lilo

10 lut 2012, 15:25

Chyba zlecę wam powrót do Muminków, żebyście odkryły uroki tej niezwykłej, pogodnej i mądrej bajki.
To może trzeba dać informację że to bajka od 15 lat? :ico_oczko:


A tak serio to nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

10 lut 2012, 15:44

od 15? Nieee, ja to oglądałam jako mały berbeć i nic a nic się nie bałam ;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 16:33

Chyba zlecę wam powrót do Muminków, żebyście odkryły uroki tej niezwykłej, pogodnej i mądrej bajki.
ale ja na wstępie podkreśliłam że oglądałam tą bajkę jako dziecko i mi się bardzo nie podobała nie wiem czy jak jestem dorosła to by mi się podobała ale to chyba chodzi oto by dziecku się podobała a nie dorosłemu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

11 lut 2012, 14:28

wśród moich znajomych zawsze był szał naMuminki, po prostu nie prypuszczałam, że ktoś może mie po nich złe wspomnienia :)

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

14 lut 2012, 09:25

Szczerze mówiąc też jestem trochę zdziwiona. Oglądałam Muminki razem z mamą jak leciały jako dobranocka i obie się świetnie bawiłyśmy. Nigdy nie słyszałam, że mają jakieś "nieodpowiednie" treści. Wiem, że niektórych denerwowała Mała Mi, ale pierwszy raz spotykam się z tak negatywną reakcją na Muminki :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

17 lut 2012, 14:28

szpilunia napisał/a:
Czy to znaczy, że ja piszę z tego samego IP (w senisie komputera tak??)

nie w senie komputera tylko internetu.
niektorzy w pracy sie nudza, jak widac jest to nuda zbiorowa, hahahhaha :ico_oczko:[/quote]

haha -no widać, ale nadal nie czaję, bo jestem w biurze jedyną matką z tego, co mi wiadomo ;p

moje szukanie razem polega na tym, że ja szukam, a ona aprobuje lub nie -tak dla tych czepialskich ;)
Np. Fineasza jej nie proponuje póki co, bo mi się nie podoba graficznie, ale jak sama gdzieś kiedyś wypatrzy, to nie zabronię ;p

Ktoś nie "czai", że ktoś się zachwyca muminkami, a ja pamietam,ze wszyscy w mojej podstawówce oglądali chyba, a ja nie "czaję" jak można nie lubić Scoobiego, nie mówiąc już ,żeby bać się Buki :ico_szoking:

I jednak myślę, że to czy się dorosłemu podoba nie jest bez znaczenia, bo jeśli mam iść z dzieckiem do kina, to wolałabym, żeby dla żadnej z nas to nie było męczarnią...

Awatar użytkownika
bez_obcasa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 13 sty 2012, 22:10

17 lut 2012, 19:51

No jasne, choć czasem trzeba się pomęczyć, bo dziecko uwielbia jakąś bajkę, która nas nudzi. :)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

19 lut 2012, 19:31

No jasne, choć czasem trzeba się pomęczyć, bo dziecko uwielbia jakąś bajkę, która nas nudzi. :)
Coś o tym wiem:). Ale jednak wolę takie podejście, żeby robić coś w taki sposób aby się szczerze zainteresować. I tak się często nie da bo bakugany i inne potwory z lego to już nie mój klimat ale jakieś gry, piłka albo filmy- tym bardziej muminki jak sam je pamiętam z dzieciństwa to już inna sprawa. Bo żeby ojciec był dobry to też trzeba podrzucić mu jakieś porządne zabawki!:P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 lut 2012, 21:16

ze wszyscy w mojej podstawówce oglądali chyba
no pewnie że oglądali każdy dobrze wie jaki był wybór wtedy bajek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

19 lut 2012, 22:56

Jak ktoś miał kablówkę, albo talerz, to wybór był całkiem niezły. Ja nie miałam, ale nie narzekam jakoś mnie nie martwi to, że nie padłam ofiarą "Czarodziejek z księżyca".

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość