Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 mar 2011, 14:53

cześć kobietki :-D

u mnie dzisiaj cieplutko, okna pootwierane i się wietrzę :ico_oczko: poprasowałam trochę na siedząco i wstawiłam pranie. Na dzisiaj wystarczy, bo już mnie plecy bolą.

to jest ta pościel: http://allegro.pl/posciel-2-el-bawelan- ... 12886.html
ja wybrałam psiaki zielone i żyrafę ecru :ico_oczko: na żywo kolorki są trochę bledze.

a dzisiaj przyszła mi jeszcze wielka paka z resztą akcesoriów :ico_brawa_01: brakuje mi tylko wanienki, materaca do łóżeczka i pieluch jednorazowych (mam kilka na próbę, a większa ilość kupi się jak już mały się urodzi), no i jeszcze chyba kilka bodziaków na krótki rękaw dokupię.

Koroneczka ja jeszcze nie piorę rzeczy dla małego, bo tak jak Ania nie mam jeszcze komody. Po niedzieli pewnie zadzwonimy po faceta co nam meble robił, żeby wymierzył i wycenił wszystko, bo chcemy jeszcze komodę do salonu sobie zrobić i szafkę na buty na korytarz.

Motylek fajnie, że sobie włoski zrobisz :-D ja muszę zadzwonić do mojej ulubionej fryzjerki, bo ona też do domu przyjeżdża, ale ma teraz malutkie dziecko i nie wiem jak sprawy się mają :ico_oczko:

mama Izuni a dużo większe będzie to nowe mieszkanie? Cięzko Wam będzie faktycznie w dwóch pokojach jeszcze z mamą :ico_sorki: nie wyobrażam sobie, że moja mama miałaby się teraz do nas wprowadzić-też mamy dwa pokoje :ico_noniewiem: ja sama na łeb bym dostała, a już nie wspomnę o moim mężu :ico_oczko:

Murchinson czyli nie tylko ja mam męża terrorystę :502: :ico_haha_01: nawet mój lekarz się śmiał, że mogę wstać cichaczem do kuchni, zrobić sobie coś do jedzenia i szybko zjeść, żeby mąż się nie zorientował :ico_haha_01: A Twój mąż widzę bardzo przejęty rolą taty :ico_brawa_01:

Ania ja myślałam, że Wy cały domek macie do swojej dyspozycji :ico_noniewiem: pogoń męża, niech załatwi ten dodatkowy pokój :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 15:18

A Twój mąż widzę bardzo przejęty rolą taty :ico_brawa_01:
On zawsze bardzo przeżywa jak mi coś jest choć stara się nie pokazywać tego przy mnie. A teraz to się obawia, że jak powiem przywieź body to przywiezie śpiochy :ico_oczko: Czasami mam wrażenie, że on się nigdy nie nauczy rozpoznawać co jest co.
Też żyrafy tez chcę kupić ale u innego sprzedawcy bo będę barć więcej rzeczy.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 mar 2011, 15:28

A ja zamówiłam łóżeczko dla małego :-D dopiero sobie uświadomiłam że czas szybko leci i już pora kupić :-D co myślicie o Puchatku ?? :ico_haha_01:

http://allegro.pl/lozeczko-puchatek-dre ... 29921.html

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 mar 2011, 15:36

HEjka

Ja już włoski mam wycieniowane :-D Odebrałąm Gabi z przedszkola, zaniosłąm przy okazji wniosek o przyjęcie Filipka, muszę tylko donieść zaświadczenia o zatrudnieniu moje i męża i zobaczymy :ico_oczko: Wpisałam trzy przedszkola ale zależy mi żeby dostał się do tego, fajne panie tu są :-D

Zupka się gotuje, dziś pierwszy raz szczawiową gotuję :ico_szoking: zobaczymy co mi z niej wyjdzie. Smażę naleśniki dalej bo na obiadek wymyśliłam naleśniki z sałatką gyros w środku, zawinę, położę na wierzch ser i zapiekę. Myślę że fajnie wyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2011, 16:39

wymyśliłam naleśniki z sałatką gyros w środku, zawinę, położę na wierzch ser i zapiekę. Myślę że fajnie wyjdzie :ico_oczko:
Na pewno wyjdzie super :-) Dobry pomysł :-) Ja dzisiaj zrobiłam gołąbki bez zawijania :-)

Mariola_Larose, ładniutkie to łóżeczko :ico_brawa_01: my mamy takie bardziej tradycyjne :-)

markotka, no to już prawie wszystko masz :ico_brawa_01: mi też brakuje wanienki, jeszcze jedną pościel chce kupić, karuzele do łóżeczka i takie drobnostki. Pampersów jednorazowych jeszcze nie mam wcale! Jak gdzieś na promocji będą to kupię :-)

Murchinson, aha! bo miałam się pytać! Wczoraj dzwoniła Pani, żeby potwierdzić zamówienie wózeczka i mówiła, że czas oczekiwania ok. 3 tygodnie :ico_szoking: Tobie też tak mówili czy od razu powiedzieli, że za tydzień będzie?

Markotka i co w końcu z waszym wóziczkiem?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2011, 17:06

hej :-)
w domu posprzątane,pranie sobie robię i luzik mam,Hania się bawi misiami i podjada obiadek :ico_oczko:

Murchinson fajnie,że twój się tak przejmuje,widać,że mu zależy,a ciuszki na pewno jeszcze nauczy się rozróżniać :ico_oczko:
to jest ta pościel: http://allegro.pl/posciel...1493212886.html
ja wybrałam psiaki zielone i żyrafę ecru :ico_oczko:
bardzo ładna pościel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ania ja myślałam, że Wy cały domek macie do swojej dyspozycji :ico_noniewiem: pogoń męża, niech załatwi ten dodatkowy pokój :ico_oczko:
bo ogólnie mamy cały dom,oprócz tego jednego pokoju na dole bo tam jest większość rzeczy ciotki i wujka A :ico_sorki:

Mariola_Larose łóżeczko fajne :ico_brawa_01:

Motylek22 obiadek pyszny robisz :-D :-D a do przedszkola mam nadzieję,że Filipek dostanie się do tego co chcecie :-)
Wczoraj dzwoniła Pani, żeby potwierdzić zamówienie wózeczka i mówiła, że czas oczekiwania ok. 3 tygodnie :ico_szoking:
tak długo :ico_szoking: powiedzieli dlaczego?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2011, 17:11

tak długo :ico_szoking: powiedzieli dlaczego?
Muszą zamówić u producenta, powiedziała, ze dotyczy to wybranego przeze mnie koloru!
Zobaczymy!
Przynajmniej przez 3 tygodnie urodzić nie mogę i koniec :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 mar 2011, 17:19

Koroneczka nam też tak mówili bo to maksymalny czas realizacji zamówienia. Dostaliśmy to samo tłumaczenie co Ty-chodzi o kolor, a dokładniej o uszycie w nim fotelika bo na to najdłużej się czeka. Mam nadzieję, że w ciągu 1 góra 2 tyg. dostaniesz wózek. Przyślą Ci maila albo będą dzwonić, że w danym dniu przyjedzie kurier.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 mar 2011, 17:21

Koroneczka no to te 3 tyg musisz jeszcze wytrzymać :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 mar 2011, 17:28

Murchinson, Tak też myślałam :-) :-) :-) Będę czekać cierpliwie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość