Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

23 mar 2011, 11:39

Hej Agnieszka super wieści nam znowu przynosisz - DZIELNA KOBIETKO :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: BRAWO DLA CIEBIE zawsze wierzyłam że Ci się uda i że się nie poddasz! Jesteś WIELKA! :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


A i super że Wikuś tak dobrze się zaadoptował do warunków w domku! Tylko pogratulować!

A i czekam na fotki z niecierpliwością!

A moja Klaudusia zaczyna coraz więcej jeść 90ml wypije jak wcześniej 2 cycusie obali a tak to z butli to 120ml. lekko noskiem wciągnie! Duża dziewuszka to i dużo potrzebuje!

I już gadać zaczyna po swojemu - jest taka kochana normalnie wariuje już na jej punkcie!

Buziaki!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 mar 2011, 11:47

czesc dziewczyny

Buzok i jak sie czujecie dzis? lepiej juz? jak mała? napisz

Aga jaa mam kontakt z Zubelkiem. troche oslabiona. chorowali wszyscy. ale ogolnie brak czasu na forum stad milczenie,. przekaze ze pytalyscie o nia.

Agnieszka swietnie, ze juz w domu jestescie. i bardzo sie ciesze ze zwyciesko wychodzisz z kazdej bitwy o zdrowie!!! jestes mega dzielna!!!

u nas to tak roznie
raz szybko i aktywnie
a innego dnia normalnie sie kreci domowo

wiosna od poniedzialku wg kalendarza i za oknem rowniez wiec chodzimy spacerujemy.

dzis juz jeden spacer za nami
bo rano jak odwiozlam Leona do Pkola to auta zostawialam tamu mechanika
i mialam 30min marszu do domu z Olafem ale przyjemnie to milo sie przeewietrzyc hehe
teraz pora na sniadanie. gotuje zupke. ogarniam dom
i niedlugo na drugi spacer wyjdziemy

potem znow przerwa na obiad i ok 15stej idzieemy na nogach do Pkolaa. wiec tez nam dlugo to zejdzie. bo z Leonkiem sobie wracamy spacerkiem
no i na plac zabaw wstapimy hihi
takze milo

wieczorem siostra wpadnie

jutro juz aktywniej bo mam fitness wieczorem.
wczoraj za sciana u sasiadki narodzil sie nowy maluszek hehe

:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-23, 10:50 ]
Aga no maluchy wcinaja bo i rosna nam!!! ja tylko swoim mlekiem karmie ale czasem sciagam jak wychodze. i widze ze Olafowi wiecznie malo
120ml mojego mleka wciaga raz dwa i zjadlby wiecej....hehe


moj maly wlasnie marudzil i zasnal na hustawce...
z jego zasypianiem w dzien to rozniee bywa

ale jak dobrze zasnie to naa kilka godzin hehe

milego dzionka

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 mar 2011, 11:54

Witajcie!
Agnieszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie się ciesze, bo mocno trzymalam za Ciebie kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Zdróweczka również dla małego i nie wracajcie już do szpitali :ico_sorki:
Ja też juz małemu zakładam na 68 :ico_szoking: , choć jest troszkę mniejszy od rówieśników, bo ma 2,5 miesiąca, a waży ok 5500.
Aga faktycznie głodomorka ta Twoja córa :ico_brawa_01: , mój jak je cyca to butli już nie dotkie, ale jak czasem zostanie z moją mamą i butle mu daje to więcej niż 90 nie wypije :ico_noniewiem:
Moja córa już do przedszkola śmiga, mnie jeszcze troszke trzyma, mały czasami kichnie, ale wszystko już wraca do normy :ico_sorki:
Zapomniałam się pochwalić, że mężuś zapisał małego na chrzciny na pierwszy dzień świąt czyli 24 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 mar 2011, 12:04

Buzok to nie taki maly juzz jest
ciesze sie ze juz wam lepiej. super ze malemu nic wiecej nie bylo.dzielny Adrianek!

Olaf tez ma 2.5 miesiaca aa wazyl tydzien temu 4600
wiec 5 kg pewnie jeszcze nie osiagnal
a ciuszki naa 62 na razie
nawet te najmniejsze niektore wchodza. ale jednak juz sa na styk bodziaki. bo pajacyki to dawno odeszly
hehe

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 mar 2011, 12:16

to nie taki maly juzz jest
no w sumie nie, ale ja porównuje dzieciaki u mnie w rodzinie, które zawsze były wielkoludkami :-D , a i te 5500 to tak na oko powiedziałam, bo 2marca na szczepieniu ważył 4920, więc teraz dokładnej wagi nie znam :ico_noniewiem:
super ze malemu nic wiecej nie bylo.dzielny Adrianek!
cudem nic nie załapał, i ja też strasznie się ciesze :ico_brawa_01:
ale jednak juz sa na styk bodziaki. bo pajacyki to dawno odeszly
hehe
ja też czasem jeszcze wciskam te na 62, choć tak jak piszesz są już na styk, więc wyjęłam już 68

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

24 mar 2011, 09:49

Czesc dziewczęta :-D No ja nie mam czsu na nic naewt fotek nie porobiłam :ico_wstydzioch: Bałagan w chałpie ogarniam 3 tyg to się narobiło na szybko wszystko i efekt jest :ico_olaboga:
Mój mały waży 5100 ale spadł z wagi przez chorobę a ma 3,5 miesiąca no ale to wczesniak 1,5 miecha w tył także dobrze jest a zjada 140ml z flachy migiem :-D Głodomor i jeszcze chce ale bez przesady jak dam więcej to ulewa a pomiędzy wode z glukozom cisnie. Idziemy dzisiaj na kontrolne usg głowy malucha mam nadzieje że się tam wszystko wchłonęło trzymac kciuki babeczki :ico_sorki: Zmykam bo wstał mój książe :-D A no i dziekuje za gratki z racjii wygranej walki z panem rakiem :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

24 mar 2011, 11:46

Hej laseczki

Ja tak tylko na 2 słowa wpadam wczoraj wrzuciłam kilka filmików na YT z Klaudusią jeśli macie ochotę to zapraszam do obejrzenia buziaki!

http://www.youtube.com/watch?v=BJt3TkQ2Wus

http://www.youtube.com/watch?v=M8oGbMaA ... er&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=JlJNlTYJ ... er&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=Mx3sOtbI ... er&list=UL

My zmykamy na spacerek :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 mar 2011, 11:19

wrzuciłam kilka filmików na YT z Klaudusią
Śliczna dziewczynka taka rozgadana :ico_brawa_01:
uwielbiam jak Adrianek sobie tak "rozmawia" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bałagan w chałpie ogarniam 3 tyg to się narobiło na szybko wszystko i efekt jest
oj wiem coś o tym, bo u mnie remont, a tu sie okazalo, że w niedziele na nas kolej, żeby przyjąć obraz :ico_olaboga: , no i dziś na szybkiego sprzątanie, a o 16 musze jeszcze jechać do promotorki z pracą dyplomwą.
Mały przeokropnie jest zakatarzony :ico_olaboga: , zresztą ja jeszcze też :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

30 mar 2011, 14:52

[img][img]http://images47.fotosik.pl/767/d334275e76bb590dmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2011-03-30, 14:54 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/767/30d83448aecfea5fmed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images41.fotosik.pl/761/edb3460ef76f8944med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2011-03-30, 14:55 ]
Wpadłam dodac kilka fotek i zmykam piękna pogoda!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 mar 2011, 15:31

Hej dziewczyny co się z Wami dzieje piszcie coś!

U nas wszystko super tylko w niedzielę miałyśmy pierwszy atak kolki. Klaudia spała sobie smacznie i nagle jak się rozpłakała aż się zanosiła, z początku nie wiedziałam co się z nią dzieje bo pierwszy raz tak się zachowywała już chciałam na pogotowie jechać bo niczym nie dało jej się uspokoić, podejrzewałam że to może być kolka ale mówią że jak to kolka to dziecko się pręży i przyciąga nóżki do brzuszka a ona wręcz odwrotnie prostowała nóżki, mój T. wyczytał że może pomóc ciepła kąpiel i rzeczywiście płakała ok. pół godziny po czym wsadziliśmy ją do ciepłej wody i jak ręką odjął automatycznie przestała płakać, do tego jeszcze masaż brzuszka i było oki.

Wiecie co wczoraj była u mnie Health Visitor zważyła i zmierzyła moją córcie, warzy już 5360g duża dziewuszka a co do zmierzenia..... hmmmm... teraz ma 57cm a przy porodzie mi pow. że ma 59cm dziwne 2cm mniej po 2 miesiącach?! Najwyraźniej źle ją zmierzyli przy porodzie babka pow. że najprawdopodobniej miała ok 52-53cm a nie 59 jak mi powiedzieli!

Dziewczyny czy któraś z was leciała samolotem z maluszkiem??
Madziorka na pewno bo była z Leonkim w UK! Pytam bo lecę z Klaudią do PL 08 czerwca i zastanawiam się czy można wziąć na pokład samolotu butle z mleczkiem? Czytałam że można bo mleko nie jest na liście groźnych substancji ale jak to wygląda w praktyce?

Buziaki :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość