jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Żylaki kończyn dolnych

19 lut 2019, 10:10

Mam pracę siedzącą przed komputerem i zaczęły mi dokuczać nogi, miałam często spuchnięte, czułam mrowienie i drętwienie, zaczęłam brać maxi3vena i jest ogromna poprawa. Wiem, że biorą też to osoby ze skłonnością do żylaków.

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Żylaki kończyn dolnych

12 mar 2019, 19:19

Ja miałam problem z zakrzepicą żył i skurczami łydek w ciąży. Bardzo pomogły mi podkolanówki polecone przez mamę (pielęgniarkę) venoflex kokoon https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-damskie-kokoon zrobione z wygodnej mikrofibry z wzmocnieniem przy stopie. Fajne, elastyczne i co ważne dla mnie, można prać je w pralce. Lekarz tez powiedział ze mogę je nosić jeśli sprawiają mi ulgę. Niesamowita sprawa. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym ze na problemy z zakrzepicą i krążeniem pomoże po prostu uciskowa odzież a tu taka miła niespodzianka :)

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Żylaki kończyn dolnych

26 mar 2019, 23:36

Ja mialam straszne żylaki na nogach po porodzie... probowalam jakis tam masci ale nie dały rady.. dopiero zabieg laserowy w klinice Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ poradzil sobie z moim problemem. Jestem mega zadowolona z zabiegu, opieki, ceny i oczywiscie efektu

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Żylaki kończyn dolnych

24 maja 2019, 10:20

Pobierz te kapsułki o których wspomniałam powyżej , na prawdę pomagają :) Osobom, które mają skłonność do żylaków też są polecane.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Żylaki kończyn dolnych

04 gru 2019, 18:59

Stosuję na co dzień rajstopy uciskowe, codziennie rutinoscorbin bo rozszerza naczynia krwionośne, a przeciwbólowo i przeciwobrzękowo żel Traumeel https://www.cefarm24.pl/heel-traumeel-s-zel-50-g.html#

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Żylaki kończyn dolnych

12 gru 2019, 16:36

[quote="jablonka"]Mam pracę siedzącą przed komputerem i zaczęły mi dokuczać nogi, miałam często spuchnięte, czułam mrowienie i drętwienie, zaczęłam brać maxi3vena i jest ogromna poprawa. Wiem, że biorą też to osoby ze skłonnością do żylaków.[/quote]

A czy tabletki maxi3vena są bez recepty? Pytam,bo dopiero za miesiąc mam wizytę u lekarza, więc może pójdę sobie do apteki i podpytam o ten środek farmaceutkę.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Żylaki kończyn dolnych

27 sty 2020, 16:28

[quote="wmartaszka"][quote="jablonka"]Mam pracę siedzącą przed komputerem i zaczęły mi dokuczać nogi, miałam często spuchnięte, czułam mrowienie i drętwienie, zaczęłam brać maxi3vena i jest ogromna poprawa. Wiem, że biorą też to osoby ze skłonnością do żylaków.[/quote]

A czy tabletki maxi3vena są bez recepty? Pytam,bo dopiero za miesiąc mam wizytę u lekarza, więc może pójdę sobie do apteki i podpytam o ten środek farmaceutkę.[/quote]
Tak, tak, te kapsułki kupisz bez problemu bez recepty, także śmiało możesz je brać. Ja odczułam dosyć szybko poprawę :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość