elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

28 paź 2012, 10:28

hEJ a no potrzeba wyjść czasem ale jak sie nie ma kiedy i jak niestety siedzi sie w domu w dziećmi, ale jak macie jak i kiedy korzystajcie, bo ja sama po sobie widze jaka jestem sfrustrowana brakiem chwili dla siebie, że nie mam jak wyjśc gdziekolwiek sama bez dzieci.

Aguś ale fajnie, do PL jedziecie. Nasze prace sa takie, że nawet jabyśmy chcieli nikt nam wolnego w tym okresie nie da, mamy tylko 24 wolne reszta dni pracująca. Ale pocieszam sie, że tata przylatuje, pierwszy raz ktoś będzie u nas na świeta, a niech maja dzieci choć jednego dziadka, bo z drugiej strony dzieci nie mają pojęcia nawet, ze istnieje babcia, dziadek i inni.

Oj ja ciągle cos kupuję, obserwuję, by nie musieć na jeden raz wydawać na prezenty. Nie mam tylko pomysłu na prezent dla meża, a on jeszcze że imieniny 11 listopada to urodziny 21 grudnia i świeta, aaaaa szaleństwo

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

28 paź 2012, 13:21

Hejka witam zimowo! U mnie pogoda fajna, śniegu pełno leży. Alanek już zaliczył pierwsze zabawy na śniegu. Cały mokry do domu wrócił. Odśnieżał z tatą posesję i lepił bałwana. Jeju jaką radochę mam patrząc na moje dziecko bawiące się na śniegu, bo przypominam sobie swoje dzieciństwo, jak się z podwórka do domu wracać nie chciało, było mnóstwo zabaw i dzieciaków na podwórku, nie to co teraz - pustki. Ale tak nas ta zima zaskoczyła, że nie mamy jeszcze sanek przygotowanych ... trzeba się szybciej uwijać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

28 paź 2012, 21:12

Nie mam tylko pomysłu na prezent dla meża, a on jeszcze że imieniny 11 listopada to urodziny 21 grudnia i świeta, aaaaa szaleństwo
No to faktycznie sporo okazji ma teraz mąz do prezentów

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 08:55

witam
u nas tez pogoda iscie zimowa..nieco siegu lezy i temp ok 0 :ico_chory: ale ma sie wypogodzic i byc cieplej bez opadow :ico_noniewiem:

martasz ja mysle o takim montowanym na zaglowki i nie dla Kali a dla Mili, choc pewnie w trasie obie beda korzystac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 14:07

u nas dzisiaj 12 stopni wiec nie mozna narzekac na 'zime' ;)

elibell M ma wolne od 14 grudnia do 8 stycznia takze hulaj dusza.. :ico_sorki: jedziemy autem wiec wreszcie zabiore sobie z Pl wszystko co wazne. tylko boje sie jak Maly sie zachowa, ponad dobe w foteliku.. ciezka przeprawa bedzie.. ale i tak juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: 3 tyg w Polandii, dawno tego nie bylo :ico_oczko: mam nadzieje tylko ze nie pozamarzamy.. :ico_sorki:

kurde chcialam kupic wczoraj Malemu taka ciepla kurtke zimowa ale 40-50f trzeba wybulic.. a kurcze to kupa kasy jak na 2-3 mce.. jeszcze w Marks & Spencer widzialam po 25 ale tylko w duzych miastach maja, jak chce to moge sobie zamowic online, tak tak juz zamawiam bez przymierzania. juz jedna kupilam na ebayu to Maly w miej plywa.. :ico_zly:

ile w Polsce kosztuja takie kurtki zimowe?? takie nieprzemakalne i cieple bo jednak temp tam inna.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 14:16

ile w Polsce kosztuja takie kurtki zimowe??
Ja teraz chce małej kupić kurtkę zimowa ale taka bardziej na wychodne jednak zależy mi by była bardzo ciepła i jak patrze to za 20 zł używaną kupi a czasem i mniej . Bo ja używaną chce kupić.

U nas pogoda teraz cudna,śnieg sypie bardzo dużymi płatkami aż miło się patrzy jak po obiedzie nadal będzie tak sypać to idę z małą na spacer wózkiem bo uwielbiam w taka pogodę chodzić.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 14:41

U nas zimno, 1 stopień tylko :( brr aż nie chce się wychodzić. W środę idziemy kupić buty Antosiowi, Ł.ma wolne więc zakupy nas czekają. Sklep firmowy Bartek jest na drugim końcu miasta i strasznie mi tam było nie po drodze, a tu zima mnie zaskoczyła :( Dobrze, że kurtkę Anti ma:) Mam nadzieję, że w tym sklepie jest wybór jak na ich stronie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 17:09

Aguś to przymierz w sklpie dana marke i taką zamów na necie, ja tak robię jesli wiem, że online będzie taniej:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 17:16

Wyszłam, zmarzłam, grrr jak ja nie lubię zimy :( kupiłam Antosiowi czapkę i szalik, do tej pory chodził w jesiennej, ale już przymrozki wieczorami, a czasami tak wracamy np.od teściów. Najpierw poszłam do sklepy babyfant i powiem Wam, że trochę przeginają, cena czapki 35-60zł plus szalik 13-25 zł, ale te czapy za 35 średnio ciepłe :ico_puknij: i co najlepsze widać było, że ceny zmienione na większe..jedna metka z ceną się odkleiła i stara cena 20zł, nowa 40 :ico_zly: Poszłam potem.na pobliski bazarek i za 30 kupiłam komplet czapka i szalik, super ciepłe i ładne i.. takie jak w sklepie za 2 razy tyle..Żeby to była lepsza jakość te w sklepie, ale dokładnie taka sama, albo gorsza :ico_puknij:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

29 paź 2012, 18:33

Sklep firmowy Bartek jest na drugim końcu miasta i strasznie mi tam było nie po drodze, a tu zima mnie zaskoczyła :(
Mnie tez się podobają te buty ale niestety nie stać mnie na takie rzeczy-,

U nas w dzień było 1 na plusie a teraz nie wiem ile jest ale lekko na - bo przed chwilka wróciłam z spaceru z Lili i daszek wózka był zamarznięty.Mała po spacerku wygłodniała jak nigdy wcina już 2 kanapkę z szyneczką co na nią jest naprawdę czymś wielkim .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość