Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

22 kwie 2012, 19:45

Dokładnie,wszystko zależy gdzie komu pasuje i komu jakie okolice podobają się bardziej.Bo jak ktoś jest od urodzenia przywiązany do Saskiej Kępy to chocby mu doplacali to sie nie wypriwadzi(znam taki przypadek:P) A z Piaseczna też jest przeciez dobry dojazd,czesto szybszy i łatwiejszy niż z innych rejonów Wawy.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

10 maja 2012, 09:39

A z Piaseczna też jest przeciez dobry dojazd,czesto szybszy i łatwiejszy niż z innych rejonów Wawy.
:ico_brawa_01: ano :)
przeczytałam artykuł pod kątem wypatrzonej inwestycji Artina w Piasecznie - Link usuniety przez obsługe forum
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 07:30 przez Malyna, łącznie zmieniany 1 raz.

maciejk1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:49

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

02 sty 2013, 12:52

Ja zawsze patrzę na lolalizację światło i na to czy jest ogrzewanie w czynszu

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

18 sty 2013, 20:21

Niedawno kupowałam mieszkanie w Warszawie. Oczywiście nie obyło się bez ostrych negocjacji, bo sprzedający nie chciał ustąpić nawet o złotówkę, a cena mieszkania była moim zdaniem zawyżona. Ale jakoś udało się go przekonać, gdy na kolejne spotkania przyszedł zamiast nas zawodowy negocjator. Oczywiście kupując mieszkanie trzeba sprawdzić je dokładnie. Tym bardziej jeżeli jest kupowane na rynku wtórnym, bo często ściany są odnowione a pod nim grzyb...:(
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 23:33 przez jolciaOch, łącznie zmieniany 1 raz.

lolekk1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2013, 22:10

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

23 sty 2013, 22:15

NIestety jesteśmy teraz narażeni na bańkę spekulacyją która przyszła z UE dlatego ceny mieszkań są zawyżone

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

29 maja 2013, 14:37

Ja szukam nowego mieszkania w Bydgoszczy i jestem przerażona, cały maj ceny rosły. Teraz odrobinę spadają, ale kto wie na jak długo:/

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

20 wrz 2013, 13:49

Sytuacja na rynku cały czas się zmienia, więc rzeczywiście warto ją śledzić i wybrać ten dobry moment. Dobrze jest przeglądać ogłoszenia mieszkania w wybrany mieście i obserwować jak zmieniają się ceny.

majka358
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:30

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

12 lis 2013, 19:47

Wystarczy przeglądać ogłoszenia np http://owi.pl zeby widziec ze obecnie ceny mieszkań spadają i wygląda na to że jeszcze będą spadać, a jest to wynikiem między innymi prowadzonej polityki kredytowej i zmianach w programach typu RNS.

lilo

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

12 lis 2013, 22:09

Reklama, reklama i reklamą pogania :ico_olaboga: Co się dzieje z tym forum, schodzi na psy niestety......... :-/

zmianach w programach typu RNS.
A dużo mamy tych programów bo chyba coś mnie ominęło?

Głupie gadanie, ceny spadają i będą spadać. To jak napisać "pada i będzie padać" - zależy gdzie przede wszystkim!
W niektórych miastach ceny sięgają granicy opłacalności a nikt nie będzie budować poniżej kosztów czy nawet po kosztach.

bunia92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2014, 13:13

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

18 mar 2014, 14:10

zmianach w programach typu RNS.
Teraz to program MDM wspiera przede wszystkim deweloperkę, rynek wtórny odpada, a przy nowych mieszkaniach spółdzielczych problemy się pojawiają http://program-mdm.info/program-mdm-wyklucza-mieszkania-spoldzielcze/ Ceny niby miały spadać, ale jak zawsze, idą tylko w górę :-|

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość