Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 lip 2014, 14:51

Za dużo nie mogę o nich powiedzieć gdyż nigdzie nie widzę ich składu :) a tak naprawdę cena jest dość wysoka moim zdaniem lepiej jest zainwestować w L-karnitynę i chrom które nie dość że są za rozsądne ceny to jestem 100% pewna że działają.

BlackStrawberry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2014, 19:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 lip 2014, 19:06

Ja zaczęłam brać Asystor Slim. Drugie opakowanie juz prawie za mną. Nie widzę żadnej zmiany wagi, ale słyszę od ludzi, że schudłam, mam zgrabniejsze nogi i mniej tłuszczyku na brzuchu. To dziwne, bo waga ani drgnie (ale z tym zawsze były problemy), jem raczej tyle samo (tabletkę na noc biorę na godzinę przed snem, a nie o 18), a wyglądam lepiej... moze ktoś ma lepsze efekty?

nowysacz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2014, 15:07

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 sie 2014, 15:22

Jeżeli poszukujesz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę, doktor zalecił ci zdrowe pokarm to proponuję sklep ze żywnością ekologiczną. Wyszperacie tam naprawdę ekologiczne produkty. Nabywam artykuły jedynie w tym sklepie, bo reflektuję zdrowo odżywiać się. Gorąco proponuję wszystkim, którzy chcą kupować zdrowe żywność bez konserwantów

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 sie 2014, 21:10

Bardzo popularne są kooperatwy spożywcze,zapoznaj się z tematem ;)ciekawa inicjatywa

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 sie 2014, 12:43

Moim zdaniem nie warto na tego typu środkach oszczędzać, bo te tańsze mogą mieć skład, który może jedynie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Oczywiście jeżeli nie będziemy się chociaż trochę ruszać, to i najlepszy suplement nie pomoże. Jeżeli chodzi o te skuteczne "wspomagacze" to SlimXL jest fajny. Zmniejsza on uczucie głodu, także nie męczymy się myśląc non stop o jedzeniu. Dzięki temu można schudnąć bez większych wyrzeczeń. Warto spróbować :)

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

31 sie 2014, 14:03

Ja przestałam wierzyć w takie specyfiki bo w rzeczywistości one nic nie dają. Świetnym sposobem dla osób, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Swój zabieg wykonywałam w vicihair.pl w Krakowie. Jest wart swojej ceny, bezinwazyjny i bezbolesny. Każda kobieta powinna spróbować.

Doris11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2014, 12:05

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

05 wrz 2014, 12:09

Brałam kiedyś Figurin Slim, a ostatnio African Mango. W połączeniu z ćwiczeniami efekt jest ok. Przestrzegam Was jednak przed kupnem DNP!!!!! To najgorsze co może być. Wciskają ludziom ze spala tłuszcz w niebywałym tempie, a tak na prawde zatruwa organizm. :ico_olaboga: http://topsuplementy.com/dinitrofenol-odchudzani tu możecie sobie wiecej poczytac na temat tego " leku".

Awatar użytkownika
Misha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:17

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 wrz 2014, 11:01

Ja nie wieżę w żadne suplementy na odchudzanie. Jak ktoś chce schudnąć to tylko zdrowa dieta i ćwiczenia. Inne super środki na odchudzanie, jeżeli dają super efekty w odchudzaniu to na pewno koszem naszego zdrowia.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 wrz 2014, 14:41

Jestem przekonana, że nie warto stosować tego rodzaju suplementów diety. Lepiej wszystko sobie dobrze zbilansować niż się truć.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 wrz 2014, 13:28

A powiedzcie mi dziewczyny czy te z Was które ćwiczą i trzymają się diety palicie ? bo wiem że dużo osób rezygnuje z papierosów na rzecz aktywnego trybu życia ale oczywiście to nie jest reguła. Ja osobiście zrezygnowałam z palenia głównie dlatego że postanowiłam zregenerować swój organizm i poprawić kondycje :) nocne bieganie , pływanie oraz ćwiczenia w domu pomogły mi zerwać z nałogiem.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość