NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 kwie 2011, 07:59

Inuno, nauczy sie Mikolajek jeszcze ssac...
moja polozna nazwala piranja heheh bo ona do cyca to leci jak wariat, az sie cala trzesie :ico_haha_01:

serniczka, trzymamy kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

a my na 11 jedziemy do ortopedy, trzymajcie kciuki zeby gimnastyka wystarczyla, zeby malej szyny nie zakladali, ani nie bandazowali nog :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 kwie 2011, 09:26

[quote="serniczka"]Laseczki 15 minut temu odeszly mi wody :ico_szoking: ...wiec.... :ico_szoking:

to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie niestety nic nie ruszyło ;/

[ Dodano: 2011-04-14, 09:26 ]
sejano trzymam kciuki aby malej wystarczyly same cwiczenia

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

14 kwie 2011, 09:55

moja polozna nazwala piranja heheh bo ona do cyca to leci jak wariat, az sie cala trzesie :ico_haha_01:
moja tak samo rabi :ico_haha_01:

serniczka trzymamy kciuki :ico_sorki:
a my na 11 jedziemy do ortopedy, trzymajcie kciuki zeby gimnastyka wystarczyla, zeby malej szyny nie zakladali, ani nie bandazowali nog :ico_olaboga:
oby pomoglo.Trzymam kciuki.

Do mnie dzis napisala Gwona.Jest z malutka w szpitalu bo mala nie chciala jej jesc i nie robila kupy no i okazalo sie ze ma infekcje drog moczowych.
Zdrowka dla malutkiej :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 kwie 2011, 10:06

trzymam kciuki za Gwone i mala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-14, 10:06 ]
teraz juz nie wiem gdzie pisac ....ja sie wyzalilam na starym forum... :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-04-14, 10:08 ]
Ah chyba w koncu wiem jak znalezc to nowe forum... :ico_wstydzioch: mali i duzi rowiesnicy...nowordki i niemowleta...marcowo kwietniowe maluszki...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 kwie 2011, 10:21


Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 kwie 2011, 10:50

czesc dziewczyny...

Przepraszam, ze nie zagladam, ale slowo daje, ze nie mam czasu na nic :ico_sorki: w domu mam bajzel, wszystko stoi na glowie, w poniedzialek rocilysmy do domu to Pola spala caly dzien, moglam sie troche ogarnac, ale pozniej 2 noce-zero snu, makabra, wczoraj obiad gotowalam jedna reka z Pola przerzucona przez ramie, na szczescie dzisiejsza noc byla super i od rana jeszcze spi z pobudkami na cyca-niestety je malo, ale co chwile, musialam laktator kupic, bo by mi piersi rozerwalo :ico_haha_01: mysle, ze na to co trzymam w staniku juz nawet rozmiaru nie ma w tabeli...

jeszcze nie bylismy na dworze, moze dzisiaj sie zbierzemy...

Porod mialam na maxa wyczerpujacy i bolesna-takiego koloska urodzic to nie przelewki :ico_haha_01:

bylam w szoku jak mi powiedzieli ile wazy, bite 3 dni ja badali w kolko, krew pobierali na cukier, monitorowali, bo albo jest taka duza, bo taka zdrowa, albo tak urosla, bo chora, na szczescie mamy wielki okaz zdrowia :-D

odezwe sie jak zlapie chwile, dziekujemy wam za wsparcie i Gratuluje Serniczce...

Tbogucka bardzo ci wspolczuje-durna ta polozna tak cie zalatwila.
a co do szukania forum to pod polem textowym sobie odhacz "powiadom mnie gdy ktos odpowie" i zawsze jak ktos napisze to dostaniesz maila z linkiem od momentu twojej ostatniej wypowiedzi :-) nie trzeba nic szukac

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 kwie 2011, 11:28

Fintifluszka fajnie ze jestes!!! super ze Pola zdrowiutka i naprawde chyle czolo -taka pannne urodzic duza... :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01:


ja teraz musze sobie diagram rozpisac tych p****nych antybiotykow bo kazdy sie bierze inaczej :ico_puknij:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 kwie 2011, 12:04

witaj Finflituszko fajnie ze juz jestes jak widzisz sama zostalam w 2 paczku
martwie sie troszke bo jutro mam termin a moj K musi jechac do Wrocka na caly weekend na uczelnie nie chce go zatrzymywac bo jakby sie okazalo ze nie urodze a on by zostal to kasa i tak przepada a jego studia kosztuja ponad 1400zł a zaplacic i tak musi wiem ze jak zaczne rodzic to pierwszym leppszym autobusem czy pociagiem wroci ale wolalabym zeby to on w razie w mnie zawiozl do szpitala a nie tesciu ;/ i smutno mi dzis od rana bo nic nie wskazuje na porod a jutro o 7 K juz jedzie :ico_placzek: :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 kwie 2011, 12:47

Fintifluszka, witaj spowrotem
Gwona, zdrowka dla malutkiej :ico_sorki: :ico_sorki:

a my po wizycie u ortopedy..
a wiec.. przypadek Marcelinki nalezy do tych lzejszych...
musimy w domu robic cwiczenia i dostalam przekaz na 6 gimnastyk, musze dzisiaj tam jechac i mala zapisac..
powinno wszystko pojsc dobrze, bo mala nozki ladnie odgina..
za tydzien mamy kontrole, w razie gdyby jednak nozki nie chcialy wspolpracowac bedzie trzeba malutkiej zalozyc szyny, albo zabandazowac nogi, mam jednak nadzieje, ze gimnastyka pomoze... i dobrze, ze nie musi miec zagipsowanych nozek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-14, 12:48 ]
no i stawiam :ico_tort: za 1 tydzien Marcelinki :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

14 kwie 2011, 14:34

Fintifluszka, no to się nie dziwię że poród ciężki.. jak zajrzysz to wrzuć jakieś foteczki malutkiej :ico_brawa_01:
wczoraj obiad gotowalam jedna reka z Pola przerzucona przez ramie
ja też tak ostatnio gotowałam z Witkiem :ico_sorki:
no i stawiam :ico_tort: za 1 tydzien Marcelinki :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dziewuszki Twojej

dobrze że nic poważnego nie jest małej i ćwiczenia pomagają :-)
a jak w ogóle objawiają się takie problemy z nóżkami? Bo ja zauważyłam że mały często wierzga swoją lewą nóżka i jak ją wyprostuje to troszeczkę jest w łuku. Nie wiem cy to coś znaczy...

patrycjaaa, to teraz nie wiadomo co lepsze czy urodzić szybko czy żeby poczekała dzidzia do powrotu taty...

a co do mojego małego to raz jest lepiej raz gorzej, np przez ostatnie 2 dni było pięknie nocki przesypiał bez płaczu a wczoraj cały dzień marudny bardzo i w nocy o 5 płacz i lulanie... Ale dajemy rade :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość