz dylemat z pracą. A jak wczorajsza wyprawa do skansenu? Też niedawno byliśmy, Wiki była w siódmym niebie, ale nie tylko ona. Piotrusiowi też się podobało, szczególnie króliczki, aż się trząsł z radości i piszczał
gardło mnie boli :ico_noniewiem:
loda zjedz, he he
może i jestem szczupła ale kompleksy także mam :ico_noniewiem:
:ico_nienie:
spróbuj małemu ugotować a może będzie lubiał Twoje obiadki :ico_brawa_01:
Agus, u mnie było dokładnie tak jak u Kariny. Wiki uwielbiała słoiczki, a Piotruś nimi pluł, a moje obiadki wcina aż się uszy trzęsą :ico_oczko: także powodzenia i wytrwałości :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 kwie 2012, 08:54

inia jednak racja, że dziecku trzeba indywidualnie dobierać jedzonko, mój Antoś po tych kaszkach miał problemy żeby kupję zrobić i strasznie brzuch go bolał,a bobovity ryżowe są ok.

Leże w łóżku i myślę co zrobić na śniadanie :-) Popołuaniu idziemy na grila,wreszcie na to pogoda :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość