kasiaczek1987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 09 lip 2008, 11:57

26 wrz 2008, 10:48

ja przed ciążą zażywałam diane-35 inic mi nie było a teraz mam yasmin i zaczęły mi się plamienia, chyba wybiore sie z tym do lekarza.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 paź 2008, 13:44

biorę od kilku miesięcy mycrogynon,pierwszy miesiąc cały przeplamiłam ale to normalne,później już było ok z tym,że strasznie boli mnie głowa,nie często a wręcz co dziń,cały dzień,całą noc.Nie boli jak zwykły ból głowy,tak mrowi mi ,nie potrafię tego opisać,mrowi,piecze w mózgu :ico_haha_01: śmiesznie brzmi ale bardzo mnie to niepokoi,na początku nie myślałam,ze to przez pigółki,mój mąż tak powiedział i faktycznie,kiedy miałam 7 dni przerwy między opakowaniami,przeszło mi i nie bolało,od kilku dni biorę znowu i już 4 dzień nie mogę wytrzymać.Dziś przestaję je brać,mam dość.Mieszkam w uk tu nie ma ginekologów,przepisuje je lekarz ogólny,odpocznę z miesiac lub dwa i poproszę o inne.nie wiem co tu mają jeszcze.microgynon wiem ze jest w polsce też.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

01 lis 2008, 10:33

Czesc wszystkim, troszke poczytalam co piszecie...
Wiec jezeli chodzi o antykoncepcje, nikt z was nie poroszyl waznej sprawy...wiec chodzi ze antykoncepcja dla kobiet ktore jeszcze nie rodzily jest inna, dla tych po porodzie tez i dla tych matek karmiacych naturalnie, jak rowniez zalezna od wieku i stanu zdrowia.
Ja zanim zaszlam w ciaze bralam harmonet-tabletka dwuskladnikowa, ktora bierze sie opakowanie i 7 dni przerwy i znowusz...itd, dlatego ze ma niska wartosc hormonow i moglam brac bo mam problemy z tarczyca, wiec to byla obcja obtymalna.
Teraz bylam u ginekologa i zapisala mi nowosc azalie dla matek karmiacych, to tabletka jednoskladnikowa i bierze sie ja non stop bez przerw!!!!, a po skonczeniu karmienia mowila ze mozna sprobowac plasterki, bo juz moj organizm bedzie sporo zatruty podejzewam tabletkami...Moze cos komus tym pomoge :))) :ico_oczko: :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 lis 2008, 11:35

delfi1, ja tez biore azalie i jestem zadowolona. na poczatku byly plamienia przez 2 tyg a teraz juz jest wsio ok

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 lis 2008, 13:11

Ja już nie karmię i zastanawiam się- plasterek, czy zastrzyk. Macie jakieś doświadczenie z tymi metodami?

[ Dodano: 2009-01-03, 18:01 ]
Właśnie skończyłam opakowanie plasterków i 7 dniową przerwę. Jestem z nich zadowolona. Nie muszę pamiętać o codziennej tabletce, czuję się dobrze. Może niektórym to trochę nie pasuje, ale ja przytyłam troszkę (mam często chęć coś podjadać)- ja jestem zadowolona z powodu wahnięcia wagi na plus :ico_haha_01:

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość