Awatar użytkownika
zaneta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2015, 11:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

30 sty 2015, 12:09

A jakim promem płynęliście i jakie były warunki?

Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

04 lut 2015, 15:12

Wszystko zależy od tego kto w jakim rejonie Polski mieszka,jeśli na południu ,to najlepszym rozwiązaniem na weekendowy wypad będzie Szczawnica - góry, czyste powietrze,Dunajec - spływ ,wyciąg narciarski, wąwozy itd - wszelkie atrajcie. Polecam gorąco, sama często tam wyjeżdżam.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

18 lut 2015, 13:13

Ja z chęcią na weekend wybrałabym się do Paryża.

martyna1992a
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, 12:33

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

27 lut 2015, 12:38

Ja polecam zabrać się z firmą Marathon Bus, to bardzo dobra firma transportowa o szerokim wachlarzu usług. Podróżuje się bardzo wygodnie i komfortowo

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

27 lut 2015, 14:36

jak na weekend to najlepiej gdzieś blisko, żeby nie tracić czasu na dojazd:)

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 mar 2015, 14:03

Ja polecam Kraków, dla mnie to magiczne miejsce.
Mamy kilka swoich ulubionych miejsc w tym mieście, poza tym każdy wyjazd staramy się zorganizować tak, żeby był niepowtarzalny.
Kraków daje dużo energii, łączy w sobie rożne kultury, a poznać je można bliżej w wielu miejscach, chociażby w dzielnicy żydowskiej. Najlepiej wybrać nocleg, na przykład w: http://astoriahotel.pl/ , tak by móc dniem i nocą chłonąć atmosferę tego wyjątkowego miejsca.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 mar 2015, 22:27

Ja wybieram się z koleżankami na Babski Weekend do Jastrzębiej Góry, bo PrmaveraSPA ma specjalną weekendowa ofertę dla kobiet. Zobaczcie jak ciekawa oferta: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/dzien-kobiet-nad-morzem/
:ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 mar 2015, 13:33

A ja polecam chyba najpiękniejsze miasto polskie w jakim kiedykolwiek byłam. Czyli Kraków. Warto jest wybrać się tam na przedłużony weekend . Czyli od czwartku do niedzieli albo od piatku do poniedziałku bo dwa dni to za mało. Szczegolnie,że w okolicy znajduje się wiele miejscowości , do których również warto jest zawitać
Wadowice
Wieliczka
Czy też Kalwaria Zebrzydowska ( cudowny park ! ).
Polecam wybrać się pociągiem a samochód na przykład wynająć sobie na miejscu. Taki Seat to koszt ok 70 zł dziennie ( na przykład w Avis: http://www.avis.pl/ ) .

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 mar 2015, 00:12

Może jakaś zagraniczna wycieczka? Do jednej ze stolic europejskich? Na przykład do Pragi lub Berlina?

martis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:21

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 mar 2015, 11:26

a może Oslo? Ostatnio byłam w tym mieście i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, takie zadbane, są zabytki, fajne knajpki, ludzie też bardzo uprzejmi, i stale jest coś do zrobienia, do zobaczenia, nie ma czasu na nudę

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość