Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sie 2011, 10:25

zirafka my mamy Nan pro 1, ale chcemy kupic humana ha (czy jakos tak),ale my rzadko teraz dokarmiamy.

Byliśmy wczoraj teściów i po obiedzie teściowa wysłała teścia na spacer z małym. Wyprowadziliśmy wózek i poszedł..zaraz wchodzi do domu, bo się po coś wracał, ale bez Antosia!! Zostawił go samego w wózku na drodze pod domem :ico_zly: nawet nie wiecie jak się wkurzyłam. Dostał op..od teściowej i ode mnie..eh..:-(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 sie 2011, 10:55

Malinkax33 fajna fotka w opisie :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 sie 2011, 11:44

ale my rzadko teraz dokarmiamy
ja tez rzadko ale na wszelki wypadek ten Bebilon jest...
nawet nie wiecie jak się wkurzyłam.

noooo wyobrażam sobie............... ale prawidłowa reakcja teściowej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 sie 2011, 13:53

Malinka czytalam gdzies ze w 3 i 6 tyg zazwyczaj przychodzi ten kryzys laktacyjny i zeby wtedy malenstwo jak najczesciej do cycka przystawiac, wiec duzo pij i przystawiaj - trzymam kciuki zebys miala go jak najwiecej. A moze jak Ty mala dokarmiasz to po prostu organizm Ci dlatego mniej produkuje? Bo ona sie sztucznym najada i pozniej tak duzo z cyca juz nie ciagnie?
Zostawił go samego w wózku na drodze pod domem :ico_zly:
Jezu tez bym sie wkurzyla!! Ja wczoraj po smoka wracalam do domu i mimo ze 10m od drzwi bylam to i tak z wozkiem sie wrocilam.. Wiem ze tu by mu sie nic nie stalo jakby minute zostal ale jakos bym nie mogla go zostawic :ico_olaboga:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

21 sie 2011, 15:07

Cześć, powiedzcie mi co mam zrobić, żeby dostać powiadomienie z tego nowego watku, bo za każdym razem szukam i szukam, gdzie to jest. W rezultacie wracam do starego i korzystam z linka :)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 sie 2011, 16:43

Cześć, powiedzcie mi co mam zrobić, żeby dostać powiadomienie z tego nowego watku, bo za każdym razem szukam i szukam, gdzie to jest. W rezultacie wracam do starego i korzystam z linka :)
Ja nie wiem jak to sie robi, mam caly czas otwarte to okno w mozilli i jak wchodze na forum to odswiezam i tyle :D

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z ta zoltaczka poporodowa? Bo Oliwierek jak sie urodzil byl taki pomaranczowy jak po solarium i robili mu badania krwi ale wszystko wyszlo ok, tylko ze on nadal ma takie zolte bialka oczu, nie wiem czy to zejdzie czy powinnam isc do lekarza? Wiecie cos na ten temat?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 sie 2011, 18:30

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z ta zoltaczka poporodowa? Bo Oliwierek jak sie urodzil byl taki pomaranczowy jak po solarium i robili mu badania krwi ale wszystko wyszlo ok, tylko ze on nadal ma takie zolte bialka oczu, nie wiem czy to zejdzie czy powinnam isc do lekarza? Wiecie cos na ten temat?
według mnie powinnaś iść do lekarza na badanie, bo mi kiedyś pani doktor mówiła, że tą żółtaczkę w pierwszych tygodniach trzeba obserwować, bo może się odnowić.

A tak w ogóle to hej wszystkim! U nas coraz lepiej z jedzonkiem, tzn mały się w miarę najada i już wczoraj i dzisiaj ani razu go nie dokarmiłam. Co prawda je na "cztery cycki", bo zasypia po dwóch, ale zaraz się budzi z płaczem, że głodny, no to jeszcze raz do dwóch go dostawiam i wtedy zasypia. A no i w końcu w piątek odpadł nam pępuszek, także równo po dwóch tygodniach. Dziś mieliśmy też niezłą nockę, bo obudził się tylko dwa razy :ico_sorki: i w końcu się wyspałam, tym bardziej, że mąż w domu i dużo pomaga :ico_brawa_01:.
A no i mam pytanie, jak długo krawiłyście/krawicie? Bo mi od piątku już w ogóle nic nie leciało, tylko dziś z rana, to pociekło jak z kranu, a teraz znowu nic i już sama nie wiem czy te podpaski nosić, czy nie, czy jeszcze coś się będzie działo, czy to już koniec
:ico_noniewiem:

A no i ja Agus robię tak samo jak Ty, tzn jak mój Alanek nie chce spać w dzień, to biorę go do wózka na spacerek i tak łażę z nim ze dwie-trzy godziny, aż mi się cycki napełnią, bo im są pełniejsze, to lepiej się najada i szybciej zasypia

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 sie 2011, 21:30

Jutro ide do lekarza, zobaczymy co powie :/
mały się w miarę najada i już wczoraj i dzisiaj ani razu go nie dokarmiłam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pieknie!! oby tak dalej :)
A no i w końcu w piątek odpadł nam pępuszek, także równo po dwóch tygodniach
Mojemu odpadl chyba po 3-4 dniach :/ Ale wyglada ladnie i nic sie nie babrze wiec chyba jest ok :ico_oczko:
A no i mam pytanie, jak długo krawiłyście/krawicie?
Wiesz co ja krwawilam tydzien mocno, potem okolo tygodnia tak ledwo ledwo a teraz przez ostatnie pare dni to czasem caly dzien prawie nic a czasem jakbym okres miala :ico_olaboga: Wiec caly czas nosze ale takie always jakby miedzy podpaska a wkladka - takie w lososiowym opakowaniu, sa ciensze od podpasek a grubsze i troche wieksze od wkladek.

A mam do Was pare pytan:
- czy ktoras ma tak (chyba tylko po naturalnym porodzie), ze czuje jakby zle wlozonego tampona? Jak troche pochodze, a czasami nawet jak siedze w domu to mam takie 'tam' uczucie jakby zle wlozony tampon - nie wiem czy to cos jeszcze spuchniete po porodzie? Czy moze szwy jakos mnie draznia? Takie dziwne uczucie, jak chodze to czuje jakby mi mialo stamtad cos wypasc..
- kiedy mozna sie kochac po naturalnym porodzie? z jednej strony juz sie nie moge doczekac, tyle poscilam :ico_szoking: a z drugiej sie boje ze bedzie bardzo bolalo :/
- i kiedy mozna zaczac cwiczyc? musze sie pochwalic ze dzisiaj sie zmiescilam w dzinsy sprzed ciazy.. wprawdzie tylko w jedna pare i to najluzniejsze ale zawsze cos :-D
chcialabym zaczac juz cwiczyc po trochu bo czuje sie na silach ale boje sie, zeby czegos sobie nie nadwyrezyc.. :ico_noniewiem:

A tak w ogole bardzo malo dziewczyn jest aktywnych ostatnio, co sie dzieje z Tosia, In.Your.Mouths? Jakos nam tak watek przycichl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 sie 2011, 07:14

Agus,
zy ktoras ma tak (chyba tylko po naturalnym porodzie), ze czuje jakby zle wlozonego tampona? Jak troche pochodze, a czasami nawet jak siedze w domu to mam takie 'tam' uczucie jakby zle wlozony tampon - nie wiem czy to cos jeszcze spuchniete po porodzie? Czy moze szwy jakos mnie draznia? Takie dziwne uczucie, jak chodze to czuje jakby mi mialo stamtad cos wypasc..
wiesz,mi takie cos towarzyszyło podczas seksu teraz...
jakaś taka blokada , jak by tamponik po takie zgrubienie po jednej stronie pochwy.
yyy...ale dziewicze lody przełamane, na początku troszki bolalo ale potem juz nie ;))

[ Dodano: 22-08-2011, 07:15 ]
in.your... miała mi napisac jak urodzi, ale cisza.... :(
pisałam do niej jakis tydz.temu a teraz nie miałam nic na koncie, dzis do niej napisze.
a własnie co z Tosią?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 sie 2011, 09:54

yyy...ale dziewicze lody przełamane, na początku troszki bolalo ale potem juz nie ;))
:ico_brawa_01: no proszę, czyli już masz za sobą ten pierwszy drugi raz :-)
- kiedy mozna sie kochac po naturalnym porodzie? z jednej strony juz sie nie moge doczekac, tyle poscilam :ico_szoking: a z drugiej sie boje ze bedzie bardzo bolalo :/
ja nie wiem, książkowo to po 6-8tygodniach, ale wiele dziewczyn decyduje się na to wcześniej. Pewnie też zależy od tego jak się długo krwawi. Ja też już chciałabym pokochać się z mężem, jakoś libido mi nie spadło przez zmęczenie i troski, ale jak coś tam próbowaliśmy w sobotę wieczorem, to potem znów zaczęłam krwawić w nocy, więc wolę jeszcze troszkę odczekać, przynajmniej z tydzień, żeby mieć pewność, że nie będę miała czerwonej niespodzianki później :-P
i kiedy mozna zaczac cwiczyc? musze sie pochwalic ze dzisiaj sie zmiescilam w dzinsy sprzed ciazy.. wprawdzie tylko w jedna pare i to najluzniejsze ale zawsze cos :-D
chcialabym zaczac juz cwiczyc po trochu bo czuje sie na silach ale boje sie, zeby czegos sobie nie nadwyrezyc.. :ico_noniewiem:
moja mama radziła, żeby odczekać te 6tygodni, żeby sobie nie zaszkodzić, bo mówi, że do niej do pracy (a pracuje w poradni chirurgicznej) przychodzą dziewczyny z przepuklinami itp. bo za wcześnie coś dźwigały i się przemęczały. No ale brawo, że weszłaś w swoje spodnie :ico_brawa_01:. Ja w sumie na drugi dzień po porodzie już je wkładałam, a tydzień po już poodkładałam wszystkie ciążowe ciuchy, bo w ogóle ich nie potrzebowałam, a zalegały w szafie :ico_oczko:

U nas nocka super, dwie pobudki na jedzonko. Tylko się zastanawiam czemu czasem tak mój malec ma, że sam się odstawia od cycka bo przyśnie, więc ja go odbeknę, czekam jeszcze jakieś 10-15min, on nadal kima, więc go odkładam i zaraz ryk, bo on sobie przypomniał o deserku i znowu do dwóch cycków trzeba go dostawić... czemu nie może się najeść za pierwszym razem, tylko tak na raty? Wasze dzieciaki też tak mają? To trochę uciążliwe, bo chce z nim gdzieś wyjść, a on za moment mi już wyje, że jednak głodny :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-08-2011, 09:57 ]
A tak w ogole bardzo malo dziewczyn jest aktywnych ostatnio, co sie dzieje z Tosia, In.Your.Mouths? Jakos nam tak watek przycichl :ico_noniewiem:
też ostatnio o tym pomyślałam, poginęły nam gdzieś dziewczyny :ico_noniewiem:

A zapomniałam Agus śliczniutki ten Twój syneczek... taki do schrupania. Oczka ma cudne

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość