Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 mar 2016, 11:33

choruje na permanentny brak dobrego fryzjera

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 mar 2016, 14:05

To podobnie jak większość z nas,bardzo trudno o dobrego fryzjera z "powołaniem" który faktycznie trafi i doradzi nam z fryzurą,dobierze ją. Z reguły dobry fryzjer musi też trochę kosztować,prawda?

Awatar użytkownika
Grycuk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2016, 19:09

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 mar 2016, 20:55

Oj faktycznie trudno rozpoznać... Na całe szczęście trafiłam już na swój ideał :ico_buziaczki_big:

ollgaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2015, 09:51

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

20 kwie 2016, 15:44

Dobry stylista potrafi niemal cuda zdziałać z naszymi włosami. Ja mam swojego magika Edwarda, dla którego raz w miesiącu przyjeżdżam do Warszawy na Ursynów do salonu Gnatyshyn. To co on potrafi z włosami zrobić to jest mistrzostwo. Chłopak ma ogromny talent i widać że fryzjerstwo to jego pasja. Na stronie salonu jest galeria z pracami stylistów, warto sobie tam poszukać pomysłu na własną fryzurę.

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

20 kwie 2016, 17:00

Oglądając "ostre cięcie" można się dowiedzieć jak rozpoznać umiejętności dobrego fryzjera. Już po pierwszej rozmowie, można stwierdzić czy fryzjer jest dobry czy nie. Jeśli potrafi doradzić to już wielki sukces! Osobiście zwracam uwagę na fryzurę jaką nosi fryzjerka. Jak widzę włosy z odrostami lub wypłukanym kolorem, nieułożone, albo związane w niechlujny kucyk to od razu uciekam. :)

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

04 maja 2016, 12:47

no własnie a czasem doradzenie to podstawa

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

05 maja 2016, 10:27

Po fryzurze:)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

13 maja 2016, 09:15

To prawda, na dobrego fryzjera niestety ciężko trafić. Ja w swoim życiu byłam już u co najmniej kilku, może nawet kilkunastu i dalej szukam. Chciałabym całkiem zmienić fryzurę, ściąć włosy, zafarbować, dlatego potrzebuję kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy. Możecie polecić kogoś takiego w Warszawie? Była może któraś z Was w salonie Mąż Fryzjerki na ul. Wilczej http://www.mazfryzjerki.com/ ?

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

02 cze 2016, 14:43

Ja zwracam uwagę na kilka rzeczy:

1. Na wygląd salonu
2. Na to jak prezentuje się pani fryzjerka albo pan fryzjer
3. Na to jakich kosmetyków używają oraz farb ( warto jest się zapytać bo często od rodzaju farby zależy to jak niszczy włosy...).

Przetestowałam bardzo wiele salonów w Warszawie bo mieszkam w niej od zawsze. Niektóre były gorsze, niektore lepsze. Jestem jednak teraz stałą klientką pani Magdy z salonu Mąż Fryzjerki na WIlczej:
http://www.mazfryzjerki.com/

Ścięcie zawsze jest idealne. Mają tam również dobre zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym włosy wyglądają zawsze bardzo dobrze.

Szpileczka2975
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2016, 12:00

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

06 cze 2016, 14:08

Dobry fryzjer powinien mieć indywidualne podejście do klienta, nie ciąć i nie farbować wszystkich na jedną modłę, ale powinien umieć dopasować fryzurę do klienta i jego oczekiwań. Ważny jest też rodzaj kosmetyków jakich używa, czy są one dobrej jakości i nie zniszczą włosów. I, co jest może śmieszne, zanim wybierzemy się do fryzjera to sprawdźmy w necie opinie i czy łatwo się umówić do niego na wizytę. Ci, którzy dysponują dużą ilością wolnego czasu raczej nie są dobrzy w swoim fachu :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość